Dobro vs. zło – cała definicja rzeczywistości…

Wczoraj, po wyjściu z kościoła bardzo blisko bramy, stał jakiś niebiały i rozmawiał głośno przez telefon spacerując w tę i z powrotem. W związku z tym, że każdy niebiały jest dla mnie podejrzany, po minięciu go, odwróciłem się jeszcze, by stwierdzić, czy czasem nie potrzeba go uspokoić…

Lub powiem inaczej – czy przypadkiem, nie wyciąga on spod bluzy noża, pistoletu, czy bomby.

Mój kolega się zdziwił tym zachowaniem, ale ja wiem, że ci co zostali zamordowani przez muzułmanów w Zachodniej Europie, też na pewno byli zdziwieni i się nie spodziewali. Ja się spodziewam.

Póki tu jeszcze mieszkam, mam zamiar nie dać się zaszlachtować, dlatego w ogrodniczym sklepie zakupię dziś maczetę…Wiem, że powinienem się modlić i czynię to, a jednak proste środki obrony i zapobiegania, także przychodzą mi do głowy; jak mówię – ci co już nie żyją, też się nie spodziewali.

Polska, potworności obecności muzułmanów uniknęła w, naprawdę ostatniej chwili, i aż nie chcę sobie wyobrażać, co by było u nas w kraju, gdyby do dziś rządzili przestępcy i zbrodniarze z PO!!! Czeka nas wojna i trzeba się na nią szykować, ale dzięki modlitwom i postępkom, widać Bóg Uznał że Polacy zasłużyli na szansę – czego nie można powiedzieć o ‚narodach’ Zachodu. Możemy więc podjąć bój i możemy go wygrać – czego nie można powiedzieć o ‚narodach’ Zachodu.

Lewactwo na Zachodzie zostanie wyrżnięte – tak jak i cała reszta zdegenerowanych – a lewactwo w Polsce musi odpowiedzieć karnie za zniszczenia, których dokonało przez lata.

Zginęło wielu ludzi, a wiele rodzin przeżywało dramaty ( bieda, emigracja, gwałt ze strony instytucji państwa, postkomunistyczne sądy ); w tym samym czasie zaś, degeneraci i bluźniercy o bolszewickich korzeniach, krzewili w Polsce ‚nowy, wspaniały świat’. Za wszystkie zbrodnie i cyniczne współdziałanie z wrogami zewnętrznymi, należy się im nie tylko napiętnowanie jako szumowin społeczeństwa, ale i odpowiedzialność karna. Świadczyli nieprawdę, zło przedstawiając jako Dobro, czerpiąc z tego wszelkie korzyści, sumień zaś nie zaprzątając sobie – bo i nie było czego zaprzątać.

Totalni degeneraci bez uczuć wyższych, czyli patologiczny margines, odpowiedzieć mają nie przed historią, a sądem. Bluźniercy wszystkich środowisk postkomunistycznych, są winni zdrady i przykładania swych brudnych łap do śmierci tysięcy osób w całej Europie, oraz śmierci duchowej milionów, co jest winą ostateczną. Lewactwo to armia szatana.

Stare dziady, których jedynym poglądem jest ‚dziwki, koks i złoto’ – tzw. twórcy. Dzieci, wnuki i już chyba prawnuki sowieckich gwałcicieli i morderców, nauczone mówić po polsku, teraz są dziennikarzami, posłami, reżyserami, biznesmenami, sędziami.

Wszyscy są kurwami.

Stąd potrzeba napiętnowania, pokarania i eliminacji ich z życia publicznego, jako że prostytucja za pieniądze nie może być wzorcem, czy nawet akceptowaną metodą postępowania, a pycha i pogarda stanem duszy.

W międzyczasie i przede wszystkim, szykujmy się do wojny o wszystko co kochamy. Co ważne, warte i dobre. Jeśli na wojnę nie będziesz gotowy, tym prawdopodobniej do wojny dojdzie! Pamiętaj o tym, bo ludzie i narody bez charakteru, nie mają prawa przetrwania.

Proste to słowa i brutalne, ale jak ktoś chce mieć słodko i sielankowo, ten może rysować ‚se’ kredkami po chodnikach w Brukselce, czy Paryżu…

…Albo kłócić się publicznie o Jacka Kurskiego. Roztrząsać, kto spiskuje i kto ma jak niecne zamiary po prawej stronie. Bufonów o krótkich rozumkach jak widać, nie brak i w obozie niepodległościowym.

Wierzę, że Pan Antoni odbuduje Wojsko Polskie, a Pan Mariusz nasze służby specjalne, co nie zmienia faktu, iż by te formacje działały i państwo było silne, my sami musimy być silni duchem i jednością…

Jest to typowo hitlerowskie wezwanie – jak by to opisali lewacy…

I właśnie dlatego tych zboczeńców trzeba wyeliminować z życia i osądzić! Gdyż bez podniesienia naszej dumy narodowej do rangi oręża i bez dumy z siły narodu, nie uda się nam nic.

A ja wiem że się uda!…Choć niestety prawie tylko nam, bo granica na Odrze, niebawem stanie się linią frontu w wojnie Boga z szatanem.

Do Polski legiony zła nie wejdą, zaś miejscowych strzyg i szczuk pozbędziemy się sami.

 

Goły

Reklamy