Sztuczni Gawrosze, plastikowe Kozety

Ostatnio moja strona stała się miejscem spotkań KODowców, którzy bardzo obficie i licznie wypisują pod tekstami swoje ‚rzeczowe’ komentarze. Ja im je publikuję, ponieważ uważam te wpisy za bardzo pożyteczne – ukazują one stopień desperacji przedśmiertnej tego środowiska…bo nie wierzę, iż są oni tak mało inteligentni, by sądzić, że ktoś z kolei uwierzy w tą ich retorykę rodem z Trybuny Ludu, czy – w najlepszym razie – od Jurka Owsiaka.

Bardzo Was Ludzie zachęcam do poczytania komentarzy pod obojętnie jakim tekstem na stronie Ostatnia Kohorta, gdyż rozrywka ta jest darmowa, a ja ‚wspaniałomyślnie’ daję do niej dostęp też za darmo ;)…Ja i moi ‚współpracownicy’ z KOD 😉

Już niedługo – jeśliby wierzyć ‚bojownikom’ spod usuniętego koryta – na ulice Polski wyjdą setki tysięcy, baa – miliony Polaków, by protestować z KOD. Tak, ‚bojownicy’ ci, to wszak czysta polska ulica, podziemni fajterzy, od lat działający w podziemiu i przeciw systemowi! Odważni, bezkompromisowi, obdarzeni ponadprzeciętną wyobraźnią społeczną, wyrastający z narodu niczym jego najżywotniejsze pędy!…

A na ich czele on – ‚Pan Mateusz Kijowski’!

Niczym Byron na skale, rozważający wszystkie zagadnienia istnienia, dla zwykłych śmiertelników niedostępne! Lider, poeta, wizjoner, bezkompromisowy i bezinteresowny społecznik…Tak samo jak i Ryszard Petru zresztą…;)

Oni chyba nie biorą żadnych tabletek pisząc te kocopały, choć skądinąd domyślam się, że dawne uzależnienie od narkotyków pozostawia ślady w ludzkiej psychice, a – nie oszukujmy się – wśród KODowców raczej ciężko szukać uczestników ‚OAZY’; raczej są to społecznie marginalni wyrzutkowie różnych lewackich sekt, plus starzy esbecy i młodsi, a już sprostytuowani.

Piszą oni w tych komentarzach, roztaczają wizję całkowitej anihilacji Polski pod rządami PiS, oraz rozkwitu po ‚rewolucji’, która to ma zmieść tenże PiS ze sceny.

Wszystko to ma uczynić ‚Pan Mateusz Kijowski’ i jego ulicznicy…Na myśl przychodzi fabuła ‚Nędzników’ i mały Gavroche, oraz jego dzieci. Tylko patrzeć jak ‚pisowscy siepacze’ spacyfikują ‚pokojowe demonstracje’, mordując na barykadach dzieci, kobiety i starców z KOD, ‚bohatersko’ broniących wolności!

Chyba ktoś ( koniecznie jakiś ‚największy’ pisarz – może J.T. Gross…? ) stworzy wielkie dzieło – epopeję KOD, a ekranizacje tej książki pobiją rekordy oglądalności, nie tylko w Polsce, ale i całym świecie, oraz przyległych galaktykach!

Gwiezdne wojny KOD! Imperium KOD atakuje! Powrót Yeti z SB. Mydełko Fuck i co tam jeszcze…

Tylko że w ‚realu’ nie widać wśród tej garstki starych komuchów, ani Gawroszów, ani Kozet.

Nie ma też Jeana Valjean – nie będzie więc kto miał na własnych plecach wynieść ‚bohatera’ Mateusza – Mariusza Kijowskiego z pacyfikowanej ‚manifestacji’ KOD…choć jak najbardziej do ścieku z odchodami się on nadaje.

Żaden też ze starych esbeków, tłumnie zasilających ‚spontaniczne zrywy’, nie zrozumie porażki swej życiowej drogi – tak jak to zrozumiał Javert w powieści Wiktora Hugo; nie rzuci się w nurt ni Wisły, ni Sekwany…No, może Wołgi ewentualnie, lub Szprewy…

Taki to ‚bunt’ właśnie…Taki ‚bunt’ jaka jego ideowa podstawa i wykonawcy.

