Salwa burtowa pancernika Kaczyński!

pancernikCiężki Pancernik Liniowy Rzeczypospolitej Polskiej JAROSŁAW KACZYŃSKI, właśnie oddaje ostatnią, kończącą salwę burtową ze wszystkich dział, zatapiając okręty Kriegsmarine Platforma O. i Nowoczesny – acz kieszonkowy – okręt Richard Pe.

Plankton dotychczasowych stronników ‚wielkiej armady targowicy’ wywiesza białe flagi, bądź deklaruje przejście na jasną stronę mocy…

GWiazda śmierci zamieniając się, nieoczekiwanie dla niektórych, w GóWno śmierdzi, rozciapała się brzydko na szybie makiety o nazwie ‚czecia erpe’, którą ze spokojnym uśmiechem właśnie usuwa Pan Antoni…

Okazuje się, że można i że nad nami jest błękitne niebo!…Cóż, rozbitkowie wyławiani są z kipiszu i umieszczani ( zabezpieczeni do postępowania ) w Berezie Kartuskiej…

Wypowiedzenie wojny targowicy było jak najbardziej konstytucyjne, o tyle o ile Konstytucja reprezentuje interesy narodu; jeśli nie, sama staje się niekonstytucyjna i idzie na dno, obciążona balastem PRL, ‚czeciej erpe’ i ’25 lat wolności’…

‚Padła nieżywa – tak zdrajcom bywa!’…

 

Goły

Reklamy

15 comments on “Salwa burtowa pancernika Kaczyński!

 1. swetrzak pisze:

  Prezes to taka współczesna Trójca Święta składająca się z Szydło, Dudy i Kuchcińskiego. Swoją drogą Kaczyński to już starszy pan z nadwagą i jak to się ma do przepisów o nieprzebywaniu najważniejszych osób w państwie w jednym miejscu i czasie?

 2. Kominiorz pisze:

  Kaczyński manipulowal ale tylko pisowcami !!! Tymi co nie mysla za siebie i potrzebuja kogos co mowi im co maja robic i jak myslec !!! Dla mnie Kaczynski to jest pieniacz ktory szuka szacunku ale ktorego NIGDY NIE BEDZIE MIAŁ !!!!

 3. Kominiorz pisze:

  Ziobrę miało rozliczyć PO, przez 8 LAT nie dali rady zgromadzić dowodów. Przed pierwszymi wyborami, Pitera słynna łowczyni przestępców, powiedziała że na Ziobrę jest tyle dowodów przestępstw, że na pewno pójdzie do więzienia. Nie, Pitera tego nie powiedziała, ona to wykrzyczała, widziałem to. Ziobro składał zeznania w kilkunastu prokuraturach, i co. I nic, dęte sprawy.

  • sksgoly pisze:

   Albo ja czegoś nie rozumiem, albo Ty: Przecież Ziobro tu nie występuje jako winny, czy ktoś kto coś złego zrobił – on będzie się zajmować ściganiem winnych…Nie rozumiem co tym wpisem chcesz powiedzieć, ale jeśli to, że Ziobro taki straszny, bo prześladował kibiców to sobie daruj – to są wydmuszki dobre na argumenty dla KODu, a nie myślących ludzi.

 4. Kominiorz pisze:

  Kolego lepiej powiedz jak Ziobro przed objęciem stołka wykrzykiwał ile on to afer rozwikłał. Teraz powiedz mi przez te 2 lata ile osób postawił w stan oskarżenia? ile afer rozwiązał. Nie wiesz- to Ci powiem- 0!!! słownie: zero!!! To jest właśnie manipulacja, żeby ludzie wierzyli w „układ”.

  • sksgoly pisze:

   Kolego: Zero rozwikłał bo – może nie zauważyłeś – nie był ani ministrem sprawiedliwości, ani prokuratorem generalnym przez ostatnie 8 lat, zaś 2 wcześniejsze lata nie mogły być nazwane rządzeniem, był to okres totalnego szczucia i tzw. ‚koalicji’, czyli de facto sabotażu ze strony ‚koalicjantów’.
   Układ oczywiście istniał i nadal istnieje, teraz zaczyna się z nim walka, także doradzam przemyślenie wypowiadanych ( zasłyszanych ) opinii – nie mają one wiele wspólnego z faktami, a dużo właśnie z TVN, KODem i tego typu ‚źródłami’…

 5. TomDrill pisze:

  Było to do przewidzenia,że pieniądze z naszych podatków będą trafiały do kasy złodzieja i kombinatora Rydzyka.Gdzie jest kasy zbierana na ratowanie stoczni.Uczelnia kościelna to niech Watykan daje kasę.Bogactwo mają niesamowite i niewyobrażalne.Nie za to bogactwo sobie robią prezenty.Brak kasy na domy pomocy,hospicja,służbę zdrowia itd,a tu na pierdoły oszołoma 20 mln.Rozrzutny ten rząd przedtem 4 mld na Ukrainę teraz 20 mln na pasożyta.Niech powiedzą ile rydzyk dostaje od emerytek które ślą mu kasę co miesiąc na rożne jego fanaberie.On ma ogromne bogactwo i jeszcze łapy wyciąga do podatników.Chamstwo,że nikt tego cwaniaka nie rozlicza.Czy chociaż płaci jakieś podatki.Wątpię.A łapy po cudze wyciąga.Pycha kleru.

  p.s. Ciekawie piszesz Goły nawet

  • sksgoly pisze:

   Wiem że piszę w miarę ciekawie, aczkolwiek nie zmienia to w niczym faktu, że prezentowany przez Ciebie ogląd świata jest wizją typowo marksistowską. Powiedz mi: skąd Wy tak macie? Bo na pewno nie ma to nic wspólnego z polskością…
   Tak jak nic z Prawdą nie mają te bzdury dla mikrocefali o ojcu Rydzyku, rozpowszechniane przez urbana i inne ścierki. Rozumiem że chcesz swoje poglądy tu przekazać komuś, ale też licz się z tym że kupy się one trzymają słabo.
   Acha, jeszcze jedno pytanie: Skąd tak nagłe zainteresowanie moją stroną? Czy ktoś ją gdzieś spozycjonował na lewackich portalach…? Zaspokój moją umiarkowaną ciekawość ombre…?

 6. TomDrill pisze:

  Mistrzu adres tej strony na fejsbukach lata dosc czesto wiec weszledlem i zobaczylem wreszcie co to jest bo jak reklama sie pojawia na różnych grupach dyskusyjnych.

  pozdrawiam

  • sksgoly pisze:

   No widzisz, dla mnie np. takie info jest nowością i naprawdę nie wiedziałem że na fejsbukach lata.
   A Tobie nie wstyd czytać ‚faszystę’…?

 7. kurzawa pisze:

  Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał?

  • sksgoly pisze:

   To wiekopomne rewelacje!!! Jestem pod wrażeniem!!!…
   Niestety jestem pijany, a więc wybacz ombre, że będę kontynuować…

 8. twarz Emila pisze:

  Ja znam gorsza po 1000 razy dyktature. To dyktatura ktora okrada wszystkie kraje przekupujac politykow krorzy sprzedaja swoje kraje podpisujac ustawy prywatyzujace prywatne banki, ktora prywatyzuje media, stuzby zdrowia, przemysl surowcowy, dyktature ktora falszuje historie swiata, ktora oprawcow kreuje na meczycieli, ktora uczy nasze dzieci zabijac, byc wyluzdanym, dla ktorej najwieksza wartoscia jest pieniadz. To jest szatanska dyktatura Chazarow

Możliwość komentowania jest wyłączona.