Kto ma oczy, niech widzi…

Obecne Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowe. Wydaje się, że ludzie na całym świecie odczuwają jakiś niepokój, a dech w piersiach zapierają nam wydarzenia i konkluzje.

Dlaczego coś się stało? Dlaczego coś nie nastąpiło? Jak to się ma do naszego życia i czy my w ogóle bierzemy udział w czymś większym, czy też decydować możemy tylko o tym, jaki pakiet telewizji kablowej nam zainstalują…?

Myślę że pomimo odurniających wszystkich, chamskich i rażących ‚mikołajów’, włażących ludziom już wręcz w tyłki; czujemy jakąś głębię, a taki stan napięcia – jakby coś nadchodziło – zmusza nas do podejmowania decyzji i dokonywania wyborów…

Dobro – zło; tak jest generalnie…

Poza tym, są też znaki, zawsze były, tyle że nas tresowano latami na ślepców.

Nie dalej jak kilka temu dni, zbrodniarz i bezbożnik Putin, chwalił się przed innymi zbrodniarzami tym, że polski samolot rozbił się z winy pilotów, że drzewo i tym podobne chamskie urągania…

…Teraz wyławia z morza szczątki i ciała swoich ( po dwakroć! ) ofiar katastrofy samolotu TU – 154…takiego samego jak nasz!

Plugawiąc pamięć ofiar swej zbrodni sprzed lat, car Rosji został wytknięty Palcem Bożym, a pycha małego potępieńca została pokarana.

Kto ma uszy, oczy, serce i mózg – niech dostrzeże.

Polski samolot został zniszczony w wyniku świadomego działania; samolot rosyjski spadł w efekcie wypadku z winy pilota…Popyt na kłamstwo masowe maleje dziś w świecie, co nie znaczy, że z tego powodu ma nie być wojny…Przeciwnie wręcz – wojny często toczą się o Prawdę, a dzisiejszy świat coraz głośniej się tej Prawdy domaga, gdyż tak ludzi oszukiwano przez ostatnich kilkadziesiąt lat, że dziś zapominają oni o swych wielu innych potrzebach, natomiast głośno domagają się Prawdy!

Prawdy o pieniądzach, polityce, zdrowiu, elitach, „religiach”…Prawdy w mediach wreszcie.

Media – jeśli nie całego świata, to Europy najbardziej – kłamią stuprocentowo niemalże i ten stan się ludziom sprzykrzył jak sądzę.

W sumie się temu nie dziwię, bo jakże tu wierzyć słowom o stabilizacji, gdy obcy na ulicach miast Europy mordują i gwałcą, w tv zaś ciągle leci przekaz o udanej integracji i przyszłości świetlanej.

Wynaturzenie elit świata w kierunku kłamstwa, osiągnęło rozmiary ludobójstwa, bo dziś przy pomocy mediów morduje się ludzi; tak jak to było w przypadku „herzlich wilkommen”. Dziś z powodu tego zbrodniczego hasła, na ulicach Europy giną setki ludzi!

…Tymczasem niektórzy domagają się „wolności słowa”, ale tak pojętej, by im i tylko im, pozwolono znowu kłamać i tylko kłamać, innym z kolei chcą by zamknąć usta. Tak dzieje się w Polsce, gdzie kłamcy, złodzieje, mordercy i zdrajcy, pod sztandarami prawdy, uczciwości, miłości i patriotyzmu – poprzez media – żądają przywrócenia stanu patologii i totalnego zakłamania, by ludzi znowu okradać.

Taki mamy świat, w którym nie ma zasad moralnych, a więc złodziej i prostytutka, występują w szatach uczciwości i cnoty.

Szczęśliwie ( nawet jeśli będzie ta wojna ) my wszyscy na świecie, przestajemy już zadowalać się medialnymi zamiennikami Prawdy i chcemy Prawdziwego towaru! Stąd przerażenie i zbrodnicze reakcje światowych elit lewackich. Oni chyba się przed niczym nie cofną, bo gdy ktoś służy kłamstwu, jest pachołkiem szatana, a więc każde zło może mieć miejsce. Tu w Polsce, jak i tam, wszędzie. Taki jest okres, a poradzić na to możemy tylko w jeden sposób: Wybrać Dobro i Prawdę, choć taki wybór, nawet i teraz zapewne powoduje problemy.

Pan Bóg Karze i Napomina. Kto się nawrócił w ostatniej sekundzie swego życia, nie mnie i nie nam sądzić. Znaki są pozostawione żyjącym ku wskazaniu drogi…

Patrzcie – a lewacy i inni, mówią, że Boga nie ma…Nie zazdroszczę takiego stanu duszy…

Znaki są pozostawione, a każdego dnia mamy ich wiele, zawsze mieliśmy. Te Święta…Ostatnie Święta…

No właśnie – „Last Christmas”! George Michael, 53 lata. Muzyk, narkoman, pederasta…

Może się nawrócił przed Panem w ostatnim mgnieniu ziemskiej świadomości…? Bóg Wie…

Wieczny Odpoczynek…

Żyjemy w czasie Znaków i przedziwnych wydarzeń; wykorzystajmy ten czas dla Dobra.

 

Goły

Reklamy