Damy Radę!

Tragiczne lewactwo zachodnioeuropejskie jest zwykłym i ogólnie przyjętym stanem tamtejszych społeczeństw. Lewe ‚elity’ karmią głupotą niewykształcone masy, tworząc im wizję wolności, wiedzy, opieki, świadomości; karmią pychę głupców – przez co te niedouczone i oduczone kultury masy, popadają w jeszcze większe skretynienie.

‚Zwykli’ ludzie na Zachodzie to są po prostu idioci. Bez poglądów opartych na jakichkolwiek poważnych kryteriach, a za to z wzorcami zachowań wyuczonymi poprzez media, które z kolei z Prawdą i informacją nie mają nic wspólnego. Jest to kompletna degeneracja i korozja wszelkich wartości, a więc tamtejsi zboczeńcy kogo mają i czego uczyć…?

Jest winą zachodniego lewactwa dzisiejsza masakra i w ogóle masakra łacińskiej cywilizacji, zaś prymitywna pseudo kultura muzułmańska i jej atak, tylko efektem zaniedbań, zaniechań i po prostu zboczeń!

Gdyż polityczna poprawność jest najbardziej zabójczo chorym zboczeniem duchowo ideologicznym…A jednak wciąż nie widać ze strony ‚zachodnich’, jakichkolwiek symptomów otrzeźwienia.

Dziś znów słyszę o ‚najwyższym alercie’, ‚stanie wyjątkowym’, ‚mobilizacji służb’, ‚podejmowaniu radykalnych decyzji’, ‚przełomowych rozmowach’ i innych pierdoleniach – czyli ruszaniu gębą zamiast ruszenia dupy. Zachodnia Europa jest jak stary, zblazowany pederasta.

Niemęska, niesprawna, ociężała, bezwolna, otumaniona swą chorobą – za to z milionem pretensji do reszty świata, oraz ambicjami do pouczania innych; baa – krnąbrna i arogancka, zarazem uległa i posłuszna tym, którzy potrafią dać w pysk, w tym przypadku prymitywnych barbarzyńców arabskich.

Nie będę słuchał w radio żałobnych, smutnych piosenek belgijskich, ponieważ los szkodliwych degeneratów, którzy na kontynent sprowadzili przekleństwo islamu, jest mi obojętny. Nadal jest pycha, nadęte poczucie wyższości, fikanie koziołków i wymachiwanie ‚instytucjami europejskimi’ – podczas, gdy zaraz te instytucje zostaną utopione w morzu krwi.

Nie ma przyznania winy, skruchy, nie ma prośby o łaskę i pomoc, a więc i nie będzie współczucia!

Parszywe lewactwo musi zostać wypalone ogniem i wysłane do piekła, dopiero wtedy będzie można podjąć skuteczną walkę z ‚religią’ szatana – islamem.

Ja kocham Polaków i chcę dobrze dla naszych sąsiednich narodów – z wyłączeniem Niemiec – bo my nie wyparliśmy się nigdy normalności, a przecież byliśmy ( i wciąż jesteśmy! ) nagabywani, pouczani, straszeni; natomiast efekty tego ‚postępu’ zachodnioeuropejskiego widzimy dziś w Brukseli.

Tu nie trzeba pytać kto ma rację, a kto jest głupi. Tu się nasuwa oczywisty wniosek, iż Unia Eufaszystowska musi się rozpaść i ulec rozkładowi – bo niby z czego ten twór miał być zbudowany…? Z pustki, bezmyślności, bez ducha, nienawiści do życia i Boga? Ze zwalczania przyzwoitości, afirmacji zła, najgorszych zboczeń, przyzwolenia na islamskie barbarzyństwo..?

Oficjalne kondolencje ze strony Prezydenta RP i rządu RP paść musiały, natomiast my i Zachód to są dwa całkowicie różne światy, a nas z tym upadkiem nic już nie łączy…

Mam na myśli kwestie kulturowe, mentalne, cywilizacyjne, uwierzcie że tak jest. Choć jesteśmy biali i wyglądamy podobnie, nie mamy z ‚zachodnimi’ wspólnych tematów…

Tak samo jak i z Ruskimi zresztą, a to na ziemiach środka, być może zbudowany Ostatni Rzym!

Nie przez Zachód i nie przez Wschód – tu właśnie, na linii północ – południe, od Wisły po Dunaj i Morze Czarne, Śródziemne…

Tak, wiem, że ciężko ‚zwykłym ludziom’ pojąć coś, czego nigdy nie widzieli i nikt im o tym nie opowiadał w telawizji…A jednak, Rzeczpospolita wielu narodów jest możliwa, trzeba tylko wziąć i ją zbudować! Nie oglądać się na gęganie zarzynanych gęsi i nie słuchać mruków pijanego niedźwiedzia – robić swoje!

Zachodnie lewactwo bezbożne i pyszne, niechaj zaś zapłaci pełną cenę za te miliardy ton pogardy i bezmyślność, jakimi zatruli sobie móżdżki i zajęcze serca przez lata.

Budować armię, a do najeźdźców wystawić lufy karabinów! Proste rozwiązanie normalnych ludzi, broniących swego domu – do dzieła ministrowie! Damy Radę!

 

Goły

Reklamy