Niemcy, KOD i Komisja Wenecka – gwałcona w tyłek od dziecka

druchchCzas konfidentów i czas prawdy o Niemcach, ich stosunku do Polaków i Polski. Kapusie, czyli ludzie najgorszego sortu, potomkowie sowietów i Prusaków, kiedyś osiedlonych na ziemiach polskich, teraz donoszą w panice za granicę. Boją się, a strach wyraźnie podwiewa ich ‚gustowne’ kurteczki do bioder, którymi się odziewają podczas ‚demonstracji’ KOD.

Taka scena bardzo wymowna: Stoi – nomen omen na platformie, Kijowski, próbując grać bezkompromisowego buntownika, ludowego trybuna ulicznych wieców…A tuż za jego plecami Petru i Neumann! To jest wręcz symbol kompletnego braku autentyzmu tych wymuskanych za ukradzione nam pieniądze gogusiów. Agresywny i pseudoelokwentny ton Petru, podczas jego licznych wypowiedzi do mediów, tylko gdzieś w tle trącić zaczyna maskowaną paniką; błędy językowe i edukacyjne tego osobnika świadczą o jego bolszewickości i strachu zarazem. On kogoś chce straszyć, by poszczuć jednych na drugich, a wtóruje mu ta żałosna ciota Kijowski – typowy pasożyt, cwaniaczek z kitkiem.

Takich na ulicy się nie toleruje i dlatego robić za trybuna ludowego to on może, ale tylko za niemieckie pieniądze, gdy – znowu nomen omen – od tyłu (sic!) obstawia go Petru.

Cwel cwelowi druhem, rzec można…a raczej d-ruchem 😉

Łażą w wojskowych kurtkach ‚Alpha’, w biodrówkach ‚znanych designerów i drą ryje’. Kolor różowy i kolor khaki. Długie, szare kuce i krótkie fryzury enkawudzistów. Stare rury i stare rury i stare rury…i esbeckie dziady.

Nie ma tam młodych i nie ma też zwykłych ludzi, a całe to towarzystwo KOD, jak raz prosi się, by ich prosto na ciężarówki wpakować wprost z ‚demonstracji’, tym samym szczędząc sobie fatygi późniejszego ich wyłapywania.

Gdyż za targowickie szKODnictwo należy się kara i ona niechybnie nastąpi, gdy tylko wszystkie sprawy w kraju zostaną ułożone. Szczurki o tym wiedzą i też ‚łapią’ że zaraz zaczyna się kwiecień, a więc ludzie zaraz dostaną kasę na dzieci i to jest ostatnia szansa starych ubeków by ‚powalczyć’ o ‚swoje’.

O przywileje za prześladowania Polaków, zachowanie ukradzionych w wyniku ‚prywatyzacji’ dóbr , o tytuły, angaże, posady, nagrody, prestiż i pychę – o to walczy KOD z resztą tych skurwieli.

Nastał więc czas jawnych konfidentów i okres, gdy Niemcy wprost pokazują swą do nas nienawiść. Parszywa, pruska gazetka Frankfurter Allgemaine Zeitung wzywa do przeniesienia szczytu NATO z Polski do innego kraju, czym działa jawnie w interesie Rosji, destabilizując, już i tak chwiejną sytuację w Europie, oraz próbując jawnie szkodzić Polsce i prawdziwym, europejskim interesom.

Niestety, stara prawda znowu na jaw wychodzi. Otóż Niemcy to naród szkodników i barbarzyńców, który zawsze i co jakiś czas przynosi Europie wojnę i śmierć. Ten naród nie powinien rządzić się sam, a rozbicie Germanów na szereg mniejszych landów, jest w interesie wszystkich ludzi chcących żyć w zgodzie. Zjednoczone Niemcy to jest początek wojny i czas jest mi to wprost powiedzieć!

