Przeciwko czemu walczymy…?

Obawiam się, że targowicka fanaberia będzie trwała do czasu zdławienia całkowitego renegatów i odbywać się będzie na wszystkich frontach życia publicznego, w Polsce i za granicą. Teraz, kto ma rozum to widzi w całej rozciągłości – teraz dopiero – jaką skalę ma targowica, oraz to, iż wrogowie zewnętrzni są absolutnie zdeterminowani by Polskę zdławić i zniewolić.

Nie będę Wam pisać, jak dużo wcześniej to wiedziałem i kiedy wypowiedziałem posłuszeństwo rządom targowicy ( gdy rządziła ); w każdym razie nie jestem jakoś zdziwiony tą furią zdrajców jaką teraz obserwujemy.

Musimy być gotowi na atak, więc przede wszystkim potrzebujemy armii…oraz armii medialnej.

Jeśli uznajemy zasady demokracji, musimy brać pod uwagę zwykłą, ludzką głupotę i podatność na prymitywne manipulacje świadomością. Właśnie takie coś obserwujemy od czasu zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości, a jeżeli ktoś myśli, że wszystkie granice kabotynizmu zostały już przekroczone, ten się zdziwi.

Oni nigdy nie przestaną, więc jest tak, że albo zdusimy targowicę i odzyskamy dla Ojczyzny pełnię niepodległości, albo Polska przestanie istnieć – ale wówczas przestanie w ogóle w świecie istnieć wolność!

Bo Polska ma takie właśnie znaczenie i rolę w historii świata, oraz walki Dobra ze złem. O tym też piszę od lat – Polska jest Chrystusem Narodów, ale głupi jest ten, kto z tego powodu chce ubolewać. Tylko idiota nie widzi, że w Krzyż jest wpisane zwycięstwo.

Myślę, że jest bardzo prawdopodobne, iż teraz właśnie rozgrywa się ostateczna walka, a jej rezultat zaważy na podsumowaniu dziejów rodzaju ludzkiego.

Nie walczymy tylko ze zdrajcami, ale walczymy z Judaszami.

Nie stawiamy oporu tylko wrogom, a stawiamy opór złu.

Nie bronimy tylko wartości, ale bronimy Dobra i naszego własnego Zbawienia.

Ta walka trwa i nie rozgrywa się w kategoriach doraźnych; przy czym wiem, że doskonale wiedzą o tym zleceniodawcy targowicy, ale nie sama targowica…Ci są na to o wiele zbyt prymitywni.

Z takimi wykonawcami piekielnych rozkazów się potykamy i musimy wiedzieć, iż są to ludzie bez wnętrz i sumień – nawet jeśli samych siebie nazywają artystami – a więc posuną się do każdej podłości ( nawet zbrodni ), jako że żaden wyrzut wewnętrzny nigdy ich serc nie skalał i nie skala.

Ja nie mam problemu z nazywaniem wszelkich odłamów targowicy po imieniu. Pseudo politycy, pseudo artyści, celebryci, “dziennikarze” z kijem w dupie – tacy osobnicy nie zasługują na szacunek i chcę to tutaj bardzo wyraźnie powiedzieć!

“Bardzo wyraźnie powiedzieć” – co za kretyńskie określenie! – to chyba Kopacz wymyśliła co…?

Tak czy inaczej, cała targowica to są postaci nie gorszego, a najgorszego sortu, co mówię ja – Rafał Goły znany milicji i różnym innym kapusiom. Stwierdzam!

Szczytem tolerancji dla tych karłów z mojej strony, jest powstrzymanie się od przemocy fizycznej…bo od wulgaryzmów wypowiedzianych w twarz publicznie chyba bym się nie powstrzymał.

No, to tyle Ludzie. Wiedzcie, że najgorsze spazmy targowicy jeszcze przed nami. Nie dziwcie się niczemu, a tylko pamiętajcie że

Bóg, Honor i Ojczyzna!

To są te pojęcia, które ich i szatana zmuszają do wycia!

Damy Radę nie takim trudnościom, a wszystkim trudnościom! Wszystkim!!! Kumacie to?!

Żyjemy i żyć będziemy!…Być może w smutnym przeciwieństwie do społeczeństw Europy Zachodniej, które porzuciły Chrystusa.

A skoro żyjemy, to żyć będzie Polska, no bo przecież…

Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy!!!

No i co tu jeszcze dodać…? Nic Ludzie! Radujmy się i bądźmy pewni, oraz odważni. Pożałujmy i pochylmy się nad tymi, którzy wybrali zło, kłamstwo i wroga Chrystusa.

 

Goły

Reklamy