Nie zaznasz spokoju!

Chciałbym za 3 lata wrócić do Polski Wolnej i uwolnionej od pokomunistycznych szubrawców wyhodowanych przez ‚czecią erpe’.

To proste pragnienie życia u siebie w warunkach normalnych.

A jednak wiąże się z przepowiednią rewolucji…choć w Polsce czynimy powstania, nie rewolucje…

Usunięcie humanoidalnych brudów po ‚państwie’ pogardy i zepsucia, jest oczywistą oczywistością, pierwszym warunkiem odbudowy i liczenia na szczęśliwą przyszłość dla nas.

Niemniej jednak, w sytuacji gdy w Polsce od lat rozgrywane były wszelkie możliwe interesy, poza interesem Polaków, taka potrzeba i chęć zmiany niechybnie wywoła reakcję zewnętrzno – wewnętrzną. Jaką…? Nie wiem, nie jestem analitykiem. Na pewno zaplują się ekrany, których głównym przekazem będzie ‚nie da się’.

Nie da się jednak wbić w kompleksy całego narodu posiadającego taką Historię jak Polska, więc wysiłki szubrawców na niczym spełzną, zaś poparcie Polaków dla nowej i polskiej władzy będzie rosnąć…Chyba stajemy się świadkami nowej jakości, prawdziwego odrodzenia, których symbolem niechaj będzie wyraz twarzy i oczu Andrzeja Dudy przemawiającego do Wojska na Placu Piłsudzkiego!

Na razie mówią nam że ‚się nie da’, ale wkrótce przestaną szczekać, raczej szukając ościennej nory, by w niej się zaszyć przed karą.

Przykład już poszedł – ten co raz uciekł, teraz boi się nawet na chwilę przyjechać i słusznie.

Za jakiś czas, trzeba będzie napiętnowanie zdrajców potwierdzić prawem, oraz nakazami doprowadzenia przed oblicze sądu.

Ciekawi mnie jak oni teraz śpią…? Bo przecież wewnętrzna pewność zbliżającej się kary i obnażenia w Prawdzie, na pewno już buzuje w ich zatraconych duszach…Wiecie co to jest, Prawda…?

Ludzie jednak mają sumienia, poznaj więc ciężar swojego kamienia, zanim nie stanie się on twoim kamieniem nagrobnym – ty zdrajco.

To są przykre zadania oczyszczenia kraju z brudów, które jednak spełnione być muszą w pierwszej kolejności, jeśli mamy żyć jak ludzie, nie bolszewicy.

Winnych złodziejstw i morderstw politycznych potrzeba usadzić w celach, resztę zaś tchórzy i oportunistów ( ich sposób działania ) napiętnować bardziej niż trąd.

Zapraszamy do tworzenia kultury, prawa i nawyków, które wykopią brudasów ‚czeciej erpe’ poza nawias, w rynsztok.

Sam siebie zapraszam, bo – choć piszę, że chcę wrócić za 3 lata – być może wrócę za 3 miesiące!

Gdyż wiedzieć musicie Ludzie, że za granicą ( w Polsce też ) są rzesze ludzi, którzy tylko czekają by móc pomóc w porządkach, przeprowadzanych przez ‚Antoniego o Złych Oczach’, oraz ‚Mariusza K’.

Tak bardzo chcemy już zacząć ‚jątrzyć i dzielić’! ‚Siać nienawiść’!

Dzielić na Polaków i zdrajców! Siać nienawiść do wrogów Ojczyzny, renegatów…Tak jak to czynili nasi Przodkowie Ku Chwale Ojczyzny!

Nie chcemy być radykalni, nie o to chodzi. Nie ma być niesprawiedliwie. Inna wszak kara dla bydlaka, współdziałającego w zamachu na elitę państwa, inna dla podrzędnego parobka obwieszającego się po sowiecku zegarkami.

Inna kara. Tak bardzo inna, jak różni się śmierć od życia. Sznur, lub więzienie!

Uniewinnieniem będzie odebranie wszystkich praw na zawsze. Łącznie z obywatelstwem…

Goły

Reklamy

2 comments on “Nie zaznasz spokoju!

  1. lake of fire pisze:

    „Smutna jest moja Dusza aż do śmierci”

  2. lake of fire pisze:

    Dzień, w dzień od tylu lat ofiarowuję ten mój ból Duszy, kiedy patrzę na nikczemników dookoła siebie którym się powodzi. Kłamią, kradną, głosują za złem i do tej pory uchodzi im to na sucho. Rozmawiam z Panem Bogiem w modlitwie i mówię, Panie może już dość, zechcesz ukrócić mękę ludzi dobrej woli, i podnieść Nas z kolan a rzucić na kolana nikczemników do pokuty.

Możliwość komentowania jest wyłączona.