Polska Flaga w telewizji…i w błocie!

Był zamach w Smoleńsku; każdy to wie. Nie mam zamiaru toczyć polemik z durniami, którzy chcą wyprowadzać wzory na to czy był, czy nie było. Był, zaś autorem tej zbrodni jest rusek! Bo rusek to zbrodniarz i ostatnie bydlę pod słońcem!

A dla mnie każda nacja na wschód od Polski – to rusek!

„Ruskie ryje” – ruska mentalność, ruska bezbożność, ruska pogarda dla człowieka. Ruskie kłamstwo.

Rusek w Boga wierzyć nie potrafi i nie chce – dla ruska bogiem jest car!

Jest kilka rodzajów rusków, z czego większość lubi być katowana przez ruskiego cara, ale są i tacy którzy być może lubią służyć innym carom.

Widać że teraz na ziemiach Rusi, różne ruski tłuką się – o wolność też i w dobrej wierze, ale niestety także ma tam miejsce jakaś gra różnych złych interesów, której niuansów nigdy nie poznamy.

Przykre jest to, że w tak trudnym czasie Polska nie posiada polskich władz, zaś to, co z polskiego narodu pozostało – nie szanuje już Polski…!

Tutejsi mają wszystko gdzieś, może Polska Flaga leżeć w błocie; dla tutejszych ważna jest pasza w wiadrze i zaspokojenie prymitywnych „przyjemności”.

…Że przesadzam? Prymitywizuję? Obrażam…?

A kogo tu obrażać, lub nie obrażać – skoro bydło obraża się samo i samo sobie w mordy pluje?

Przecież tu zaraz nic nie będzie! Tu – gdzie kiedyś była Polska – teraz dzieją się gry interesów obcych degeneratów, zaś zarządzające z ich nadania „władze”, wykonują wszelkie polecenia państw ościennych i nie tylko…

Już nam likwidują państwowość – ale tutejszym to nie przeszkadza! Oni nie wiedzą co to jest państwowość, gdyż odkąd pamiętają, ich życie toczy się w telewizji…

Po co czytać? Nie trzeba, to niedobra jest!

Generalna Gubernia została stworzona nie przemocą fizyczną, a gwałtem na ludzkich duszach i umysłach. Wielki telewizor na ścianie – móżdżek ptasi w ptasim łebku; żadnych półek na książki w domu, plus wypucowany samochód na kredyt.

No cóż, nie chce mnie się dziś – ani w ogóle – pisać za często i zbyt długo, gdyż prawda jest taka, że z tego stada wyhodowanych na paszy i na paszę debili – nic już nie będzie. Tu pomoże tylko cud – a ja w cuda wierzę. Będę się modlić do Pana naszego o miłosierdzie i ratunek dla Polski i całego świata.

Stada skretyniałych baranów będą się z tego śmiać.

Śmiali się pod Krzyżem; pod Krzyżem Chrystusa drwili, a drwili też pod Krzyżem Smoleńskim!

Będą drwić…

Ponieważ ich cechą jest pustka. Umysłowa, duchowa, moralna…Puści jak pusta puszka po piwie, z której bydło ułożyło krzyż…

Dziś bydło układa sobie swój własny krzyż – i kopie grób. Nieświadomość, obojętność, niewiedza; pogarda dla wartości, lenistwo, sprośność obyczajów i prymitywizm potrzeb. Wykopią grób sobie i swoim durnym od niemowlęctwa dzieciom; i sami do niego wskoczą!

Polska Flaga leży w błocie…!!!

Polska „władza” dziś, jest synonimem uległości, poddaństwa, głupoty, złej woli w stosunku do własnego narodu i…zdrady! Po prostu. Zdrady!

Ponieważ liczą się realizowane – bądź nie – interesy państwa i narodu – a nie deklarowane w telewizji hasełka…

Polacy jako stado klęczą dziś na kolanach przed każdym; to samo robi „polski rząd”. Jako państwo jesteśmy niedorozwiniętym dzieckiem…

Biało Czerwona, pokazywana w telewizji – de facto leży w błocie! Poniżona, wydrwiona, zapomniana…!

Na polskich urzędach wiszą dziś inne barwy. Każdy kto chce, może Polskę rozgrywać tak jak chce. Polaków już prawie nie ma, a ci co głośno mówią prawdę są wyzywani; pluje się na nich, obraża, nazywa „ruskimi onucami”!

Nawet opowieść o Flecie z Mandragory, czy przywołanie obrazu Brueghla „Ślepcy” – tym durniom tutejszym nic już nie powie…

Bo po co czytać? Po co wiedzieć cokolwiek?…Po co umieć pisać?!

Generalna Gubernia za czasów hitlerowskiej niemieckiej okupacji była fikcją – ponieważ Polacy wówczas mieli ducha i serce!

Dziś istnieje makieta państwa, ogrodzenie dla bydła – które jest strzyżone do gołej skóry i z tego powodu zadowolone…

Grają Hymn! Pokazują Polską Flagę…

Polska Flaga leży w błocie! Polska leży w rynsztoku…Polska powoli staje się przeszłością! Jak Prusowie, Atlantydzi, Rzym…

”…Trzeciego Dnia Zmartwychwstał; Siedzi po prawicy Ojca i powtórnie Przyjdzie w Chwale sądzić żywych i umarłych, w Królestwu Jego nie będzie końca!”

Amen!

…Właśnie dlatego jestem i zawsze będę optymistą! 🙂

Rafał Gołuch „Goły”