Reedycja:’Bezrobotni i sfrustrowana młodzież’, 2011

Moi ‚archiwiści’ z antify, zachowali dla potomnych teksty z pierwszej odsłony ‚Ostatniej Kohorty’, za co jestem im wdzięczny. Bardzo sumienni ci ludzie – jako że nic innego w stanie zrobić nie są – siedzą na internecie i zajmują się ‚zbieraniem dowodów’ i donoszeniem…Cóż, powoli już nie mają gdzie donosić, ale kto raz konfidentem został…

W każdym razie ‚way back machine’ w lewackich łapkach, bardzo są dla mnie przydatne – Dziękuję wam Centrum Informacji Anarchistycznej!

Dziś wklejam tekst z 10 sierpnia 2011, traktujący ( już wtedy ) o zalewie Europy przez obcych, oraz całkowitym braku refleksji ze strony rządów i społeczeństw Zachodniej Europy…Jak wiemy, w Polsce istnieje naród, nie społeczeństwo…To dobrze, no nie…?

5 lat temu były zamieszki, dziś jest wojna…Co będzie za 5 lat…? Zapraszam do lektury:

Nie lubię pisać o tym rejonie świata, gdyż nim pogardzam niestety i w związku z tym wywołuje to u mnie klimat niefajny. Niestety jestem zmuszony , gdyż ostatnie wydarzenia aż proszą się o komentarz. Tak się składa , że pewne wnioski odnośnie miałem już wyprowadzone zanim wszystko się rozwinęło…Na myśli mam sytuację w Królestwie Zjednoczonym , czyli UK – zjednoczonym brakiem wiary i pustką , podkreśloną wymownie ilością kamer na ulicach i policyjnym charakterem całego ich państwa…Jest to sytuacja godna litości; gdy obserwuje się od lat rządy, które pozują na niby pełne mądrości. Puszą się, wydają rozporządzenia. Zwykli ludzie przejmują te debilne i tępe nakazo zakazy, tym samym zmuszając do refleksji nad stanem umysłu i sytuacją ich jako narodu…Narodu…?

Z jednej strony , im się wydaje że wszystko da się załatwić tresurą i przepisami. Nakładając na ludzi chory i niewolniczy system , który nie może być zakwestionowany, pod groźbą więzienia i wykluczenia , odebrania praw…Z drugiej strony; bezrefleksyjne przyjmowanie obcych – z myślą , iż również i tych ludzi da się „przerobić” na swoich…I co…? Pamiętacie premiera Chamberlaina…? Który mówił w 1939 – tym , że przywiózł pokój…? Machając świstkiem papieru , naiwny ten obywatel zachodu, sądził że wszystko jest ok…I było – tylko że za 6 lat; po II Wojnie i milionowych ofiarach…Jak widzimy; na refleksję zachodnich elit nie stać ani przed , ani po fakcie – w ogóle….To samo dzieje się dziś…Społeczeństwo multikulturowe „na pewno” musi zadziałać…Wszyscy jesteśmy równi, kultury też są wszystkie równe…równe religie…Nieważne wartości i nieważne – a nawet zabronione – zauważanie pomiędzy ludźmi różnic intelektualnych i mentalnych!

Efekty kretynizmu widać dziś na ulicach Londynu, Manchesteru, Liverpoolu, Birmingham…I nie jest prawdą, że mamy do czynienia z buntem młodzieży…To jest negacja łacińskiej cywilizacji i wybuch anarchii obcych , bezmyślny popęd do niszczenia…Dodam – głównymi sprawcami przemocy i kradzieży są murzyni, czarni emigranci spoza Europy, tudzież masa białych degeneratów. Ci – wychowani bez wychowania, bez zasad, religii, bez moralności i etosu pracy – są ludźmi straconymi i winą za ich nieświadomy dramat obarczyć można i trzeba tylko elity władzy Europy zachodniej….Te kretyńskie masy pożytecznych idiotów, zakochane w politycznej poprawności…Ci ludzie, teraz właśnie , obradują i dyskutują…”Negoncjancje trwajom, trwajom…: – jak to mówił satyryk w kabarecie z lat 80 – tych; a czarni kryminaliści , lenie, złodzieje i narkomani…Cóż – oni nie negocjują; oni plądrują…Co wymyśli rząd?….Zapewne więcej środków w budżecie na kamery i systemy represji…Sorry , ale nie potrafię opanować uczucia pożałowania, gdy się przyglądam tym akcjom i „arcymądrym” patentom. Dlaczego np. ja wiem , że nie tędy droga i że mam rację; a nie wiedzą tego mądre głowy po Oxfordach i Cambridge…? A przecież ja zwykłym chamem jestem z ulicy…? Czy umiejętność uczciwego myślenia jest dziś nie w cenie , aż w takim stopniu, że wbrew instynktowi samozachowawczemu , koniecznie trzeba ją zdusić…? Na własną szkodę lansując konstrukcje prawne i światopoglądowe, rodem wprost z bolszewickiej Rosji…?