Dobrze jednak. Jako że oczekuję wizyty fachowców od gazu, kończyć będę tę fraszkę literacko – esbecką, bo i słów szkoda. Kto się nudzi, lub jest w złym nastroju, gorąco polecam fikcję psychiatryczną w wykonaniu zwolenników KOD – w komentarzach na mojej stronie 🙂

Goły

Reklamy

63 comments on “Sztuczni Gawrosze, plastikowe Kozety

 1. hołysz pisze:

  A czemu nie napiszesz o swoim góru Jojo Girzynskim?

  Prawda w oczy kuleje?

 2. hołysz pisze:

  Pojc czlowieku na manifestacje KODu chodz raz to sie przekonasz ilu tam mozna wspanialych ludzi poznac i nowy h kontaktow nawiazac a nie na moniture siedzisz i piszesz wcale czas

  • sksgoly pisze:

   Ty…Ty jakiś głupi jesteś…? Zatrułeś się samogonem, czy ‚s uma saszoł’? Mam pójść na KOD…? To może mi jeszcze doradzisz bym się zapisał do ‚stowarzyszenia gejów i lesbijek Lambda’, albo po prostu – do nowoczesnej…
   Weź pisz coś co ma sens chociaż…

 3. Glosek pisze:

  A ten jojo girzynski Podobno na pytanie co to jest czołg odpowiedział że taki samochód z kołkiem z przodu i dlatego prezes go zwolnił, no bo wiadomo że nie z kołkiem tylko z rurą

 4. hołysz pisze:

  Skond ty masz w sobie tyle jadem pluce?
  Ich habe keine Worte für so unwissend Pole

  czemu madz zdanieinne od ludzi inne?

 5. joachim pisze:

  I wyszlo SZYDLO z worka haha

  Goly sie wyzej przynal ze jest volksdeutchem😁

 6. glinka57 pisze:

  Goly o co chodzi z tym jojo?

  Nie kumam za bardzo?

  Pozdro

 7. fitman pisze:

  Nie wiem czy słyszałeś ale Jacek Protasiewicz, przewodniczący Platformy Obywatelskiej na Dolnym Śląsku, rozmawia z Ryszardem Petru o swoim przejściu do Nowoczesnej

  • sksgoly pisze:

   Cóż za ‚piorunująca’ wiadomość!!! 😉
   Wy jednak niedorozwinięci, ale oszaleli ze strachu jesteście…Co cieszy – dodam 🙂

  • Lake of Fire pisze:

   Pasują do siebie Protasiewicz „haj hitler” i Petru „kamerun”

 8. Kat.C pisze:

  Zjazd pajacow z KODu…heh co za beka.Dla nich tylko jest demokracja jak rządzi Platforma,SLD albo PZPR.Banda idiotow i staruchow z PZPRowskich osiedli wojskowych wypełzła na ulice pomarudzic.Komuchy czerwone gnidy dla was to nawet kuli szkoda,tylko beton i do morza albo zrzucac z samolotu bez spadochrona.Jestescie antypolakami,oszustami,klamcami,konfidentami.

 9. Podlaszuk pisze:

  Ale jazda. Faktycznie komentarze szKODników powalają swoją śmiesznością:) Trafiłem tu zachęcony wpisem na Niezależnej i nie żałuję.

 10. slawek_bardak pisze:

  Ty mi lepiek powiedz kto ci placi za te brednie?czyzby jakis grubasek z krotkimi raczkami?a moze jojo girzynski?co?

  • sksgoly pisze:

   Prawda jest prosta i czysta, a kłamstwo pokręcone, trudne i męczące…
   Ja żyję dla Polski a ty dla pieniędzy…
   Takoż nigdy nie zrozumiesz bo,
   Jesteś gorszego sortu…

 11. muha pisze:

  Czlowieku a czy ty chociaz wies kto to Zbyszek Choldys?

  Nawet se nie zdajedz sprawy ile on robi dla demokracji?

  • sksgoly pisze:

   To już jest kpina z inteligencji w żywe oczy!!!
   Hołdys tak…? Owszem, wiem kto to…Tchórzliwy robak, lokaj komuny, donosiciel i zwykła ścierka…ale nie to jest najważniejsze – nurtuje mnie problem waszego niedorozwoju umysłowego: wy tak naprawdę? Przecież zginiecie zabici śmiechem, do czego bardzo łapy przykładacie…

 12. jan berdke pisze:

  Panie redaktorze ja jestem na emeryturze od 3 lat i sie boje zei ja kaczor zabierze i dlatego z siostra i szwagrem oieramy pana Mateusza Kijowskiego bo on walczy o demokracje.prosze to uszanowac.

