Kop w KOD, czyli rozważania o doli cwela…

Długofalowy i zorientowany na dobrobyt Polaków, plan rozwoju Morawieckiego, określający terminy i źródła finansowania, oraz K.P.I. ( key performance indicators – kluczowe wskaźniki wykonania ), został dziś przedstawiony przez rząd polski.

Rząd jest polski i dlatego pierwsze realne plany działań, mające na celu wyrwanie Polski z niewoli i kolonializmu, na pewno spotkają na swej drodze jazgot różnych renegatów, oraz zagranicznych wrogów. Nie jest to dziwne, ale trzeba wiedzieć z kim mamy do czynienia…Wrogowie i zdrajcy – bez dwóch zdań.

Szczęśliwie Polacy już zrozumieli kto tu chce im pomóc i kto szanuje, chce zadbać o godne życie i przyzwoite państwo, dlatego wrogom, a szczególnie renegatom nie wróżę specjalnych sukcesów. Dodatkowo jeśli będą zbyt nachalnie anarchizować życie społeczne w Polsce, może ich spotkać bardzo niemiły moment ich życia, związany z polskim gniewem.

Zjawisko to wybucha niezwykle rzadko, gdyż Polacy to mądry i stateczny naród szanujący innych, natomiast w przypadku erupcji tego poczucia niesprawiedliwości, może dojść do wydarzeń przykrych…

Choć dla mnie osobiście jak najbardziej wskazanych, takich jak lincz uliczny, odebranie wszelkich praw, lżenie i tłamszenie zdrajców na ulicach, odsądzanie od czci i wiary ( sami się dawno odsądzili ), oraz z kolei zasądzanie konkretnych wyroków za zdradę, ferowanych w majestacie prawa.

Stać się może i tak, że nierozważni renegaci, teraz mający – być może – jeszcze szansę na zachowanie pewnej części ukradzionych dóbr, oraz wolności, całkowicie zatracą się w szaleństwie, zarazem przesądzając swój los…Mnie ich żal nie będzie, bo i winy są wielkie, a Pan Bóg przecież gdy Chce Pokarać rozum odbiera – co właśnie chyba ma miejsce w przypadku tzw. opozycji, oraz różnych odprysków na stałe zaKODowanych przy obozie targowicy.

No trudno, każdy jest dorosły i każdy ma prawo wyboru. Mogłeś się poprawić, wejść na drogę resocjalizacji i repolonizacji renegacie, dawano ci na to szansę wielkodusznie, a jednak nadal kąsać chcesz w nogawki…

Doprawdy, kop w KOD będzie potężny!

Bóg im Wybaczy, Wie wszak iż zdrajcy nie wiedzą co czynią, natomiast prokurator i współwięźniowie już nie wybaczą…Ciężkie wyroki i niełatwa dola cwela pod kratą – taką i winszuję i widzę przyszłość harcowników, coś teraz bredzących o ‚milionach ludzi na ulicach’, protestujących…przeciwko temu, że Polska chce być wolna!

Upadli na łeb i upadli na mordę! Całkiem im się w móżdżkach poprzewracało i być może myślą ( sic! ), że realia, tak będą wszędzie i zawsze wyglądać, jak w Starbucks’ie na Nowym Świecie. Szczęśliwie jest inaczej.

Ale…

Wracając do dziś anonsowanego planu Morawieckiego, sytuacja obstrukcji ze strony krzykliwego marginesu, oraz braku pełnego zaufania do systemu sądowego i służb, musi zostać zakończona, gdyż bez tego nie uda się przeprowadzić tej wielkiej wizji, jaką jest rzeczony plan. Konieczne jest oczyszczenie – być może przy pomocy granatu ręcznego – tego chaosu o znamionach zdrady, sowicie opłacanego z zewnątrz. Cierpliwość Polaków też ma swoje granice, a każdej dywersji i sabotażu nie można tłumaczyć zawsze prawami demokracji.

Póki co, czyszczone są ryje z mediów publicznych, będące przez lata kpiną z godności Polski. Większości ludzi niegodnych szacunku już tam nie ma. Jednak niektórym się jeszcze wydaje, że coś mogą zdziałać pohukując grupkami na ulicy.