Może się mylę i jutro okaże się , że politycznie poprawne dogmaty zostaną podważone ,a wojsko wprowadzi na ulicach porządek…Być może przestanie się opowiadać o „bezrobotnych”, trudnościach ze znalezieniem pracy(jest bzdurą że w UK pracy nie ma – każdy kto chce pracować, robotę znajdzie!), „młodzieży”, „rasiźmie”, itp…A zacznie skutecznie usuwać obcych z kraju i z kontynentu….- Ja nie widzę innej drogi…Nie mówię oczywiście o stosowaniu gwałtu , czy nieuzasadnionej przemocy…Przemoc państwowa tu potrzebna byłaby oczywiście…W przypadku okrętowania nie europejczyków na statki , na pewno inaczej nie dałoby się tego przeprowadzić…Być może o sprawach dotąd przemilczanych – jak właśnie czarna przestępczość i przyzwolenie państwa na wieczne bezrobocie – zacznie się mówić otwarcie w debacie publicznej…Póki co jednak; kłamstwo goni nieprawdę, a hipokryzja zakłamanie medialne…Jeden drugiego obciąża; ogniska problemu nikt widzieć nie chce…- choć każdy widzi…Wiem to na 100 %!

Odejście Europy od korzeni rozpoczęło się w momencie wybuchu diabelskiej reformacji. Wszelkie próby „unowocześnienia” kościoła , przyniosły efekt w postaci sukcesu diabła…Bo przecież kościoły protestanckie(wszystkie) to przybytki diabelskie…Teraz one stoją puste, a zachodni Europejczycy – pozbawiani systematycznie Wiary prawdziwej, osiągnęli stan doskonałej pustki…Część więc z nich – ta elitarna, wykształcona, sytuowana – wierzy tylko w pieniądz i pod przykrywką poprawności i uszanowania prawa chce się od „motłochu” izolować…Druga zaś część – wielokrotnie liczniejsza – też wierzy tylko w pieniądz…Tyle , że ona tego pieniądza pożąda, chce go wyrwać za wszelką cenę tym bogatym…Jakie to żałośnie prymitywne…Do takiego stanu rzeczy dotarł człowiek żyjący bez Boga…

Bóg to sprawiedliwość również, a ta z kolei nie oznacza równości…Boski porządek oparty jest na prawie posiadania , prawie do ziemi , gospodarstwa…Wartościowaniu ludzi wedle ich cech…Na sytuacji takiej , gdzie rodzina – a w szerszym znaczeniu Naród – ma prawo decydowania o swojej ziemi i jej losach….Ta zbiorowość jest suwerenem na swoim terenie….Zgodnie ze słowami:” czyńcie sobie ziemię poddaną…” Pan nigdy i nigdzie nie powiedział , że każdy ma prawo do wszystkiego i każdy obcy ma prawo posiąść to , co nie jest jego…Ziemia jest podstawą ludzkiej tożsamości , a państwo symbolem spójności tych ziem , jako Narodu…Europa zachodnia zlekceważyła fundament ludzkiej egzystencji. Postępowe mrzonki i komunistyczne bluźnierstwa wprowadzając w życie , jako pewniki…Rodzaj ludzki zaś jest różny; nie równy…Nie taki sam…Tyle ile zakątków świata, tyle jest rodzajów ludzi , charakterów, mentalności…Mit o równości i asymilacji , aż do zatracenia jakiegokolwiek odniesienia kulturowego…jest właśnie mitem…I czymś więcej niż mitem – jest szkodliwą chorobą…

Czekamy więc, obserwując – cóż jeszcze głupszego wymyślą sobie idioci z zachodu…? Co jeszcze bardziej ich sparaliżuje…? Czy odnajdą w sobie cechy męskie i charyzmatyczne…? By zacząć walkę o odzyskanie tożsamości i swojej ziemi…? Gdyż na razie chyba nie zdają sobie sprawy gdzie są i co uczynić należy…

„Bezrobotni” i „młodzież” prawie zawsze mają kolor skóry inny niż biały…

sierpień 2011

Jak widzimy, zło może tumanić miliony ludzi latami, przy pomocy głupoty i kłamstwa. To właśnie miało i ma miejsce w Zachodniej Europie. Dlatego pewnie, mnie uważają za dziwnego wesołka – tu, na Zachodzie – bo nie traktuję tych ludzików i ich instytucji poważnie.