  Jan Berdke

  • sksgoly pisze:

   Nie jestem żadnym redaktorem, ale skoro jesteście emerytowanymi resortowcami, to emerytury powinny być zmniejszone.

 13. slawek_bardak pisze:

  Tomasz Siemoniak skomentował sprawę zniszczonych dokumentów dotyczących katastrofy smoleńskiej. – Ktoś postąpił wedle instrukcji. Biurokracja to nie sentymenty, trzeba wyjaśnić, co było w tym dokumencie, czy było coś ważnego, czy nie. Najprawdopodobniej nie było tam nic ważnego – stwierdził były szef MON na antenie RMF FM.

  Tak jak mowil na jednej z manifestacji pan Mateusz Kijowski trzeba teraz uwazac na to co media mowia bo moze byc falsz podawany.

  Zajebista riposta.Tak trzymac panie Siemoniak!

  • sksgoly pisze:

   Kłamcy i współautorzy zbrodni, nieudolnie mataczą, próbując manipulować – jest to czytelne bardziej niż wynik równania 2×2…
   Jeśli ta ‚riposta’ jest zajebista i jest w ogóle ripostą, to wy chyba podstawówkę kończyliście z problemami…

 14. fitman pisze:

  List Mateusza Kijowskiego

  „…Szanowni Państwo!

  To był wspaniały dzień! Byliśmy w całej Polsce, w całej Europie i w świecie!

  Ca-ła Polska
  Dziś się śmieje!
  Za-czy-namy
  Mieć na-dzieję!

  Oprócz nadziei jest też wzruszenie. Tydzień temu było nas ponad 50 tysięcy w Warszawie. Byliśmy tez w innych miastach. W pięciu w sobotę, w Gdańsku w niedzielę. Dzisiaj, po tygodniu, w całej Polsce, w ponad 20 miastach było nas ponad 100 tysięcy! A jeszcze byliśmy w wielu miastach poza Polską… Zamiast zmęczenia pokazaliśmy mobilizację!

  Bardzo dziękuję!

  Dziękuję organizatorom wszystkich pikiet i manifestacji. We wszystkich miejscach, gdzie był dzisiaj Komitet Obrony Demokracji. To ogromny wysiłek regionalnych struktur KOD. Wszystkich struktur i wszystkich, którzy się zaangażowali.

  Dziękuję wszystkim, którzy przyszli! To było wspaniałe! Skąd się bierze tylu wspaniałych, serdecznych, życzliwych i UŚMIECHNIĘTYCH ludzi? Jesteście CUDOWNI! Jesteście KOCHANI! Jesteście NIEZASTĄPIENI! Chociaż na pewno będzie nas więcej. Ale dzisiaj musimy odpocząć.

  Dziękuję tym, którzy przyszli i przemówili. Pokazali swoją twarz, swoim dorobkiem i swoim życiem poświadczyli, że Komitet Obrony Demokracji to szeroki ruch społeczny, popierany przez wszystkie środowiska i wszystkie stany.

  Dziękuję tym, którzy wspierali organizację. Którzy za pół ceny realizowali w ekspresowym tempie zlecenia, którzy na własny koszt dostarczali nagłośnienie czy inne elementy konieczne dla sprawnego przebiegu naszych imprez. To nam bardzo pomogło.

  Dziękuję wszystkim, którzy z życzliwością i sercem składali sobie i mnie życzenia, którzy dzielili się opłatkiem, którzy pokazali, że zawsze jest dobry czas na to, żeby być dla innych serdecznym i otwartym.

  Dziękuję również służbom porządkowym. Naszym, KODowym, ale przede wszystkim Policji Państwowej. Dzięki jej wsparciu mogliśmy się spotkać w spokoju, bez zagrożenia. I czuliśmy się bezpiecznie!

  Dziękuję wszystkim! Było wspaniale! A będzie jeszcze lepiej!

  Chciałbym też podziękować szczególnie dwóm młodym ludziom. Podeszli do mnie na samym końcu. Powiedzieli, że są z grupy trollów, którzy nas próbują podchodzić. Że oni już nie chcą z nami walczyć. Że tamci próbują jeszcze nam dokuczać, ale że to bez sensu. Podzieliliśmy się opłatkiem. Złożyliśmy sobie życzenia. Na pewno to dobry sygnał. Dziękuję!

