‚Bolek’ musi odejść!

twbolekLotnisko w Gdańsku nie może nosić imienia żyjącego (!!!) konfidenta (!!!)

To jest skandal intelektualny, że takie coś w ogóle zaistniało, ale zakute łby degeneratów z Platformy i ich puste dusze zdolne są do wszystkiego – wszystko zresztą już dawno przekroczyło granice psychiatrii i smaku jakiegokolwiek.

Zobaczcie Ludzie z jakimi chamami mieliśmy do czynienia przez lata! Jacy to prymitywni sowieciarze z drogimi zegarkami na łapach. Pijacy, dziwkarze, narkomani, złodzieje, kapusie, niedouki, analfabeci wręcz – zbiór wszystkich wad!

Nie wiem, nie wyobrażam sobie czekania za zmianą nazwy lotniska, aż do kolejnych wyborów samorządowych i zmiany władz lokalnych, ale przecież to złodziejskie bydlę Adamowicz i reszta kliki, mają zamiar nie pozwolić na ten ruch i chcą bronić hańby! Ufam jednak w to, że okoliczności zmienią się na tyle szybko i diametralnie, iż niedługo już zmuszani będziemy oglądać przezwisko tego smutnego degenerata na elewacjach portu lotniczego.

Żadne opinie Zachodu nie mogą mieć wpływu na to, jak my rządzimy się u siebie, a więc i ten wstyd ściągniemy z murów, a zdrajcą zajmie się Historia.

Na marginesie, gdybyśmy mieli w czymkolwiek słuchać Zachodu, to lepiej od razu popełnić samobójstwo. Po przemyśleniach ostatnich dni, stwierdzam jednak że te społeczeństwa nie mają już szans, a wzorcem nie mogą być nawet dla stada szympansów. Nie chcę rozwijać tematu, bo nie chcę się dołować z rana.

Wałęsa – won z Rębiechowa!!!

 

Goły

Reklamy

3 comments on “‚Bolek’ musi odejść!

  1. Adam Kowalski pisze:

    Wałęsa – konfident, tępy słup, przy pomocy którego Moskwa łapami Jaruzelskiego i Kiszczaka zrealizowała polską wersję pierestrojki. Won nie tylko z lotniska, ale ze wszystkiego co wiąże się z pozytywnym przekazem o Wolnej Polsce !!!

  2. Lake of Fire pisze:

    Sam bym tego lepiej nie ujął. Pełna zgoda.

Możliwość komentowania jest wyłączona.