Boże! Ileż to razy, sam do siebie się śmiałem, patrząc na tych ludzi tu, na ich absolutny brak świadomości świata w jakim żyją i totalną niezdolność przewidywania najbliższej przyszłości, tudzież reakcji na nią.

Nie wiem, czy ktoś pomoże zachodnim społeczeństwom, a śmiem twierdzić, że one jednak same sobie już nie pomogą…

Goły

Reklamy

28 comments on “Reedycja:’Bezrobotni i sfrustrowana młodzież’, 2011

 1. homar pisze:

  Naczelny tego bloga zajmij się tym na czym się znasz, bo na polityce to jak świnia na gwiazdach…

 2. kolomiarz pisze:

  A Pudzianowski przekroczył wszelkie granice. Uruchomił obrzydliwy proces mają pełną tego świadomość. Dzisiaj Joanna Grabarczyk a jutro kto? Kto stanie się śmieciem ludzkim i kto będzie hejtowany?

  • sksgoly pisze:

   Ten kto jest śmieciem, kapusiem, komuchem, złodziejem, lewakiem i targowiczaninem, ten nim jest!
   I nikt nie potrzebuje ich z nich czynić!
   Ty też dobrze wiesz kim jesteś – ty ‚bojowniku’ za pieniądze czwartej rzeszy!

 3. Glosek pisze:

  „..- Manifestujemy przeciwko próbie zmiany Konstytucji podjętej przez Sejm – mówi w rozmowie z Onetem Mateusz Kijowski. – Zmiana ma dotyczyć regulacji dot. Trybunału Konstytucyjnego. W efekcie wprowadzenia tych zmian, wszyscy sędziowie z Trybunału zostaliby usunięci. Zostałby powołany nowy Trybunał w składzie 18, zamiast 15 osób i te osoby, które do tej pory były sędziami, nie mogłyby uczestniczyć w nowym Trybunale – twierdzi Kijowski…”

  Coraz bardziej pan Mateusz stanowczo protestuje i niedlugo nie bedzie mial czasu nikt czytac nic bo miloiny lydzi na pewno wyjda na ulice walczyc o demokracje!

 4. kombata t pisze:

  Widze ze tu mnostwo ludzi zaglada wiec podaje info z fejsa

  W najblizsza sobote w angielskim Crewe odbywac sie bedzie demokracja KOD.zaczynamy o 12 pod polskim sklepem Dwa Koty.

  Odczytany zostanie list otwarty od pana Mateusza Kijowskiego.

  Pana redaktora tez zapraszamy tylko bez zadnej paly w reku.

 5. dombek pisze:

  To pujdziesz siedziec do pudla za mowe nienawisci

 6. dombek pisze:

  Nie wiecie czy ktos ze Stoke sie wybiera?ja jakby co moge auto wziac ale lepiej w kilka pojechac i pogonic tych „patriotow” co pewnie sie pokaza w kilku jak to ostatnio w Dublinie bylo hahaha

  • sksgoly pisze:

   Dla was przemoc by była najlepsza, bo byście robili za ofiary – wy, ogłupieni przez ‚czecią erpe’, państwo esbeków…
   Ale najgorsza dla was jest Prawda i fakty, one obnażają waszą i głupotę i hipokryzję…
   Choć przyznaję że łatwiej by was było napierdolić, nad czym się zastanawiam właśnie…

 7. hołysz pisze:

  Sam zes jeczal u pospieszalskiegu chulyganie a tera kozaczyne zgrywasz…

  Zebys sie nie przejechal znowu i nie plakal w tv ty internetowy chulyganie

  • sksgoly pisze:

   Ooooo!!! Są i koledzy niemieckich hitlerowców z Antify! No proszę – no trochę jęczałem na chodniku jak nas w pięciu zaatakowało 150 z pałkami i bagnetami, trochę mi krwi upuścili w dniu 11 Listopada w Warszawie – fakt.
   Wtedy skamlaliście o niemiecką pomoc przeciwko polskiemu Świętu Niepodległości i Polsce w ogóle, takoż i teraz wzywacie obcej interwencji, wy postkomunistyczni renegaci.