  Liczę, że poniesiemy tę atmosferę w nasze życie. Że będziemy się uśmiechać do siebie w czasie pospiesznych, przedświątecznych zakupów i w czasie porządków domowych. Że w autobusach, tramwajach, w metrze będzie radośniej. Że uśmiechniemy się do kierowcy obok nas w korku. Że z życzliwością pomożemy każdemu, kto stanie obok nas i będzie potrzebował wsparcia. Idą święta Bożego Narodzenia. To czas, kiedy się jednoczymy. Pamiętajmy!

  Jeszcze raz wszystkim dziękuję! Jestem wzruszony. Muszę odpocząć.

  I znowu nie ogłosiliśmy struktury. I znowu nie daliśmy rady pokazać, kto za co w naszych strukturach odpowiada. I znowu mamy zaległości… Ale pracujemy. Nie tylko na ulicy. Chociaż to ulica nam narzuca tempo. Bo kiedy władza zagraża demokracji, to my musimy być widoczni, zauważalni i jednoznaczni. Nie pogodzimy się z łamaniem demokracji, bo najwyższą wartością dla nas jest wolność. A nie ma wolności bez demokracji.

  I nie ma wolności bez solidarności. To słowo – solidarność – skandowaliśmy dzisiaj również w Warszawie. Bo solidarność jest dla nas niezwykle ważna. To solidarność nas wyprowadziła na ulice. Walcząc o wolność i demokrację musimy być solidarni! Jesteśmy! Będziemy!

  Wasz Mateusz Kijowski…”

  • sksgoly pisze:

   Przecież Wasze imię drugie to jest hipokryzja. Reprezentujecie interesy uwłaszczonych po 89 roku peerelowskich – a więc zdradzieckich – elit, oraz ( przede wszystkim ) ich mocodawców z Berlina i Moskwy…

   • Hiszpan pisze:

    Cała Polska z was sie śmieje komunisci,szKODnicy i złodzieje.Mateusz kijowski to jakis zdegenerowany cwel.

 15. fitman pisze:

  Ca-ła Polska
  Dziś się śmieje!
  Za-czy-namy
  Mieć na-dzieję!

  • sksgoly pisze:

   Wasza nadzieja nawet miałaby podstawy, tyle że w Niemczech wkrótce zapanują islamiści, a oni nie będą was głaskać po łbach…A przecież tylko w Niemczech macie jakiekolwiek nadzieje, bo w Polsce jesteście renegatami i odszczepieńcami…

 16. fitman pisze:

  a skont ty takie informacje bierzesz? Satelite szpiegowskiego masz czy ki chuj?

 17. seweryn_a pisze:

  Komitet Obrony Demokracji, jak tłumaczą jego założyciele, jest organizacją wzorowaną na Komitecie Obrony Robotników, który działał w czasach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Powstał jako forma sprzeciwu wobec łamania prawa przez prezydenta i większość sejmową – przede wszystkim łamania Konstytucji RP. Jego celem jest obrona demokratycznych wartości i instytucji państwa. Liderem KOD jest Mateusz Kijowski. Komitet organizował niedawne manifestacje przeciwko łamaniu konstytucji, które zgromadziły w wielu polskich miastach dziesiątki tysięcy demonstrujących….

  • sksgoly pisze:

   Rzeczywiście, z PRL macie wiele – jeśli nie wszystko – wspólnego, natomiast z demokracją tyle co sam PRL – niestety bachory PRL będą musiały oddać to co nakradli ich starzy, przy pomocy sowietów, oraz poddać się karze.
   Teksty jak powyższy, to jest kalka z Trybuny Ludu…

 18. aveAKS pisze:

  Nie jeden już siedzi za alimenty w kryminale a ten pajac jeszcze skacze po ulicy

 19. niuton pisze:

  Ten kutas Kijowski troje dzieci z pierwszego małżeństwa, jedno z drugiego. Wzór przyzwoitości. Na pewno może pouczać innych jak nie być odpowiedzialnym.

 20. rzetelne info z pierwej reki pisze:

  Magda Gessler kilka dni temu została skazana na karę grzywny za zniesławienie właściciela hotelu. Teraz restauratorka na łamach magazynu „SHOW” zapowiada apelację.

