Los idiotów…

Zabijają ich jak króliki, a oni mówią, że nadal nie będą nic robić, trzymając się za ręce idą na rzeź!
To jest holocaust idiotów! W Zachodniej Europie wyznawcy szatana zabijają bezbronnych idiotów!
Świat się przygląda. Depesze z kondolencjami płyną do Paryża.
Sataniści zbroją się bez przeszkód i szykują milion nowych zamachów.
‚Francuzi’ twierdzą że ‚będą żyć jak zawsze’. Plaga głupoty i degeneracji na Zachodzie!

W nocy w Nicei ciężarówka przemieliła prawie setkę ludzi na nadmorskim bulwarze. Jest to zamach nie pierwszy i nie siódmy, jednak pomimo to, reakcji w postaci stanięcia w Prawdzie nie ma. Nie powiedzą wprost, że jest to wojna cywilizacji z barbarzyństwem i nie podejmą adekwatnych ruchów; nie tylko przy pomocy służb i wojska, ale też prawa, sądów, edukacji, mediów.

Islam musi być wyrzucony z Europy, a więc potrzeba tej ‚religii’ szatana zakazać. Trzeba tak zmienić światopogląd, by system edukacji jasno i zdecydowanie zmierzał do wychowania młodzieży na chrześcijan, dziedziców cywilizacji łacińskiej. Prawo ma karać zło w każdej postaci ( również w postaci seksualnych dewiacji ), bo wachlarz metod szatana, dążącego do unicestwienia człowieka na wieczność, jest wielki.

Są to przede wszystkim zaślepieni degeneraci politycznej poprawności, a więc i seksualni; to oni otwierają drzwi armii szatana, która teraz masakruje Europę Zachodnią na miazgę.

Dopóki nie zostaną z Europy usunięte wszelkie ( nawet wizualne ) przejawy islamu, oraz afirmacja zboczeń, dopóty nie mamy o czym mówić w kwestii opanowania fali zbrodni.

A więc los Zachodu wydaje się być przesądzony…Oni trzymają się za ręce, ogłaszają ‚stany wyjątkowe’, organizują marsze i ślą kondolencje…

Goły

P.S.

Żeby tu komuś do głowy nie przyszło ‚lekarstwo’ – Putin to bydlę zbrodnicze, Rosja zaś, jest takim samym barbarzyńcą jak ‚państwo islamskie’.

P.S.2

Niech się banderowcy nie cieszą, bo o nich w ogóle nie warto pisać!

Reklamy