Wsadź sobie a będziesz spełniony/a

Wypomadowany pedryl zaczesuje sobie pukiel włosów na czoło w reklamie szamponu dla mężczyzn (sic!); śmieje się niby zalotnie i coś mówi o dołeczkach na brodzie…ale mi się wydaje że ma on po prostu rozjechanego anusa…

Stary kłamca i komunistyczny prostytut, były aktor z czasów PRL, podnóżek sowietów terroryzujących Polskę – tenże nieskomplikowanej konstrukcji człowiek, namawia mnie bym założył lokatę w niemieckim banku i wziął kredyt, a wszystko będzie dobrze i wtedy będę fajny, nowoczesny, będę miał czipa w głowie i cipę na twarzy – zaś stadko równie zalotnie uśmiechniętych, młodych i atrakcyjnych kobiet zawsze będzie się wokół mnie kręcić.

Na pewno posłucham…

Znana z seriali – w których gra przeważnie czułą i wrażliwą idealistkę…Kurde jak ona się nazywa…? Nieważne, w każdym razie raczej mózgu ma pół, a serca ćwierć, natomiast namawia mnie żebym kupił kartę sim i telefon, a wtedy być może zostanę anorektycznym biseksualistą, zawsze zadowolonym…od tyłu…

No bo przecież dziś fajnie jest być dymanym w dupsko i dymającym w dupsko biseksem – próżniakiem – wszyscy wszystkich dymają.

Patrzę…

Teraz długowłosy fircyk kandydat na cwela – z kolczykiem w uchu i kitkiem na czerwonym czerepie – twierdzi że jest niewinny i że nie kradł…tzn wtedy gdy kradł to nie kradł, bo tak mówi, więc chyba trzeba mu wierzyć; jest wszak prześladowany politycznie przez reżim PiS!

…Być może już wkrótce stanie się obiektem westchnień recydywistów.

Ja nie mam kolczyków i jestem łysym chamem bandytą na emeryturze, aczkolwiek mam też swoje kłamstwa, oraz zaniechania – teraźniejsze i z przeszłości – które zatruwają mi duszę. Tyle razy co upadam, tyle się podnoszę, ale na pewno nie idę jeszcze wyprostowany jak radził Herbert…Może kiedyś jak Bóg Da…?

Pogubiony świat Zachodu, w którym nic nie ma już sensu bo nie ma w nim Boga, kompletny brak jakichkolwiek poważnych punktów odniesienia. Pedał jest ok, a nawet lepszy, samotne matki z dziećmi od innych ojców na systemowym utrzymaniu państwa…Dzieci już wkrótce młodzi degeneraci, często narkomani, powielający ten piekielny wzorzec. Milion pakietów na seriale, wykupiony w jakimś netflixie, czy innym… Nawet nie wiem co to jest…?

Ślub…? Tak…cywilny.

Kredyt, gruba baba, chudy przykurcz. Alkohol, pustka, plastikowe paznokcie i tatuaże treści beztreści. Zoo w realu i zoo w telewizji…!

Kiedy to się kurwa skończy?!!!

Mam na myśli Polskę i nasze media, z telewizją na czele! Bo Zachód już stracony.

Kiedy wreszcie ktoś zrozumie, że nie należy dążyć do bycia pedrylem z puklem włosów, na śmiesznym, przerysowanym “harleyu”, nie należy słuchać osobników całkowicie wyobcowanych z życia naszego – jak ten aktor kukiełka!

Czy kobiety zajarzą, że ideał wyżelowanego “południowca” sam w sobie jest śmieszny jak klaun, a dziś dodatkowo nie żadnym południowcem jest, a śmierdzącym Arabem, który po kilku przeruchaniach, zacznie Cię babo napierdalać i pomiatać jak szmatą do podłogi; gdy zaś zechcesz się ( z dzieckiem ) uwolnić od kreatury, ten poda Cię do “polskiego” sądu, który niechybnie może Ci potomstwo odebrać; dać Arabowi – który w Twojej nie do końca pełnej głowie miał być kurwa Don Juanem, Di Caprio, czy innym jakimś ideałem z czwartej ligi marokańskiej.

Taki prezentujecie poziom, a ja jestem nienormalny bo – choć też zakłamany – to siedzę sam i nie szukam żadnych kontaktów!

Kapitulacja za życia, albo świadomość świata za życia, gdyż realia są takie, że wychodząc z domu na pewno utaplasz się w gównie.

Nie wychodzę więc z domu!

…Ale i tak atakuje mnie z ekranu blondi dziweczka, prostytut z puklem, złodziej z kitkiem i milion seriali…Acha, no i tabletki na wszystko!

Żel, kapsułka, drażetka, czopek, proszek, płyn. Tani ale najlepszy i na wszystko – gdyż przetestowany na ekranie przez pedryla z puklem, aktora z “mądrą” miną, “panią magister” też z “mądrą” miną, pana który jest “normalnym ojcem”, panią która “się spełnia”, oraz przez “małego Krzysia”, który już chce podrywać dziewczyny.

Czyli – wsadź sobie te wszystkie tabletki drażetki we wszystkie otwory, a na pewno będziesz szczęśliwy i spełniony!!!

Taki mamy świat! Idę w wyro…

 

Goły

Reklamy