Wdzięczność i Duma!

Dramatyczne jest to, iż Święto Żołnierzy naszych Niezłomnych, w Polsce obchodzimy dopiero od kilku lat! „Dlaczego mi o Tobie w szkole nie mówili?” – zapytać trzeba cytując.

Za prawie udaną próbę stworzenia z Polaków bydła, a z Polski „Generalnego Gubernatorstwa”2, czy nie należy się komuś więzienie…?

Przecież nie jest tak, że oprawcy komunistyczni wymarli dawno, a potem rządzili niewinni – może nieporadni, jacyś „ulepszacze” PRL, a potem III RP…? Ciągłość pogardy i niszczenia narodu polskiego, miała kontynuację do roku 2015, a nawet – w jeszcze niewypalonych ogniem siedliskach zaprzaństwa – ma miejsce do dziś!

Z tymi siedliskami żadnego dialogu być nie powinno, a jedynie ogień jest metodą.

Tak więc, czym jest demokracja…? Jeśli także akceptacją dla zła i grzechu…?

Nie, nie musi być taką, natomiast lewackie, wprost od diabła pochodzące systemy antywartości muszą być nazwane po imieniu…I w sumie już są. Stąd wycie na Polskę wszystkich wiedźm i demonów zachodu – skoro wyją to dobrze, znaczy że dzieje się u nas dobrze!

Taką mam nadzieję, że za 10 lat, gdy już polski system edukacji będzie działać i media będą całkiem polskie, iż dawne towarzystwo renegatów III RP, przemykać będzie pod ścianami budynków potulnie i ze spuszczonymi łbami, a może i nazwiska zmieniać…?

Nie będzie pseudo sztuki, bezmózgich celebrytów, „dziennikarskiej” szczujni, agentów wpływu i wprost działających za podjudzeniem obcych. Ufam, że nie będzie zdebilałej młodzieży i „Przystanku Woodstock”, a menele trafią jednak za kraty.

Nie widać dziś w telewizji „terentiewów”, czy „młynarskich”, a przecież całe lata takie towarzystwo jawnych nie Polaków siedziało, okupując nam świadomość i Ojczyznę.

No to chyba zmiana jest dobra?

Czy nie? Czy „zamach na demokrację”?

W Polsce idzie ku lepszemu i jeśli nie będzie wojny, kraj nasz stanie się najszczęśliwszym miejscem na ziemi, w przeciwieństwie do Europy Zachodniej. Wierzysz w to?

Bo ja, nie tylko wierzę, ale czuję to i już widzę! To piękne, bo Polski nie udało się zabić i zlikwidować – choć próbowali znowu usilnie! Nasi Bohaterowie są Nieśmiertelni, bo Chrystus, nasz Pan Jest Nieśmiertelny!!!

Wieczna Chwała tym pięknym Ludziom, dzięki którym ja dziś mogę ze wzruszeniem i dumą pisać te słowa, a Ty dzielić ze mną to wzniosłe uczucie!

O podłych renegatach, szkodnikach, wrogach Chrystusa, przypomni sobie swego czasu piekło…

 

Goły

Reklamy