Inni jak sobie chcą, niech dalej ważą słowa, lecz to nikomu nie pomoże. Czas stanąć w prawdzie, już tylko po to, by chronić nasze przedpola. W związku z totalnym upadkiem Zachodu, mniemam, iż trzeba nam umocnić prawdziwą Unię Europy – czyli Międzymorze, Wyszehrad, Rzeczpospolitą Kilku Narodów – tak, by móc na zaoranej ziemi przedpola, ustawić szańce trzymające dzicz islamską na dystans strzału z haubicy.

Na gruzach zgniłych pedalstwem Niemiec i po resztkach ich oporu, na rumowisku po RFN powinniśmy ukształtować i umacniać prawdziwą Unię Europy – tę chrześcijańską i tradycyjną, odrzucającą szatańską poprawność…ale to chyba oczywiste. Szykujmy szańce do obrony, wpierw oczyszczając ziemię od zdrajców i kapusiów.

‚Komisja Wenecka’ zaś, oraz jakaś inna radziecka, niemiecka, czy gwałcona w tyłek od dziecka, niech siedzi w swym bajzlu, lub trzyma wiosło gondoli – dopóki może…

Bo jest tak, że zniszczyli już tam sobie wszystko na tym Zachodzie, a resztki ich homoseksualnych elit, siedzą jeszcze, łudząc się, iż pomogą im pieniądze, nazwy instytucji, formalne tytuły i ‚demokracja’…

Zostawmy ich, niech ‚se’ siedzą…Przyjdzie czas, przyjdzie Abdul i poderżnie im grdykę…Smutne, ale wiarołomcy Zachodu sami się o zagładę proszą; zabiorą im więc kobiety ( które być może wtedy poczują prawdziwą, islamską ‚wolność’ ), a nieprzydatnych pederastów zarżną…

Także wiosłuj gondolierze z Wenecji w śmiesznych pantalonach…wiosłuj…

A ty konfidencie donoś ‚sumiennie’, a niechybnie przyjdzie czas, gdy ostatni meldunek uwięźnie ci w gardle…

Krzycz więc frajerze bity z kitkiem, drzyj ryja lamusie w kurtce biodrówce.

Brak zdolności odczuwania na wyższym poziomie charakteryzuje grupy wymierające i bez szans na przyszłość. Brak identyfikacji z wartościami wyznawanymi przez większość na danym terenie, prowadzi do zagłady.

Brak młodych ludzi – a za to nadmiar starych lampucer i dziadów esbeckich – prowadzi ku ku ku kuuuurhanowi – jakby to zaintonował Szechter.

Wymrzyjcie w hańbie więc, a bannery KOD na śmietniku historii, mieć będą odbiór taki sam, jak zachowane gdzieś po strychach, stare transparenty PZPR.

Twoje dzieci nie będą chciały nosić nazwiska tatusia, który się ich wyrzekł, a dodatkowo znany był z tego, że donosił.

 

Goły

Reklamy

7 comments on “Niemcy, KOD i Komisja Wenecka – gwałcona w tyłek od dziecka

 1. mukozolion pisze:

  W ramach protestu przeciw kuriozalnym wynaturzeniach brakujacych elit smiem watpic czy oby napewno w tej sytuacji mialy racje w nieustannej rozkmince bajzlu totalitarnego elity bezkompromisowo nieokreslone?

 2. slawek_bardak pisze:

  Kosiniak-Kamysz jest OK!

 3. toboasz pisze:

  Tobie kuska pewnie dyga na widok pawlowskiej😁

  • sksgoly pisze:

   Nie jestem lewakiem, więc w tym temacie się nie wypowiem, natomiast liczę, że renegaci będą ruchani w dupę pod kratą – czego i tobie winszuję…

 4. Glosek pisze:

  Przecie nie od dzis wiadomo ze goly gustuje tak jak prezesina w takich pulchniutkich z krotkimi raczkami

Możliwość komentowania jest wyłączona.