Polska pożreć się nie da!

Powiem krótko…Nieee…Nie – witaj wódko! 😉 Raczej żegnaj, ale to też nie. Wróć! Jeszcze raz.

Raz jeszcze napiję się wódki z radości, gdy zobaczę już nasz rząd i Panią Premier, wygłaszającą expose! Prawdziwe expose prawdziwego szefa rządu, a nie jakieś kuriozum do jakich nas przyzwyczaiły ostatnio kreatury.

Ten bełkot i te krzywe ryje otaczające się innymi krzywymi ryjami na wszystkich poziomach; to jest już tak zarzygane i obrzydliwe, że szukam młotka, gdy widzę na ekranie.

Tak więc uroczyście przy takiej okazji i na białym obrusie napiję się zmrożonej na gęsto gorzałki…a potem zacznę wymagać. Wymagać od rządu reprezentowania moich interesów, a są one takie:

Chcę wrócić do Polski, a więc wymagam wypierdolenia na zbite ryje wszystkich układowiczów, pociotków, dupolizów, kuzynów-szwagrów-wujków WSI-oków! Kulczyk nie żyje, ale reszta jego esbeckich kolesiów ma zostać wywłaszczona bez oglądania się na jakieś ‚międzynarodowe’ skowyczenia.

Takie wycia będą i będzie też wrogość, oraz presja, ale nasz rząd ma się przed nimi nie ugiąć ni na krok!!! Nasz rząd ma wiedzieć, że ma nasze poparcie, a gdy trzeba damy z siebie wszystko, by wola narodu była siłą sprawczą na polskiej ziemi!

Wymagam więc od rządu przywrócenia godności ‚zwykłego człowieka’ już od pierwszego dnia urzędowania. Ludzie mają wiedzieć że chore, zdegenerowane i mordercze ‚prawo’ – lewo będzie zlikwidowane, zastąpione prawem!…I sprawiedliwością!

Którymi nie jest bezduszne stosowanie wymyślonych w Berlinie forteli, mających ubezwłasnowolnić Polaków.

Niemcy boją się nas, bo wiedzą iż mają ku temu powód. Niemcy nigdy nie będą nam życzyć dobrze…Oni zresztą nikomu dobrze nie życzą, a obserwując rozwój pedało degeneracji w tamtym kraju, sądzę, że i sobie nie życzą dobrze…

Dobrze! Dla Polski to dobrze, że nasz wróg popada w zboczoną degenerację. Radujmy się tym, pamiętając, by nie brać w żadnym razie przykładu! Musimy odbudować naszą świadomość tradycyjną, co już się dzieje.

Przydałoby się też zbudować na zachodniej granicy mur, taki jak Mur Chiński. Tym murem oddzielić Polskę także od rozmemłanych, sprzedanych Niemcom i narkotykom Czech. Z nich i tak nic już nie będzie.

Nie wiem, czy nowy rząd będzie chciał budować ten mur, za to bezwzględnie wymagam, by nowy rząd wywalił na zbite i przeorane, lewackie pyski wszystkich lewych śmierdzieli!

Won z instytucji rządowych i pozarządowych! Won z kultury! Wypierdalać ze stowarzyszeń i fundacji. Kop w odwłok i won z mediów lewe szczury!

Kto chce niechaj się głaszcze słowami znowu, natomiast ja nie chcę usunięcia z życia publicznego np. Szczuki, Odorowicz, Palikota, Biedronia, czy tego cwela z konfidenckiej organizacji ‚Nigdy Więcej’…Ja chcę ich wypierdolenia na pysk!!!

Z hukiem i głośną deklaracją: ‚I żebym cię tu gnoju więcej nie widział!!!’ – jak powiedział były kolega Wiśniaka do tegoż, w filmie ‚Konsul’.

Swoje ‚mądrości’ niechaj wychlipują w rękaw Angeli Merkel, lub pederastom w parku dla pedałów w Berlinie…Może ich ktoś wysłucha, a może ktoś ich wyrucha…?

Bezużyteczne i szkodliwe śmieci mają być wymiecione z naszego domu. Bo nie chcemy żyć w chlewie, ani burdelu, słuchać dziwek, złodziei, oszustów, zdrajców, czy dewiantów na ekranach! Nie chcemy ich obecności w życiu publicznym, co jest całkowicie zrozumiałe i normalne. Europa Zachodnia pragnie popełnić samobójstwo. Eutanazja – tym jest odejście od Boga i tym jest ‚polityczna poprawność’. Bez nas! Bez Polski!

Od nowego rządu nie oczekuję represji ( choć byłoby fajnie! ), ale nadania jasnego, czytelnego i niezmiennego kierunku zmian i rozwoju. Prawdziwego rozwoju, nie mieszania łapą w gaciach i pomadowania mordy na ekranie, jak czynią jeszcze trzymający władzę potępieńcy. Lizaniem kul pedałom niechaj zajmą się ‚pełnomocnicy do spraw’, ale szczęśliwie już w Berlinie, dokąd uciekną z Polski.

Polska i Jej rząd będą zajmować się sprawami kluczowymi dla narodu polskiego. Proste!

Narodu, a nie społeczeństwa! Społeczeństwo to mają Niemcy, czy Francuzi, tfu!

My, Polacy, nie możemy się już oglądać na nikogo, a to m.in. z tego powodu, że nie ma już na kogo. Zjednoczona unia emiratów europejskich nie jest dla nas wzorem, jak i nie jest nim Sodoma, czy Ruskie!

Tak wiem – tak samo szczekał Hitler po objęciu władzy ( tu uprzedzam wszelkich kpiarzy ), kto więc chce lub musi, niechaj bije konia na alarm i donosi. Na pewno usłyszą go w Berlinie…No i dlatego właśnie tak bardzo chcę, by lewako renegatów wreszcie wykopać z Polski bez żadnych praw. Na garnek szkopski odszczepieńcy! Polska żreć wam nie da!

Polska pożreć się nie da!

Goły

2 comments on “Polska pożreć się nie da!

  1. wciaz pisze:

    Panie goly zrozum Pan ze te oczekiwane premiery prezydenty z tzw pis to marionetki i z tcych oczekiwan pozostanie tylko zal a lata leca, zakasac rekawy i stworzyc cos nowego od poczatku!
    inaczej sie nie da.

  2. […] – pojęcie bardzo rozmyte, tak jak antysemityzm zdefiniowany w poprzednim poście. Wolna Polska działająca według przedstawionego tutaj schematu bazuje wyłącznie na Narodzie Polskim z […]

Możliwość komentowania jest wyłączona.