KODfidenci

KODfi

Co tu dużo mówić…Dużo mówić się mnie dziś nie chce, bo może dziś chcę być głupszy na ten przykład i obejrzeć sobie bezpretensjonalnie np. mecz Ekstraklasy…Co tu więc mówić, bądź nie mówić: W poniedziałek i środę, w złym i dobrym humorze, niezależnie od płci – ale zależnie od wieku, bo tam przecież prawie same staruchy – donoszą.

Konfidenci i kolaboranci w każdą stronę, byleby przeciwko Polsce. Stare lampucery i czerwone dziady, z rodowodem z SB, WSI, KBW i jakim tam jeszcze. Degeneraci, renegaci, alkoholicy i wiarołomcy – that’s for sure.

Teraz nazwali się KOD, ale mniejsza o nazwę…Zresztą dla nich to mniejsza o wszystko, bo oni żadnych zasad nie uznają, w nic nie wierzą, nie mają świętości…

Nie są groźni, ale ich rodowód i światopogląd ‚waniajet’ – jak to się mówi w ich ojczystym języku…śmierdzi z daleka…

Z dziada i może już pradziada, czerwoni – stąd to upodobanie u nich do noszenia np. drogich zegarków ( może i po kilka na łapie ), dziwek, drogich restauracji dla wieśniaków, równie wieśniackich samochodów, futer i szkół na Zachodzie. Niczego ich stare dziady sowieckie nie nauczyły, poza leżeniem plackiem przed panem i ‚korzystania’ ze swego marnego życia, przy pomocy zaspokajania wszystkich prymitywnych żądz.

No więc siedziały te lampucery przez lata, czerpiąc obficie, a gdy się kurewska żyłka urwała, wyszły w futrach na chodnik i myślą (sic!), że są polską ulicą…!

Nie, oni tak wcale nie myślą, gdyż kłamstwo nie jest ich drugą, a pierwszą i jedyną naturą, a w związku z tym grać każdą rolę ( byleby podłą, upadłą ) jest im nie kłopot.

Długo by pisać, ale ja dziś chcę pisać krótko, dlatego na koniec przestrzegę Was Ludzie prostą, acz złotą regułą kibicowską:

UWAŻAJCIE NA KONFIDENTÓW!

Goły

Reklamy

7 comments on “KODfidenci

 1. hołysz pisze:

  Prawdziwi opozycjoniści nie potępiają Wałęsy, robią phórze stanu wojennego i gimbaza i kuce pokroju golego z wydziarganymi symbolami Polski Walczącej.

 2. Wojtas pisze:

  W jakim my kraju żyjemy? Wszędzie rury! Wczoraj kibice Arki spotkali sie z policja w sprawie bezpieczeństwa na dzielnicach. Kurwa Mac!!!!

 3. Kat.C pisze:

  Ci KOnfiDenci to banda staruchów z wojskowych bloków z ul.Bema i innych tego typu siedlisk czerwonych zbrodniarzy z pod znaku sierpa i młota.Przez 25 lat wpajali swoim potomkom o „wolności III RP” o dobrym PRL i sowietach.Teraz Ci wielcy obrońcy demokracji pod ochroną policjantów wypełzli na ulice poszczekac.Powiem wam krótko…psy szczekaja ,a karawana jedzie dalej😄

 4. toboasz pisze:

  Kat.C wez no ty uczknij wedle miejsca se naraz niz bedziesz poóczal swoich kazdego dnia niepoprawnii ludzie wiecej!!!!!

 5. pidur pisze:

  Niklas Frank, syn niemieckiego zbrodniarza Hansa Franka, stwierdził w rozmowie z Adamem M., że w Polsce w ostatnich czasach pojawiają się „tchórze pokroju jego ojca” gotowi służyć ustrojowi totalitarnemu.

  Według Franka, Polska zmierza do ustroju totalitarnego i wyznaniowego, który można z czystym sumieniem porównać do tego, który wytworzył się w Niemczech w latach 30. ubiegłego wiekuJak przekonuje w rozmowie z Gazetą Wyborczą, jedynym sposobem na powstrzymanie totalitaryzmu – który według Franka wprowadza obecna władza w Polsce – jest wyjście milionów Polaków na ulice. Syn oprawcy Polaków wierzy, że do tego dojdzie, ponieważ według niego Polacy to „naród anarchistów”.

  Ponadto, jak dodaje Frank, w Polsce pojawiają się „tchórze pokroju jego ojca, którzy są gotowi wiernie służyć reżimowi”.

Możliwość komentowania jest wyłączona.