Zaprosili menela do studia – obraził, ale mebli nie zaszczał! JOW!

Doprawdy karmię swoją pychę, której dokarmiać nie lubię; świadomością która dostarcza mi bólu istnienia, oraz percepcją taką jaką mam. To smutne, że tak wielu ludzi jest skrajnie niemądrych, ale co mam poradzić na to, że to zauważam, ciska się w oczy. Przykład…?

Od zawsze wiedziałem że Kukiz to zwykły chłystek. Nie tylko, nie kandydat na polskiego polityka, ale i żaden materiał na kumpla nawet.

Nie wiem kto go wychował, ale start z pioseneczką bluźnierczą o słowach wiadomych, profanujących wiadomą pieśń, nie dawał szans temu nygusowi na szacunek z mojej strony. Ten kto tak bluźni, nadaje się na cwela, a nie polskiego polityka.

Uniki Kukiza od kilku miesięcy budzą moją odrazę, poza tym jest on intelektualnie wręcz śmieszny.

‚Nie potrzeba programu’ – ty chcesz Polakom mówić takie banialuki chłoptasiu? W kraju, w którym duchowe fundamenty, programy nie tylko polityczne, ale wręcz metafizyczne, są i były chlebem powszednim naszych przodków i nas! Kraju który zawsze miał swoją indywidualność, a stawał okoniem wszystkim tyranom podłego świata!

Ty chcesz fircyku mamić Polaków brakiem programu, w rzeczywistości realizując ‚chytry’ program zneutralizowania upadku PO.

Może ten program się tobie wydaje chytry, ja cię pajacu nie tyle przejrzałem, co po prostu zawsze wiedziałem kim jesteś. Przejrzeć można coś, co jest ukryte, zaś w Kukizie co najwyżej ukryty może być esperal, wszywka przeciwalkoholowa.

Żul żulem, szmata szmatą, lewus lewusem. Amen.

Nie dla Polaków taki wycieruch, ani Polska dla niego.

Na Kukiza chcieli głosować ludzie uczciwi, choć zupełnie niewyrobieni politycznie i pozbawieni wiedzy o tzw. detalach. Nie miałem im tego za złe, choć sensu dyskusji i tłumaczenia też nie widziałem. Teraz jest tak, że na chudego dziada ze świdrującymi oczkami konfidenta, nie chce głosować już prawie nikt 🙂

Dziś ten menel dopuścił się obrazy kobiety i dziennikarki, co jest bardzo wymowne. Uważam że w studiu TV Republika ktoś powinien po prostu strzelić mu w pysk i tyle!

Panią G – H czasem lubię, a czasem mniej…choć w sumie chyba lubię, ale to nieważne. Ogarnijcie się ludzie tam w TV Republika! Nie zapraszajcie meneli, bo żule nie potrafią się zachować, choć mówią po polsku, czym znieważają nasz język i kulturę!

Obrażają kobiety, a kto wie, czy nie zaczną Wam zaszczywać mebli w studio…? A chyba aż tyle kasy nie macie, by sobie na to pozwolić…?

Tym bardziej Polacy nie mogą sobie pozwolić na traktowanie Kukiza inaczej, niż z pięści w ten krzywy ryj!

Goły

Reklamy

One comment on “Zaprosili menela do studia – obraził, ale mebli nie zaszczał! JOW!

  1. Lake of fire pisze:

    Polacy zwiedzenie przez Kukiza, już po rekomendacji Wojewódzkiego (wychowanka Urbana i Michnika) powinni się zorientować iż to ukryta opcja postkomusza. Ludzie kręcący się wokół Kukiza i moderujący go na bieżąco to SB i WSI. Wyszło to nawet w wywiadzie w TV Republika. Zastanawiam się tylko w ilu % to pożyteczny idiota a w ilu perfidny gracz. Najbardziej spodobał mi się fragment o wypowiedzi Andrzeja Dudy, którą to wypowiedź Kukiz przeczytał a dziennikarka słuchała wypowiedzi i nic takiego nie było. Jeśli po tym wywiadzie ludzie będą głosować na tego kretyna, to niech i szlag droga do „lake of fire” otwarta.

Możliwość komentowania jest wyłączona.