Dureń spłodzi durnia, zaś niewolnik niewolnika…?

Polityczne, lokajskie prostytuty! Wiedziecie Polskę od z górą 30 lat, zwodząc – na pasku obcych sił, które z Polski czerpią zyski! Wiedziecie ku zgubie i poddaństwu! Prostytuty! – kłamiecie, od lat wtłaczając Polakom do głów bzdury, matactwa i tanie wymówki!

Polska jest krajem podległym, spełniającym służebną rolę w stosunku do odwiecznego sojuszu niemiecko ruskiego, oraz USA i Izraela!!!

Polska spełnia rolę służebną; jesteśmy dostarczycielem taniej siły roboczej, materiału biologicznego, oraz buforem na wypadek wojny. Taka jest prawda!

Podsycane od lat kompleksy, jątrzone kłótnie wśród durniów – jak i samych durniów produkcja ( przy pomocy systemu de-edukacji – jak w Generalnej Guberni ); ta kreowana na zamówienie atmosfera niewiedzy, waśni i biedy, plus sztuczna rzeczywistość z telewizora – oto podstawy zniewolenia Polski!

Powiedziałbym – narodu polskiego, acz szczerze powątpiewam czy takowy jeszcze istnieje…?

Polacy dają się od lat zwodzić – gdyż są głupi

Są głupi gdyż dali się zwieść!

Kółko zamknięte; zamknięty układ.

Durnie wyzywają się od „ruskich onuc”, czy „sług Usraela”…zaś wrogowie i zleceniodawcy zniewolenia i okradania Polski – cieszą się licząc zyski!

Jest źle i bieda – bo „młoda demokracja”, bo „trzeba nadgonić”. Jest bałagan i nic nie działa bo „gruba kreska”, „demokratyczne państwo prawa”, „standardy”, etc.

Fakty są takie, że komunistyczna patologia nie została w Polsce powywieszana na latarniach, wywłaszczona ( również z obywatelstwa ) i wypędzona „w pizdu”!!!

Takie są fakty i taka przyczyna tego stanu w którym trwamy i właśnie giniemy! Przestępcza, zbrodnicza i niepolska patologia uwłaszczyła się, przeflancowała na wygodne pozycje, napłodziła bękartów; teraz bękarty już mają bękarty! Ta szumowina zatruła Polskę blokując jej drogę do rozwoju, wolności, powietrza! Ten antyludzki, sowiecki syf ze wschodu – swego czasu przywieziony do nas zza Uralu na moskiewskich tankach – dziś urzęduje także w Brukseli, usłużnie chyląc czoła jerozolimskiej „szlachcie” – także zza oceanu…

Teraz „tłumaczą” nam – oczywiście w telewizji ( którą kiedyś nazywałem tel-awizją ) – dlaczego jest źle i dlaczego zaraz nastąpi tragedia…Oni nam to tłumaczą, z tym że sami niczego nie doświadczą – gdyż są zabezpieczeni wraz z rodzinami do końca życia.

Tak wiele milionów ludzi ginie i cierpi teraz – a skurwiele są wciąż ci sami i wciąż tak samo perfidnie niszczą ludzi wykorzystując niczym rzeczy!!!

Przedstawienie dla naiwnych ofiar trwa. Najpierw „pandemia”, teraz wojna…Zaraz będzie głód, potem śmierć!

Czterej Jeźdźcy Apokalipsy…

Czy ktoś jest tu pesymistą? Czy może sfrustrowany…?

Na pewno nie ja! To Wam się tylko wydaje…Czytam Pismo Święte i widzę, gdyż powiedziano: „Kto ma oczy niechaj patrzy”.

Patrzę i widzę; bać się nie boję. W życiu nie jest kluczowa jego długość.

Strach…? Przed czym…?

Powiedz mi człowieku wierzący w Chrystusa: Czego możemy się bać…? Czego…? Prawdy? Sprawiedliwości? Prawdziwego życia?

Czego mamy się bać…?!

Tych, którzy nie wierzą jest większość, a ja kaznodzieją nie jestem. Powiedzieć mogę tylko: Bójcie się, lub nawróćcie się!

Historyjki opowiadane z coraz przemyślniejszych ekranów telewizorów, coraz bardziej szatańsko przewrotne, wrażenie strachu zrobić mogą tylko na tych co nie wierzą. Żyjcie więc strachem. Żywcie się strachem. Jedzcie swój strach!

Bo jesteście przecież sami panami siebie, nic nie ma i nie jest wyżej od Was! Możecie wszystko, a świat na pewno będzie dobry…

Tylko jeszcze ta jedna wojna niech się skończy…”Oooo, żebym przeżył – myśli(?) przerażony żuczek chowając się pod kamieniem…Bym przeżył! Wówczas spłacę kredyt i świat będzie „znowu” piękny! Pojadę na wakacje…”

Oddaj wszystko obcym i o nic nie pytaj! O nic nie dbaj poza swoimi wakacjami i kredytem. Ze wszystkiego drwij. Strach maskuj kpiną, a tchórzostwo hardym przekleństwem. Słuchaj telewizji – bo tam Ci wszystko powiedzą.

Dokładniej – powiedzą wszystko co uznają, że takim durniom powiedzieć trzeba.

I to zadziała! Bo działa od lat!

Dureń spłodzi durnia, zaś niewolnik niewolnika…?

Rafał Gołuch „Goły”