 21. rzetelne info z pierwej reki pisze:

  Mateusz Kijowski pracuje jako informatyk, zaś z zamiłowania jest blogerem i społecznikiem. Wypowiada się najczęściej na tematy polityczno-społeczne i ekologiczne. Bronił też praw ojców walczących o opiekę nad dziećmi. Mężczyzna założył też stowarzyszenie STOP NOP, które walczy z ruchem antyszczepionkowców.

 22. rzetelne info z pierwej reki pisze:

  żona Kijowskiego miała romans i to było przyczyną rozwodu. Prawo do opieki nad trójką dzieci otrzymała ich matka. Kijowski założył nową rodzinę z matką dwóch synów, w międzyczasie pojawiło się kolejne dziecko. Wziął też kredyt na mieszkanie. W tym czasie trzykrotnie tracił pracę, w tym dwa razy na okres powyżej roku. W 2010 roku po raz pierwszy aktywista miał zablokowane konto przez komornika.

 23. dombek pisze:

  Czlowieku a czytales co ma do powiedzenia na ten temat pani dr hab. Kazimiera Szczuka?

  Jest ona przeciwko mowy nienawisci!!!

  • sksgoly pisze:

   Ty naprawdę jesteś jakiś opóźniony…?
   Podajesz mi tu przykład niejakiej Szczuki – chorej z nienawiści do Polski lewaczki…?
   Daj spokój, bo zagrywki takie są kabaretowe wręcz…:)

 24. slawek_bardak pisze:

  A ty jestes chory z nienawisci do polakow bo ich bic chcerz nocami spadlem ogrodniczym jakims

  • sksgoly pisze:

   W związku z twoją ‚wybitnie’ składną wypowiedzią, muszę to podsumować w sposób literacki: ‚cionk faje’! heh

 25. Glosek pisze:

  A ten jojo girzynski Podobno na pytanie co to jest czołg odpowiedział że taki samochód z kołkiem z przodu i dlatego prezes go zwolnił, no bo wiadomo że nie z kołkiem tylko z rurą

  Info pewne wchuj

  • sksgoly pisze:

   Piszą tu komentarze różni ludzie – niezbyt rozgarnięci, niedouczeni, nienormalni, oraz zwykli idioci, także proszę Czytelników o wyrozumiałość i traktowanie tych niektórych wpisów w kategoriach humorystycznych 🙂

 26. muha pisze:

  Marcin Daniec by tu tego bloga wyplul i podogral dla swietego brania w spokoju na 100%

 27. hotman pisze:

  Złodziej o pseudonimie ‚Jojo’ czyli pan poseł Joachim Brudziński

  Prawe Jajo Kaczyńskich

  Prawe Jojo Kaczyńskich
  Sekretarz generalny PiS zamazuje grzechy młodości.
  Od objęcia premierostwa przez J. Kaczyńskiego Joachim Brudziński to sekretarz generalny i przewodniczący zarządu głównego PiS, a od jesieni ubiegłego roku prawa ręka Jarosława Kaczyńskiego. Teraz władza w PiS rozkłada się tak: Jarosław Kaczyński ma rząd, Kuchciński odpowiedzialny jest za klub parlamentarny, a Brudziński za partię. W kuluarach sejmowych szeptano, że Brudziński spodobał się prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu bardziej niż Marcinkiewicz, dlatego że nie ma parcia na medialny rozgłos. Być może wiemy, dlaczego nie chciał medialnego szumu wokół siebie. Prawdopodobnie bał się, że ktoś rozpozna w nim dawnego łobuza z Zespołu Szkół Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu. Brudzińskiego koledzy nazywali Jojo.
  – Jojo wyleciał ze szkoły za rozbój i kradzież, której dokonał na torach przed budynkiem szkoły – mówi w rozmowie z nami ówczesny wicedyrektor szkoły i przewodniczący szkolnego zespołu wychowawczego Czesław Hinc. – Matka poszkodowanego chłopca powiadomiła mnie, że Jojo okradł jej syna, który zamiast do internatu wrócił z płaczem do rodzinnego domu.
  W tym samym dniu Joachim przyznał się do winy i został skreślony z listy uczniów i wypisany z internatu. Hinc żałuje, że po roku dał Brudzińskiemu jeszcze raz szansę i przyjął go z powrotem. Mówi, że po tym, jak Brudziński wrócił do szkoły, wielu uczniów zgłaszało pretensje, że taki łobuz został zrehabilitowany przez dyrekcję. Twierdzili, że kradzież na torach to nie jedyne przestępstwo, jakiego dopuścił się Jojo. Niektórzy uczniowie donosili na przykład, że przed wpadką jeździł specjalnie kilkadziesiąt kilometrów pociągiem, aż do Wolina, aby na tej trasie okradać młodszych mieszkańców internatu. Wicedyrektor szkoły nie przeprowadził dochodzenia w tej sprawie, ponieważ Brudziński już raz poniósł karę.
  Cóż stare dzieje, młodzieńcze grzechy. Może byśmy w ogóle poniechali pisania o młodości jednego z wodzów rewolucji moralnej, gdyby nie to, co zdarzyło się po naszej wizycie w Świnoujściu. W niecałą godzinę po moim pobycie u pani dyrektor Marzeny Baranowskiej w Zespole Szkół Morskich w Świnoujściu (tak się teraz nazywa szkoła, w której uczył się Brudziński) Czesław Hinc odebrał telefon od samego posła Brudzińskiego. Brudziński po wstępnych grzecznościach powiedział rozmówcy, że wie o kontaktach z tygodnikiem „NIE”.

