Deratyzacja

No dobra, niejaki Kijowski to zwykły słup, parawan, chochoł, pacynka. Żadnego wywiadu z nim nie zrobiłem, a kpić z idiotów można tylko czasem…Czasem szkoda czasu.

Gdybym mógł z nim zrobić wywiad to bym wolał przepytać sufit we własnej sypialni, a Kijowskiego po prostu natłukłbym po mordzie i tyle. Zasłaniają nim i mydlą wzrok ‚zwykłym ludziom’, ale ten sowiecki patent nie działa…Dlatego chcieli zamordować prezydenta, a teraz liczą na zdegenerowaną, pedalską i tchórzowską, na maksa samolubną i głupią w czambuł ‚Europę’…

Europa zaś jest chyba gdzie indziej, a z całą pewnością innymi wartościami się legitymuje.

Osły Targowicy będą jednak przeć w zaparte, aż dostaną zaparcia. Czy jest to odwaga…? Mogłaby być, przy założeniu długofalowego planowania działań i rozważania swych poglądów w świetle jakichś wartości właśnie, ale oni precjozów żadnych nie uznają, poza drogimi zegarkami na łapach swych. To ich raduje, oraz inne prymitywne uciechy, o czym z kolei świadczy wczorajsze zachowanie godnego pożałowania przygłupa Stuhra, tzn. Szczura…Ach…się przejęzyczyłem! – sorry.

Bardzo to śmieszne prawda…? Boki zrywać, kłaść się po trotuarze, nurzać w futrach upudrowane ryje…

Hołoto!!!

Tata-rak…? Ty bezwstydny kretynie! Skończony troglodyto…? Tata-rak – śmiej się cwelu…

A więc Osły Targowicy nie odpuszczą, także w końcu zostanie po nich tylko tumult kurzu opadający znad krawędzi przepaści, do której to stado właśnie runęło. Taki ich los, ale czy to wybór…?

Nie, bo wybierają ludzie świadomi i wolni, a tu mamy do czynienia z ofiarami zniewolenia, które dodatkowo nie rozumieją swej sytuacji.

Degeneraci zaś, wyrzutki społeczeństwa, margines intelektualny, duchowe zera.
Sort najpodlejszy z najgorszych, genetycznie spokrewniony z sowietami.
Aktorzy – kurwy! Komedianci, sprzedajne małpy, gorsze 100 razy od zwykłych ulicznych bladzi.
Kompletne zera w drogich ciuchach i wiecznie tylko swoim szympansim towarzystwie..
Wypudrowane ryje ze śmierdzącym oddechem rozkładu, z zapitych drogą whisky trzewi.
Końcowa faza bolszewii – całkowite zaprzeczenie człowieczeństwa i zwierzęcości…
Bydlęta totalne!

Najpierw sami musimy wyrzucić tych degeneratów z naszego życia. Przestać oglądać, na ulicy traktować jak volksdeutschy, postawić poza nawias narodu. Jako że nie są oni de facto najgorszym sortem Polaków, a po prostu najgorszym sortem ludzi – bo Polakami oni nie są w ogóle, traktujmy ich z pogardą i jak wrogów. Nie dopuszczajmy dzieci do kontaktu z nimi, gdyż są szkodliwymi degeneratami, odsuńmy od wpływu na cokolwiek. To jest zadanie, bo kulturę masową, mają dla mas tworzyć ludzie przyzwoici, oraz życzący nam, Polakom dobrze.

Występ tej parówy Szczura…Oooops!…przepraszam – Stuhra był kwintesencją całego sparszywiałego środowiska, a ludzie ci są doprawdy najgorsi. Nic nie umieją, nie ma w nich odwagi, nie czują i nie znają się tak naprawdę na sztuce ( gdyż to prymitywy są ), oraz dodatkowo – nie poradziliby sobie na zwykłej, polskiej ulicy. Szczur byłby parówą, bo jest parówą!

To taka ‚arcyboleśnie prosta’ Prawda o tych wszystkich wycmokanych dziwkach…

Szczury przenoszą choroby, więc deratyzacja jest niezbędna.

 

Goły

Reklamy

One comment on “Deratyzacja

  1. slodkicham pisze:

    Ja sobie nie życzę! Żeby redakcja tak poważnego bloga pisała tylko i wyłącznie o kanaliach, szubrawcach, sprzedawczykach, rzeczach smutnych i przyziemnych! Proszę o optymizm, kolory i atmosferę podniosłości. Proszę czasem pisać o dobrych rzeczach osobach i zjawiskach! Jest niedziela, dzień święty, a tu szczury, kanalie, Kijowski… Trzeba o tym pisać i piętnować, ale ja proszę czasem o czymś wesołym, kolorowym, o pozytywnych ludziach i zjawiskach, bo zaraz niedzielny obiad z rodzina i chce czytać o czymś miłym i optymistycznym! Polska jest wielka, pełna patriotów i będzie dobrze! Proszę mi to dać na piśmie!

Możliwość komentowania jest wyłączona.