Odkryta ‚Ukryta Prawda’

Redakcja OK jest w trakcie przygotowania wywiadu kolejnego, tym razem z ‚wpływową’ posłanką takiej jednej partii, co to ich wszyscy Targowicą nazywają. Żeśmy sobie pogadali w pewnej ‚kuflotece’ w Wejherowie, a jakie z tego puenty, dowiecie się swego czasu. Natomiast dziś chcę się podzielić spostrzeżeniem, na myśl przywodzącym jednoznacznie tzw. Generalną Gubernię, czyli sposób w jaki mieli nas zamiar zniszczyć zaciekli wrogowie, Niemcy.

Jestem chory, a więc zalegam na kanapie. Boli głowa, mam katar. Trafiło i mnie w końcu, a trafia w dwójnasób, gdyż przy okazji stwierdzam, że pewne sfery życia publicznego w Polsce są takie jak Generalna Gubernia, albo gorsze.

Upór zatwardziałego deprawatora, zaprzedanego złu do cna i bez dna. Refleksja? Tak, ale taka, by być jeszcze gorszym. Stacja TVN.

Nie wiem, czy każdy widzi jaka jest, bo ja np. nie włączałem tego bajzlu od lat. A jednak dziś pojechało mi po oczach i świadomości.

W czasie gdy Polska się odradza, a wszystkie trendy jasno mówią o powrocie do wartości tradycyjnych, kiedy ponownie i właśnie w duchu normalności odradza się tożsamość – tak hucznie i nieudanie tłumiona przez ’25 lat wolności’ – TVN twardo i sztywno trzyma się linii ‚pegeerowskiej’, tzn. że tak powiem, postawiło sobie za cel wyłapywanie ostatnich niedobitków ludzi poważnie ograniczonych duchowo – i dla takich ludzi kręci programy.

Jest to w tej chwili już zabawne, gdyż ‚to’ zbankrutowało i odniosło spektakularną porażkę; nic to jednak nie znaczy dla deprawatorów z TVN. Programy w stylu ‚Ukryta Prawda’, ‚Szkoła’, ‚Lekarze’, ‚Singielka’, ‚Ewa Drzyzga’ i tym podobne, wzory swe czerpią chyba z jakichś badań klinicznych nad idiotyzmem – bo na pewno nie z realnego życia. Poziom dialogów, świadomości występujących tam postaci, oraz same historyjki rysowane, są komicznie sztuczne, nijak nieprzystające do prawdziwego życia, czy to w Warszawie, czy Luzinie, gdziekolwiek. Doprawdy Hans Frank zapewne stwierdziłby, że aż tak prymitywnych programów puszczać nie można, bo odniosą efekt odwrotny. Jednak w TVN idą w zaparte, co już obserwuję z rozbawieniem, a czynią tak 24 godziny na dobę. To dużo mówi o intencjach…

‚Nowocześni’ bohaterowie rozwiązują swe ‚problemy’, a w ich życiu nigdy nie jest pokazany jakikolwiek cień duchowości. Oparte na pastelowych kolorach, puste scenariusze, są tak wiarygodne jak Wałęsa, a też i na dużo niższym poziomie od niego…Tak, wiem, wydawać się może, że to niemożliwe – a jednak!

W tej chwili to nawet zachęcam Was Ludzie – oglądajcie nieprawdziwy świat telawizji TVN, gdyż on odchodzi. Zapewne kiedyś, w programach socjologicznych, czy badaniach nad kulturą masową, te klatki z TVN klatki, będą ukazywane jako niewiarygodne kuriozum! Tak będzie, bo takich ludzi jak w ‚Ukrytej Prawdzie’ nie ma po prostu, nigdzie – ani w Polsce, ani gdziekolwiek.

Człowiek sowiecki nie został stworzony, a debilizm TVN-owskich paszkwili, przebić może ewentualnie produkcja niemiecka, tyle że tamta nacja rzeczywiście jest stracona, a i z lotności nie słynie. Niemcom Niemcy zgotowali taki los, który im odpowiada. Nam też ci sami próbowali wyrychtować podobną cwelownię, ale Polska to nie Germania.

By podsumować temat w sposób jakiś bardziej ważki, dodam, iż podobne stany groteski i jawnej szkodliwości, osiągają dziś ci, co się nazwali ‚opozycją totalną’, ( bardzo ‚mądre’ określenie 😉 więc coraz bardziej jasnym jest dla Polaków w jakim systemie żyliśmy od roku 1989…Oj, jak drastycznie to wierzganie upadającego kłamstwa teraz widać.

Spod różu wyłazi ohydna morda bolszewickiego syfilityka – renegata, degenerata – deprawatora; a spod drogich garniturów kłaki i ogon, zamiast zelówek we włoskich butach – kopyta!

‚Ukryta Prawda’ stała się odkryta.

Goły

Reklamy

18 comments on “Odkryta ‚Ukryta Prawda’

  1. Wojtek pisze:
  2. bengele pisze:
  3. slawek_bardak pisze:
  4. bengele pisze:
  5. sksgoly pisze:

    Wszystkie bezsensowne posty pod tym tekstem zostały skasowane – w końcu musiało do tego dojść. Wolność słowa ma swoje granice dobrego smaku…

Możliwość komentowania jest wyłączona.