  Sekretarz generalny PiS telefonicznie powiedział: – Jeśli naprawdę interesuje pana dziennikarstwo, to ja mogę panu zaproponować współpracę z inną gazetą. Gdy rozmówca odmówił, Brudziński stwierdził: – Wobec mnie używa pan esbeckich metod.
  Tego samego dnia do żony Hinca zadzwoniła Alicja L., matka bliskiego przyjaciela Brudzińskiego Przemysława L. Kobiety znały się słabo, kiedyś były sąsiadkami. Alicja L. powiedziała, że jej syn Przemek (przyjaciel Brudzińskiego) znalazł dobrze płatną fuchę dla jej męża: wystrój drogiej restauracji w Szczecinie. Hinc jest teraz emerytem i dorabia przy pracach artystycznych – rzeźbi w metalu. Były wicedyrektor szkoły jest pewny, że ta propozycja miała mu zamknąć usta. Od czasu gdy zajęliśmy się sprawą, kilku świadków wycofało się. Na przykład ówczesny kierownik internatu do spraw wychowawczych nie pojawił się na umówionym spotkaniu i przestał odbierać telefony. Nie mamy dowodów, że ma to związek z dzisiejszymi zabiegami Joachima Brudzińskiego, mamy dowody natomiast, że wcześniej kierownik internatu potwierdził całą historię, a co więcej podpisał oświadczenie w tej sprawie.
  Prawo i Sprawiedliwość – partia, którą kieruje teraz Jojo – cały czas wyciąga jakieś szczegóły z odległej przeszłości kompromitujące jej przeciwników. Przy tym to, że w przeszłości Jojo kradł, to jedno, a to, że Joachim Brudziński teraz mówi nieprawdę, to drugie. Według Hinca Brudziński przeinaczał fakty na potrzeby artykułu, który ukazał się w „Polityce” nr 29/2006. W lipcowej publikacji napisane jest, że przygoda, która mogła zaważyć na całym jego życiu, wydarzyła się w szkole rybołówstwa morskiego, a dotyczyła współudziału w zdemolowaniu pociągu. W artykule słowa nie ma o kradzieży i rozboju. W „Polityce” możemy też przeczytać, że dyrektor szkoły podjął decyzję, że do czasu wyjaśnienia sprawy Brudziński może kontynuować naukę oraz że po jakimś czasie został uniewinniony. W rozmowie z „NIE” członkowie ówczesnego grona pedagogicznego mówią, że Jojo wyleciał tego samego dnia, którego dokonał rozboju, i nigdy nie został uniewinniony. Jeden z nich zbulwersowany kłamstwem Joja zdecydował się nawet poinformować o wszystkim szczecińską „Gazetę Wyborczą”. Ta wbrew temu, co politycy PiS mówią, że „Gazeta” wściekle ich atakuje, z niewiadomych powodów nie zajęła się tematem.
  Brudziński w rozmowie z „NIE” mówi, że wicedyrektor Hinc mści się na nim, bo on kiedyś krzyknął na niego „łysy”, a w sprawie chodziło o kradzież jakichś przedmiotów z pociągu. Gdy wyjaśniam, że nie tylko Hinc był w zespole wychowawczym, który podjął decyzję o skreśleniu go z listy uczniów, mówi: – Jestem zażenowany, że po tylu latach tkwi w tych ludziach politrucka szkoła. Nie wstydzę się żadnego dnia z mojego życia. Ta politrucka banda nie złamała mnie wtedy i nie złamie mnie dziś.
  Po tym, jak „Super Express” ujawnił, że poseł Jan Bestry z lojalnego wobec PiS Ruchu Ludowo-Narodowego przed 20 laty seksualnie molestował uczennice, Brudziński się oburzył.
  Nie wyobrażam sobie współpracy z kimś, na kim taki zarzut by ciążył – powiedział. Czyż więc nie przykro mu znosić w polityce samego siebie?
  Jakoś nie.
  Prawo i Sprawiedliwość jest partią, która swym przeciwnikom politycznym wywleka wszelkie plamy z przeszłości. Gdy jej sekretarzowi generalnemu czynimy to, co on innym, czuje się skrzywdzonym niewiniątkiem.

