Hasta la vista!

Uprzejmie upraszam wszystkich kibiców obecnych na wczorajszym finale Pucharu Polski – tych którzy gwizdali na prezydenta Andrzeja Dudę – o przyjęcie do wiadomości mojej opinii o nich.

W związku z tym, że obecnie mamy do czynienia z jawną Targowicą ze strony KOD, PO, N itd., i w związku z tym, iż od kilku miesięcy trwa proces odzyskiwania Polski dla narodu, w którym ze wszystkich sił walczy obóz niepodległościowy z PiS na czele; wszystkie osoby, które w takiej sytuacji jawnie występują przeciwko odważnym ludziom przeciwstawiającym się zniewoleniu Polski…Tacy osobnicy są kretynami.

Bądź jawnymi sprzymierzeńcami KOD i innych degeneratów Targowicy występujących w imieniu zachodnich cweli, którym Wolna Polska nie w smak.

Piszę dziś więc wprost: Wszyscy którzy wczoraj gwizdali na stadionie, są sojusznikami Targowicy. Nieważne, świadomie czy nie; kretyn, czy jawny zdrajca, szkoda Ojczyźnie czyniona jest taka sama.

Mam więc nadzieję, że wygwizdywacze Prezydenta, znajdą dla siebie super okazję, by wygwizdać go bardziej ( plus dodatkowo ‚złego, złego Kaczyńskiego’ ), podczas ‚spontanicznej’ ‚manifestacji’ KOD w sobotę. Tam jest wasze miejsce, idźcie ‚protestować’ z innymi ‚buntownikami’.

Moje miejsce jest przy Prezydencie i rządzie, a więc z osobnikami bezmózgimi nie jest mi po drodze.

Pytanie: Jaki procent kibiców podziela ‚gwizdaną’ opinię półgłówków…?

Jest to pytanie ważkie, a nie chce mi się wierzyć, że gros kibiców, którzy od lat odważnie walczyli o polską pamięć i symbole – tych kibiców tak docenianych przy każdej okazji przez Prezydenta Dudę – uległo KODyzacji mózgu…Nie chce mi się wierzyć…

Ten rząd, który właśnie przeforsował ustawę, mającą ułatwić repatriację Polaków za wschodu ( rzeczywistą, nie wirtualną jak za Kopacz! ), oraz wiele innych, kluczowych dla Polaków spraw ( 500 + ), ma być atakowany przez kibiców, którzy przecież od lat wspierają i tworzą wiele inicjatyw pomocy dla rodaków za wschodnimi granicami…?

Nie chce mi się wierzyć, za to mogę doradzić – z racji wieku. Nie reagujcie ludzie na zasadzie kalki, nie słuchajcie co Wam mówią tak zwani ‚superkumaci’ – ja już wiem kim oni są ( idioci, lub ‚rusałkofile’ ); myślcie sami, bo gwiżdżąc na Prezydenta, opluwacie swoje własne interesy i godność. Zachowanie na Stadionie Narodowym wczoraj, było arcykretyńskie. Ufam, że to nie jest pełna reprezentacja kibicowskiej Polski…?

Inna sprawa że kibice pewnego klubu z Warszawy, jakoś w moich oczach od pewnego czasu nie zdają egzaminu z patriotyzmu…Zwykli ludzie na ulicach Warszawy przy różnych narodowych, są pozbawieni wsparcia – niby tak dziarskich i kumatych – kibiców z Warszawy…Jak to mówił pewien klasyk na Bałtyku kiedyś: ‚słaaabo’.

Czy moje zdanie jest ważne…?

Nie, moje zdanie jest całkiem bez znaczenia…ale jest.

Cała sytuacja na stadionie wczoraj, w sumie nie jest jakaś mega ważna, natomiast mnie osobiście wprowadziła w zdumienie i wstyd, wszak sam wywodzę się ze środowiska kibicowskiego. Jednak widzę, że tylko się już wywodzę i raczej nie mam zamiaru do starości odcinać kuponów, podpierając się kibicowskim pochodzeniem – tak jak redaktor Lisiewicz czyni.

Ja już kibicem nie jestem, lecz za wczoraj jest mi wstyd.

Karwana jednak pójdzie dalej z kociego kopyta prezesa Kaczyńskiego i jego ludzi! W co wierzę głęboko i wszystkie swe siły oddaję ku pomocy…Karawana ciśnie ku ostatecznemu rozwiązaniu kwestii Targowicy, a moje dłonie składają się do oklasków tak często, że powoli puchnąć zaczynają! 🙂

…A debile…? Jak to debile, muszą być. Ja im natomiast dziś oficjalnie mówię: hasta la vista!

 

Goły

Reklamy