Wywiad z Mateuszem Kijowskim – ostatnie godziny oczekiwania!

Pragniemy poinformować Państwa, iż po wielokrotnych prośbach i namowach, w końcu Ostatnia Kohorta zdecydowała się udostępnić swoje łamy Mateuszowi Kijowskiemu, a przekaz odbędzie się w formie wywiadu. Dwóch redaktorów przeprowadziło pasjonującą konwersację z Alibabą polskiego ulicznictwa, mentorem od alimentów, idolem mentów, ostają autorów wielu przekrętów.

Lider ‚kontrowersyjnego’ KOD, przekazał nam swój kod, starał się także przekonać do swoich racji, oraz opowiedział o polskiej ulicy…

Jak to jest być twardym bojownikiem opozycji i czy w związku z tym udaje się coś puknąć na boku…? Czy siwy kuc nie przeszkadza w jeździe drogim motocyklem, oraz – z cyklu Idole młodości: Jim Morrison i Jurij Andropow, czyli – W skórzanych spodniach tam gdzie stało ZOMO. Mateusz Kijowski opowiada o swej buntowniczej młodości, która wciąż trwa. Dywagacje z udziałem Niedorozwiniętego Tomka z Zielonki, Emerytowanego Pułkownika KBW, Pani Krystyny Co Od Zawsze i Wielkiego Aktora.

Tak proszę Państwa! Przy współpracy z zaprzyjaźnionym portalem WP ( Wielka Polska ) przeprowadziliśmy wywiad, bądź dwa – tego jeszcze nie wiem, bo wszystko zależy od zawartości teczki na którą oczekuję…Jak wiemy, w ‚tym kraju’ wiele zależy od teczek i oby to się niebawem zmieniło.

Póki co doradzam cierpliwość. Dziś jeszcze bądź jutro sensacyjny wywiad z buntownikiem wymykającym się wszelkim standardom i porównaniom, człowiekiem z alibi i zasądzonymi alimentami! Sprawdzajcie stronę!

 

Goły

Reklamy