Stany…

Czy ktoś tych cweli w końcu zmusi do mówienia i zachowania zgodnego z zasadami funkcjonowania państwa…? Granice absurdu i parodii, zostały dawno przekroczone, a krzyk menelki Pihowicz, miesza się z milczeniem Rzeplińskiego, który idzie chodnikiem i udaje niedorozwiniętego umysłowo. Czy to jest taki stan, w którym szczytem ‚rozumienia’ ‚demokratycznego państwa prawa’ ma być milczenie przygłupa, bądź uwagi typu ‚pan nie jest partnerem’…?

A może maskowany zwolnieniem z pracy, brak jednomyślności wśród bolszewickich sędziów, ma być stanem państwowej sielanki…? A może właśnie jednomyślność wąskiej grupy, de facto przestępców i meneli, ma być tym stanem Polski, o którym marzyli twórcy ‚czeciej erpe’…?

W każdym razie sytuacja jest tego typu, iż mamy postawionych na wysokich stanowiskach, zwykłych nurków; przestępców, ludzi niezdolnych do bycia magazynierami, a co dopiero pełnienia funkcji, wymagających posiadania świadomości państwowej. To jest śmieszne.

Niemy Rzepliński i jego kolega poruszający się po chodniku jak kura bez głowy – to w jedną stronę, to w drugą – winni być natychmiast pozbawieni swych funkcji, gdyż ich zaprzaństwo przekracza granice tolerancji…lekarza psychiatry.

Mam nadzieję i liczę na to, że kolejnego rozdania a la Palikot ( obecnym jest ten cwel Petru ), już nie będzie, a Gasiuk Pihowicz i jej podobne, znajdą posady w zakładach fryzjerskich, tam spełniając się również krasomówczo.

Kopacz ma w więzieniu składać długopisy, co będzie stanem odpowiadającym jej ‚duchowości’ i zasługom…

 

Goły

Reklamy