Do dzieła!

Sądy w Polsce wypuszczają na wolność największych przestępców, łamiąc przy tym kręgosłup moralny narodu – bo jak ma zostać odebrana bezkarność aferzystów największego kalibru, jeśli nie jako przyzwolenie na patologię i pochwała złodziejstwa…?

Prawo istnieje w Polsce, ale jest co najmniej chore i praktycznie potrzebna jest zmiana Konstytucji; kasta sędziowska zaś sama się nie oczyściła – jak ktoś marzył – ale kompletnie i do końca sprostytuowała.

Więcej powiem, albo inaczej – oni po prostu reprezentują interesy najgorszych degeneratów, wrogów Polski i przyzwoitośi, a jako tacy powinni być natychmiast i w całości odsunięci od wpływu na jakiekolwiek sprawy publiczne.

To samo czynić chcą samorządy wybrane w ostatnich wyborach samorządowych – które zostały w sposób azjatycki sfałszowane. Kompletni zaprzańcy – jak Adamowicz, Karnowski, Majchrowski, Hajka Walec, czy Dutkiewicz, teraz mrzą sobie o sprowadzeniu “uchodźców” wbrew polskiemu prawu i decyzjom rządu! Rozumiem, że tenże rząd musi działać rozważnie i zgodnie z literą prawa, ale ta litera traci swą jurysdykcję, w momencie gdy brukana jest i sprawiedliwość i wola większości narodu.

Polacy nie chcą udzielnych pseudo księstw, zarządzanych ( z Berlina ) przez od lat tych samych zdemoralizowanych osobników; ale Polacy przede wszystkim nigdy nie zgodzą się na muzułmańskich najeźdźców na naszych ziemiach! Jeśli ktokolwiek uczyni taki krok i kogokolwiek sprowadzi – wbrew decyzjom polskiej władzy – dojdzie do rozruchów i wykonania woli narodu w sposób bezpośredni! Muzułmanie zostaną wyproszeni z Polski, ale na ulicach dojdzie do zamieszek.

…Wtedy PO i inni zaprzańcy wzniosą krzyk za granicą – że łamane jest prawo, prawa człowieka i że nie ma demokracji, co zaraz ochoczo podchwyci obrońca pedałów i wróg Polaków, niejaki Bodnar.

Wniosek jest taki, że wszelkie próby anarchii powinny być bezwzględnie powstrzymane już teraz, a rząd musi pokazać siłę prawa – już teraz! W przeciwnym razie dojdzie do eskalacji i destabilizacji, czego przecież usilnie pragną zaprzańcy

Panie Prezesie! Panie Premier! Panie Prezydencie! – Prosimy o ruch sprawczy i zakończenie rozmontowywania państwa polskiego!

Panowie ministrowie – Macierewicz i Błaszczak – czas zaprowadzić porządek! Armia i służby – to jest bezpośrednia siła polskiego państwa i narodu! Do dzieła! O to Was proszę…

 

Goły

Reklamy