 8. kieronek pisze:

  Apeluje do wszystkich tutaj tak jak by dyplomatycznie powiedzial Pan Mateusz Kijowski

  NIE KARMIJCIE TROLA

  do zobaczenia w sobote w Criv

 9. jan berdke pisze:

  Ludzie podalem adres tej strony majlem panu Mateuszowi Kijowskiemu z zapytaniem czy nie prowadzi ja niebezpieczny dla otoczenia osobnik.

  Odpisal mi ze dzis w nocy ja przeanalizuje i jutro da odpowiedz. Wspaniale ze znajdzie troche czasu ktorego i tak nie ma

  • sksgoly pisze:

   …Konfidenci…Cóż, typowe w środowisku ‚ludzi na pewnym poziomie’.
   Mam w dupie co ta kreatura w nocy, czy w dzień analizuje, a jak spotkam to przypierdolę w pysk…

 10. slawek_bardak pisze:

  Ja ya stronke godzine temu cala zhakowalem i mam juz na dysku jako dowod tak wiec nawet jak cos wykasuje ten caly goly to jest to utrwalone

  Nikt nie bedzie nam grozil przeciez

  • sksgoly pisze:

   Chyba nie sądzisz ty konfidencka kurwo, że będę choć jeden przecinek kasować z tej strony!!!
   Ty kurwa całkiem na łeb upadłeś!…Hah…

 11. slawek_bardak pisze:

  Zglosilem ta strone do HejtSTOP! Pudzian i Kukiz sie jej zdygali to co mowic ten caly goly jak on wcale kasy tak jak oni nie ma wiec z czym do ludzi

  • sksgoly pisze:

   Zgłoś swoją dupę do przyjęcia chuja ty cwelu!…wyjebane mam na twoje zgłoszenia! źle trafiłeś śmieciu…

 12. GKS1977 pisze:

  Goly Mordo wez no uspokuj ducha swego bo ma zawal jeszcze jebniesz o co ja bede czytal wieczorami hehe

  Pozdro Wariacie a wy glaby targowickie morda w kubel

  G

  • sksgoly pisze:

   Jestem ‚stabilny jak pierdolona skała!’ – jak mawiał pewien aktor w pewnym filmie 🙂 – jebię ich na luzaku, bo ich takich niedorozwojów przeczołgiwać to żadna sztuka 🙂
   Zejścia nie planuję, a więc z Bożą Pomocą myślę że jeszcze trochę popiszę 🙂
   Dzięki za dobre słowo! Pozdro! 🙂

 13. Edyta pisze:

  Goly jak sie odniesiesz do slynnej debaty pana Artura Zawiszy z Rafalalą.czy slusznie go ona oblala woda i czy nie powinien pan Artur nie wychodzic ze studia i dyskutowac na argumenty?

  • sksgoly pisze:

   Bardzo ciekawe i bezsensowne pytanie, nic nie mające wspólnego z ważnym dziś stanem rzeczy…Mam w dupie Zawiszę, a tym bardziej jakiegoś obrzydliwego dewianta, a więc nie odniosę się w ogóle – za to zrobię sobie drinka z whisky 🙂

 14. Edyta pisze:

  To sie Ciebie zapytam co powinno sie zrobic w szkole gdy twoje dziecko o ktore dbasz i wyhowujesz w higienie dostaje wszawicy nabywajac ja od kolezanki z klasy ktora jest romem i ani nauczycielka ani dyrektorka nic z tym nie robi zeby nie urazic rodzicow romskich i nie byc posadzonym o rasizm itp. Mojej Julce musialam wlosy do zera sciac i placze teraz caly czas mi bo miala hodowa e zadbane az po pas. I to w Polsce o ktora niby walczysz…

  • sksgoly pisze:

   Nie podpuszczaj mnie, bo nie ma we mnie nienawiści, a skoro takie sytuacje mają miejsce, to znaczy że społeczeństwo obywatelskie w Polsce jest fikcją – bo nie ma społeczności adekwatnie i szczerze reagującej, oraz to, że przez ’25 lat wolności’ rządziły takie kurwy, które nie tylko zaniedbały, ale i zrujnowały wszystko – przede wszystkim więzi wspólnotowe, tradycję i tożsamość…Polityczna poprawność wchodzi wszędzie tam, gdzie nie ma Boga….zupełnie tak jak szatan….co z kolei powinno pobudzić jakieś wnioski…

Możliwość komentowania jest wyłączona.