Norymberga dla „czeciej erpe”!!!

Dla “mądrych superkumatych sztywnych” – policja jest potrzebna i w normalnym państwie pożyteczna; broni ładu prawnego i bezpieczeństwa obywateli, oraz dyscyplinuje różnych złodziei, menelików, psycholi…
Tak jak dziś rano prawo zadziałało równo, wobec niejakiego Frasyniuka…
Co prawda sądy meneli wypuszczają, ale to inna sprawa
Sąd pod sąd!!!
Czekamy na Hankę!
oraz ogólnie na całą rzeszę szkodników i wszy, które latami okradały Polskę!
Cela + !!!


No właśnie, sądy…heh.
Dziś właśnie i po raz kolejny, tzw sąd zadecydował o wypuszczeniu na wolność złodziei kradnących w aferze CIECH. Nic to nowego, nie po raz pierwszy, ni setny. Po prostu tzw sądy bronią swoich – a więc wrogich Polsce i Polakom posożytów.
Jest to już jawne działanie w desperacji, przecież tzw sędziwowie muszą wiedzieć dokładnie, jak takie zachowanie zostanie odebrane przez polski naród, co widać w sondażach aż nadto. Takoż skoro wiedzą, iż koniec ich jest bliski, robią wszystko by wypuścić na wolność jak najwięcej zaprzańców…chyba po to, by ci mogli zwyczajnie uciec za granicę…?
Szczerze nie widzę innego celu, czy motywu takich samobójczych działań, a PiS zaraz osiągnie może i 60% poparcia, co niezwykle mnie cieszy.
Ktoś się dziwi…?
Na pewno tzw sędziowie muszą o tym wiedzieć, bo przecież chyba nie są całkowicie ograniczonymi umysłowo cepami, a ich działanie jest ukierunkowane na stworzenie możliwości ucieczki za granicę. Jeszcze raz powtórzę – nie widzę innego sensu tych decyzji.
Jakie z tego wnioski…?
Wniosek glówny: 100% poparcia dla PiS!
Poza tym widoczna analogia z czasami upadku Trzeciej Rzeszy Hitlera; wówczas też niemieccy zbrodniarze spierdalali do Ameryki Południowej, gdyż jak wiemy Procesy Norymberskie, szubienica, trucizna, itd…
Jaki wniosek z tego wniosku…?

Bardzo prosty: NORYMBERGA DLA “CZECIEJ ERPE”!!!

Kompletny I adekwatny wielki proces przed sądem Wolnej Polski, w którym za zbrodnie na narodzie polskim mają odpowiedzieć zdrajcy, sowieciarze, pieczeniarze, alfonsi, złodzieje I wrogowie narodu polskiego!!! Razem z degeneratami, deprawatorami ( tak Owsiak! ), lewactwem I inną szumowiną!

“Coś się, coś się popsuło” – że zacytuję klasyka cwela Stonogę – “więc powtórzę jeszcze raz”:

NORYMBERGA DLA “CZECIEJ ERPE”!!!

 

Goły

 

Reklamy