Pan Bóg Odebrał im rozum…

Na książkę nie mam warunków, o eremie mogę zapomnieć, więc nie wiem czy powstanie. Nie mogę też mielić słowami codzienności patologii kryminalnej ‚czeciej erpe’. Pozostaje czekać na koniec tego antypolskiego tworu i odrodzenie państwa polskiego. Takiego czegoś nie było od roku 1939, a może 1944. W każdym razie długo…

Tak długo jak Polaków truła bezbożnością, pogardą i miałkością komuna pierwsza, takoż i długo trwa ten lot miernot ‚czeciej erpe’. Wymieniać ich po przezwisku nie ma sensu. ‚Wyższe sfery’ kurewskiej elity teraz pocą się ze strachu, zwykłe zaś ‚prefabrykaty’ w postaci ‚zwykłych’ lemingów, tak jak niczego nie wiedzieli, nie czuli, w takim stanie nadal pozostają. Dobrze że choć tym razem na wybory pójdą ( a pójdą ), dobrze że nauczyli się po ’26 latach wolności’ rozpoznawać złodziei, zdrajców, deprawatorów i chamów, oraz zwykłe kurwy. Dobre i to, tylko szkoda ćwierćwiecza…

Zamiast pisać, wolę karczować chaszcze w ogrodzie i zajmować się kotami ( tak – całkiem tak jak J.K.! ), bo i cóż można powiedzieć, lub napisać o gumowej twarzy brzydkiej Lalki – Kłamczuchy…?

Kłamie dziś, tak jak to robiła wczoraj i od zawsze i jak zamierza kłamać na wieki wieków…

Nie, nie amen, a wyrok wyborców musi to zakończyć.

Fakt, ogromny, ‚kosmiczny’, niewyobrażalny niesmak po działalności tych bydląt z PO, oraz przyległości, zostanie mi w głowie na zawsze. Wstydzę się, że te indywidua mówią po polsku i posiadają obywatelstwo polskie. Powinny być go pozbawione!

One – jak to mawia Jan Pietrzak. Nieśmieszne to, bo Polska spaliła się w blokach, a zamiast upadku komuny nastąpiło jej przepoczwarzenie. Teraz czas na ciach i nie grubą kreskę, a grube wyroki.

Nie bójmy się tego powiedzieć, że klęska PO i oderwanie tych chamskich złodziei od władzy, ma być zaledwie niezbędnym początkiem – wszak już niewolnik Dostojewski pisał o zbrodni i karze.

W moralność i sprawiedliwość, w prawo, jest wpisana kara za popełnione winy. To jest sprawiedliwe i niezbędne. Bez tej kary Polacy nie odzyskają godności.

Gumowa Lalka, brzydsza nawet od laleczki Chucky, którą nam pokazują każdego dnia w telawizji. Starzy zdrajcy, tak przywykli do codziennej praktyki i benefitów ze zdrady wynikających. Oni już tak się do przywilejów przykleili, że trudno im przychodzi pobudka. Tak jak Borusewiczowi.

Ten obrzydliwy tchórz i wiarołomca, latami siedział cicho, wykonując swe targowickie ‚obowiązki’, a chyba dopiero niedawno skumał, że dupa jego zaczyna zajmować się płomieniem…Nieudolne dukanie jakichś, ni to gróźb, ni kompetencyjnych niedomówień…Jakże to wszystko jest jasne. Śmierdzi trupem zdrajcy. Jesteś Borsuk Czaplą z bajki, której Rak przegryzł gardło za zdradę.

Uświadom to sobie sobie, ty ścierko.

Bez wykrzyknika, bo i szkoda jest nerwów. Teraz szczać w gacie macie wy.

Czy morda w kubeł? Czy za granicę? Czy lizać dupę? Czy udawać wariata? Straszyć, szczekać, ‚niesiołować’?

Nie mój k’wa to problem. To moja radość 🙂

Za spłuczkę od kibla pociągnie suweren tego kraju, a więc naród. Potem was odcedzimy i posadzimy. Nie łudź się ludzka glisto, że cię los oszczędzi…

‚Profesorowie’ ( chyba z nadania PRL, lub ‚komorowskiego’ ) obrażający polskie dzieci i rodziców, cała szumowina medialna, ‚aktorzy i modelki – to bohemy najazd wielki’ – jak śpiewał gdyński zespół ‚Apteka’. Klauni i parobcy z zegarkami na rękach. Małpy postbolszewickie. Dopełnia się wasz los, niczym zasobnik na wodę w kiblu.

Ta fala zaraz ‚z siłą wodospadu’ spłucze gówna w niebyt.

Nie będę i nie chcę się nad wami znęcać, bo nie chcę brudzić swojego sumienia i duszy. Jednak sprawiedliwość, jako część normalności dokona się. Kara zostanie wymierzona.

To proza sprawiedliwości, ale taka zdrowa, pozytywistyczna. Czekam na nią, ufam że będzie komu osądzić/osadzić kogo trzeba…

Moją prozą i etosem na teraz jest przycinanie konarów, karczowanie krzaków, wieczorne oglądanie meczów, oraz szklanka piwa, tak więc ruszam się sprzed kompa, niczym ten Bruno, gdyż niechybnie brakuje tam mnie 🙂

Aha, tak na koniec jeszcze. Czy tylko ja mam takie odczucie, czy może ktoś jeszcze…? Że Kłamliwa Gumowa Lalka ma z dnia na dzień coraz bardziej rozjechane oczy…?

Mnie się wydaje, że od tego kłamania, wgłębiania się w kłamstwo ‚metr w głąb’, rozstaw oczu Kłamliwej Gumowej Lalki poszerza się każdego dnia. Czy w końcu będzie miała ślepia z tyłu, tak by zobaczyć jak się jej dupa pali…?

Obserwujmy z lubością 🙂 Delektujmy się spełnieniem tej kary, jaką Bóg Zesłał na zaprzańców: On Odebrał im rozum, co widać nawet bez włączania telawizora…

Goły

Reklamy

One comment on “Pan Bóg Odebrał im rozum…

  1. Krystyna R-M pisze:

    Już tę opinię wpisałam na niezależna.pl ale ja powtarzam, bo bardzo MI sie podobała……” Jak to powiada mądrość narodu czyli polskie przysłowie? Jak Pan Bóg chce ukarać to rozum odbiera… A zatem??? Kara się zbliża? i to wielkimi krokami! Czy Bereza-bis już jest PO remoncie? Tak tylko pytam, a kto pyta nie błądzi – i znowu ta mądrość narodu!”…

Możliwość komentowania jest wyłączona.