Jasne, podejmowanie przypuszczeń o prawdopodobnych skutkach swoich własnych czynów, jest przypisane ludziom myślącym, a instynkt samozachowawczy powinien coś sensownie podpowiadać…A jednak…

I choć wiadomo, że żadne służby państwowe nie będą stosować przemocy w stosunku do tych grupek rynsztokowych ‚trybunów ludowych’ ( od ‚Trybuny Ludu’ ), to wcale nie jest powiedziane, że przysłowiowy ‚zwykły Kowalski’ również podziela pogląd o nietykalności fizycznej np. niejakiego KODowskiego, czy innej kokoty…

Także doradzam – w te zimowe wieczory – usiąść po obejrzeniu kolejnego odcinka ‚Na Wspólnej’ i zastanowić się nad własnym postępowaniem…Czy aby na swoją szKODę i zgubę nie działacie…? Wy…No wyyyy…S-KOD wy jesteście…?

I dokąd zmierzacie…?

Goły

P.S.

Mały wtręt prywatny: Rozrywką moich wieczorów ostatnimi czasy, jest czytanie niezwykle interesujących i nowatorskich ortograficznie komentarzy KODowców pod moimi tekstami. Nie ukrywam, że i tym razem liczę na uciechę 😉

…Ponoć ma się mną zająć dużego formatu organizacja zwalczająca nienawiść – ‚Hejtstop’…!

Jestem przerażony!!!

…Formatem!…

Jej szefowej…;)

Reklamy

10 comments on “Kop w KOD, czyli rozważania o doli cwela…

 1. kuleszka pisze:

  Bardzo się cieszę bo teraz, po nominacjach Ziobry, Macierewicza, Kamińskiego, Polacy dostaną w końcu to na co zasługują. Polska powinna leżeć w Środkowej Afryce i być państwem totalitarnym. Ponieważ podobnie jak Afganistan, Syria czy Irak, nie dorosła do demokracji. Polscy żołnierze powinni raz w roku chodzić na wyprawy krzyżowe i walczyć z 10ciokrotnie silniejszym przeciwnikiem. Polscy poeci powinni piać z zachwytu nad ich z góry przegraną heroiczną walką. A Matki Polki powinny rodzić jak króliki i produkować następne pokolenia idiotów. Demokracja jest bezbronna wobec głupoty, nie posiada wentyla bezpieczeństwa chroniącego przed nią samą.

 2. klakier pisze:

  Jeśli Goły skończył technikum elektromechaniczne w gdyni to powinien mieć zawód technika elektryka a nie tokarza, zawód tokarza był nauczany w 3 letniej zawodówce na bazie której można było skończyć technikum mechaniczne o specjalizacji obróbka skrawaniem.

 3. sensey pisze:

  Studiował matematykę na Uniwersytecie Warszawskim, zmienił uczelnię na Instytut Studiów nad Rodziną przy Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie, po roku przeniósł się na dziennikarstwo. Porzucił studia, by podjąć pracę w przedsiębiorstwie krawieckim, gdzie projektował śpiwory i kurtki puchowe. W 1991 rozpoczął pracę w dziale informatycznym „Gazety Wyborczej”.

  zgadnij kto to?

 4. ksionc oko pisze:

  Jeżeli wychodzi premier polskiego rządu, a cała hala gwiżdże, a potem próbuje się wmówić ludziom, że to Niemcy gwizdali, to przypominają mi się czasy, kiedy Breżniewa podtrzymywano na trybunie i mówiono, że jest zdrowy, a on tak naprawdę ledwo żył. no super Emotikon smile Pan Wojciki widac jest bardzo neutralny Emotikon smile a znowu ktos kmn mowil, ze teraz sie zmienilo, bo za po im cenzurowali a pis pozwala puszczac wszystko Emotikon smile a druga kwestia to jest niby strona bardziej prawicowa, a dajecie artykuly z dziennik.pl na ktorym prawie zawsze sa negatywy o pis a nigdy nic nie pisze o petru czy tez po

  • asth pisze:

   Ksionc ciulu nie było cie ani w jednym ani w drugim miejscu… Spier…. Szumowino

 5. ksionc oko pisze:

  Brawo panie Stefanie! Ta cala stronka to tez hańba! pisowska hanba!

 6. filon pisze:

  Apropo teczek kiszczakowych wypowiedzial sie nasz ulubieniec Fox:

  „…Komuniści z SB i bolszewicy z PIS chcą utopić Wałęsę w gównie. Zabawne. Na koniec i tak on będzie bohaterem, a oni zostaną niczym….”

  jajca jak berety

Możliwość komentowania jest wyłączona.