 28. hotman pisze:

  Kandydat PiS do Sejmu, były wiceszef CBA, Maciej Wąsik zatankował 50 litrów paliwa do swojego peugeota i odjechał bez płacenia.

  Pracownicy stacji benzynowej zadzwonili na policję.

  Dziś były wiceszef CBA tłumaczy, że nie paliwa nie ukradł, tylko z roztargnienia zapomniał za nie zapłacić.

  Nie wyjaśnia jednak, dlaczego nie odbierał wezwań na komisariat.

  jego tez popierarz?

 29. GLUSEK pisze:

  Do bulwersujących wydarzeń doszło dzisiaj podczas demonstracji Komitetu Obrony Demokracji przed Pałacem Prezydenckim. Zaatakowani zostali przez członkow Klubu Gazety Polskiej z Otwocka.

  Jutro ma sie do tego odniesc oficjalnie pan Mateusz Kijowski.

  WSTYD I HANBA!!!

 30. slodkicham pisze:

  Bjoronc pod uwagem skladnie i pisownie ludzi z kodu stwierdzam co nalerzy że pżejżałem na oczy, podane autorytety szczuka hołdys i inni, wiem jeszcze o karolaku i lisie karzą się zastanowic nad mojmimi blendami czysta polszczyzna ludzi z kodu nienaganne maniery podeparte wiedzom historycznom i faktograficznom dajom wiele do myslenia, pujde na nastepna manifestacje kodu pod warónkiem że bedzie tam piekna pani szczuka, choc nie mam u niej szans, pani kazia woli baby, i ze bedzie tam pan olbryuhski i pan Kondrat morze da ze dwa wina bo ma ich miljony w swoih sklepach a moze pan petru ten mesjasz i zbawca mnie poklepie po plecahc da 100 zl i powie doibra robota konczem z pisaniem mojego bloga, w koncu zrozumialżem kto tu walczy o Polske moja ojczyzne kaczor obozy koncentracujne chce zakaldac pewne info z czwartej renki od sąsiadki kolezanki kuzynki brata pana petru po 4 winie od kondrata nie sprzedaja sie to sie poswiecił i dał na KODa zeby polska byla wielka i zeby smacznie bylo na manifach co tam jeszcze acha trzeba utopic te bachory pana kijowskiego, bo pan mateusz chce poslke ratowac a kaczynski rzondzi z tylniego fotela podobno szydlem chca przekluwac prezerwatywy zeby dzieci wiecej robic a w szkolach tylko historia religia i wf zeby ludzi oglupic bo historia jest glupia po co mi wiedza o krulach i ksiezniczkach starych babach co sie nie myluy, no moze raz do roku. Do wora bachory, kamieni naklasc i do rzeki panie mateuszu dzienkuje ze pan jest my prawdziwi polacy nie chcemy byc wycionagni przez tego Żebra o 6 rano w samych majtkach z domów przepraszam za skladnie i ortografie to nie o to hodzi tylko o polske bendzie dobrze na ostatnim wiecu bylo nas 32 i tylko po 8 zlotyh brali zeby na 2 wina bylo a jak bendzie pan kondrat da za darmo alleluja i do przodu a ty bezbozniku bendziesz w piekle sie zmazyl, zrobimy z ciebie frytki a dzieci pana mateusza do wora i do rzeki, hyba juz to pisalem amen

 31. dombek pisze:

  Ujebao cie ty hamie? Skont ty sie tu wzial?

  Wczoraj pan Mateusz Kijowski odniosl sie do slow poslanicy piotrowskiej bardzo zetelnie na manifestacji i kazdy mu brawo bil a nie buczeli

Możliwość komentowania jest wyłączona.