„Gdyby na świecie było trzech takich jak ty, już dziś bym przegrał!”

Myślę że jesteśmy na tyle silni, by zbudować solidne państwo polskie, oraz jeszcze blok państw naszego regionu, skutecznie powstrzymujący Rosję i zapewniający swym obywatelom dobre życie. Natomiast nie damy rady wytłumaczyć potępieńcom z Europy Zachodniej że czas wrócić do Chrystusa. Dlatego Unia Europejska to jeden wielki problem, by nie powiedzieć – rozpadnie się.

Wartości chrześcijańskie to jedyne wartości, a więc w związku z tym, żaden Niemiec z piórkiem w tyłku, ani przestraszony Francuz, na pewno nie zdecydują się twardo i jasną drogą pójść w stronę Prawdy.

To że polski rząd powtarza na forum publicznym równie twardo, iż walczy o budowanie silnej Unii, jest częścą gry. Nikt nam nie zarzuci wiarygodnie rozbijania tejże Unii, a więc nie mają się do czego przyczepić. Jednocześnie jest w Polsce odwaga, by skutecznie walczyć o swoje – czyli o chrześcijański zbiór wartości – a sukcesy nasze są zwycięstwem wspólnym wszystkich państw regionu. Jednak różnica pomiędzy Zachodem a naszym regionem, jest taka, że my wierzymy, oni nie!

To jest proste jak prosty był ksiądz Vianney, któremu jednak sam szatan powiedział: “Gdyby na świecie było trzech takich jak ty, już dziś bym przegrał!”

Jak widzicie, prostota i prosty przekaz popłaca, co widać szczególnie, gdy słyszymy kłamliwy bełkot zdrajców z PO, .N i tych wszystkich innych degeneratów z pustymi łbami.

Ile razy i jak prymitywnie muszą oni kłamać, oraz jak bardzo są śmiesznie smutni…?

Bo smutny jest człowiek, który w imię złych intencji posługuje się kłamstwem, czego efektem i tak będzie porażka, zatracenie…Dlatego smutno mi się też robi, gdy widzę Halickiego, Święcickiego, Kierwińskiego i innych. Wśród renegatów, większość to kompletni idioci ( Szczerba, Misiło, Gajewska, Schecośtam, etc ), ale nawet średnio ineligentni spośród nich, jadą już na pełnej śmieszności – ale w zaparte!

Kłamali, kłamią, będą kłamać.

Zdradzali, zdradzają, pozostaną zdrajcami.

Donosili, donoszą…wyniosą i ich.

Kradli, kradną…stracą wszystko…

Także w sensie niematerialnym; tym sensie, którym oni się nie zajmują, nie dostrzegają go, nie rozumieją. Kpią…A jednak swego czasu każdy przekona się jaka Jest Prawda!

Europa Zachodnia upada, choć może przetrwają jakieś enklawy. Nadzy faceci z piórkami w dupach, skończą jak kurczaki – z obciętymi łbami. Sami się o to proszą.

Europa Zachodnia sama się prosi o zagładę, a nie chce powrócić do Chrystusa…Nie ma sensu nikogo nawracać na siłę; chcą – niech giną.

Pół kontynentu fircyków w śmiesznych ganiturkach, nauczonych gładkich słówek – to są politycy Zachodu.

Pół kontynentu społeczeństw bez żadnych zasad i wartości, za to z wciśniętym w dupę piórkiem…

No future – jak krzyczał Johnny Rotten.

Pół kontynentu które podjęło walkę i chwyta za miecz! Bo wierzy i nie przestało wierzyć! W Chrystusa! Taka różnica…Wartości kontra bezwartościowość.

I choćby darli się w piekłogłosy, z nienawiści do wartości naszych i naszego kościoła! Choćby posrali się z furii w afirmacji pederastów i wszelkiego zła! Chociażby zakazywali Dobra – co zresztą czynią…Cóż oni mogą i co ich czeka…?

Porównajcie tę tłuszczę potępieńców, z biednym, ubogim i nawet nie za bardzo inteligentnym księdzem Vianneyem…!!!

Nie trzeba być tuzem intelektu – tym bardziej na takiego pozować – by być dywizją pancerną Chrystusa! Jak ksiądz Vianney!

Którego panicznie bał się sam szatan…!!!

Kto wierzy, ten zrozumie, dlaczego ksiądz który jadł tygodniami z miski gotowane ziemniaki i nie miał nic, jest o niebo – tak, dokładnie, o Niebo – lepszy od…Od nich wszystkich – bo przecież nie porównam ze Świętym żadnego degenerata.

Jednak pamiętaj, by nie ponosiła Cię pycha. Naprawę zacznij od siebie!

Pół kontynentu i drugie pół. Podzielone, jakże różne, zwierające się w całkowitych przeciwieństwach!

Tak jak ta walka, która jest w Tobie. Ta, którą ściera się Dobro ze złem w Tobie. Jeśli podejmiesz walkę, to zostaniesz wojownikiem i wygrasz na zawsze! Idąc ciemną doliną zła się nie ulękniesz…choćby straszyło Cię ze wszystkich ekranów i portali…Choćby to drugie pół, to złe, chciało Cię zabić…Nie da rady!

Parady idiotów na ulicach polskich miast – zwane “puczami” – skończą się. Margnies odejdzie gdzieś w niebyt, wyjedzie do Niemiec, schowa w rynsztoku.

Dzięki zbroi pamięci i wiary, Polska wychowa pokolenia zapatrzone w Matkę Boską, a więc szczęśliwe, dumne i odważne.

Kraina zabójców żubrów zabije się sama…Mnie akurat nie żal…

 

Goły

Reklamy