Szwedzi mają wszystko w dupie!

karlssonŚmieszna, homoseksualna i zniewieściała Europa Zachodnia pokrzykuje jeszcze o równości, tolerancji i postępie, nie zważając na to, iż łeb już ułożony ‚wygodnie’ na wyżłobionym od uderzeń topora pieńku. Nie wiadomo jak te pokrzykiwania traktować; czy starać się z nimi rozmawiać, tak by im wytłumaczyć i pomóc, czy adekwatnie traktować jak chorych psychicznie którymi są, czy oddzielić się murem, całkowicie odcinając od dogorywających osobników…?

Ja bym robił wszystko naraz, tzn.,

tłumaczył na forach politycznych, acz stanowczo i bez żadnej poprawnościowej nowomowy,

ignorował skowyty ewidentnie sfiksowanych środowisk zlewaczonych,

stanowczo budował siłę polskiej armii i służb, oraz procedury obronne na wypadek zagrożenia.

Tak też, sądzę postępuje polski rząd i dlatego wspieram go bezdyskusyjnie!

Sam sobie rozważam konkretne zagadnienia i najczęściej wychodzi na to, że rząd działa w tak mądry sposób, w jaki działać trzeba. To cieszy! Co nam obca przemoc przez ’25 lat wolności’ wzięła, teraz odbierzemy…No wiadomo, ci co ciągnęli z Polski kolonialne zyski, teraz będą płakać, no więc chyba rozumiesz, że sam ten czynnik, jest już ewidentnym dowodem na słuszność postępowania obecnych polskich władz.

Polska jest ostoją normalności i ziemią nadziei w zdegenerowanej rzeczywistości Europy, a przykładów na to są miliony, setki każdego dnia. Dlatego gęg zachodnich panienek z brodami, jest dla nas mniej niż szczekaniem psa – z całym moim szacunkiem dla psów.

Zawsze uwielbiałem piłkę ręczną, a kiedyś w szkole sportowej nawet tę dyscyplinę uprawiałem, a tak się składa, że teraz w Polsce są rozgrywane Mistrzostwa Europy w ‚rękę’…Tyle że – jak wszystko – są to mistrzostwa dwóch świadomości, że tak powiem. Jest tak, ponieważ część ekip niestety ( dla nich ) pochodzi z Zachodniej Europy, a to z kolei tłumaczy wiele…heh.

…Z Zachodniej Europy…lub z Afryki, tak jak np. Francja.

Francuska drużyna np., składa się z jednego Francuza, dwóch Bałkańców, oraz czterech murzynów – widać takie istnieją tam proporcje demograficzne, nie mnie ingerować. Drużyna ta gra bardzo dobrze, a skoczni murzyni niestety mogą dziś sprawić problemy Polakom.

Dygresjo konkluzja – Co będzie, gdy Zachód już upadnie i tamtejsze federacje różnych dyscyplin przestaną istnieć…?

Francja sportowo jest dobra, co ukazuje nam przykład, że czarni ludzie mają swoje zalety i wady – jak wszyscy; jesteśmy różni, a murzyni skaczą wysoko!

Gorsza jest sprawa z białymi zespołami, szczególnie tymi z krajów germańsko nordyckich…Sprawa jest dużo gorsza, gdyż tam przez setki lat heretyzmu, czyli totalnej pomyłki duchowej, społeczeństwa wyrodziły się w jakąś formę nowotworu zabijającego organizm. Polityczna poprawność jest tam już tak poprawna, że przestała zwracać uwagę na swą polityczność. I tak Skandynawowie i Niemcy, za politykę uważają kwestie obyczajowe, a mówiąc ściślej kwestię seksualnych dewiacji!

To źle dla nich…to bardzo źle, gdyż żyjące tam miliony muzułmanów, nie tylko nie podzielają ich fascynacji zboczeniem, a wręcz stawiają sprawę na ostrzu noża – dosłownie!!!

Mają więc problem tam, ale problem wkrótce zniknie, a monotonne zawodzenie ‚muezzina’ uspokoi Skandynawię i Niemcy.

Wracajmy do sportu, otóż wczoraj przed meczem Szwecja – Niemcy, ta pierwsza drużyna zgłosiła swoje obiekcje odnośnie występu polskich cheerleaderek – że to seksistowskie jest, uwłaczające itd.

Ja bym tam nie gadał że to seksistowskie, bo jak chcą to niech biegają z dupami na wierzchu, natomiast wkurwia mnie bezmyślne kopiowanie kretyńskich wzorców amerykańskich. To jest w końcu piłka ręczna, a nie jakaś koszykówka, czy baseball, więc mogliby ‚se’ darować te pompony. Mogę oglądać te baby tańczące przed meczem, ale mogę też nie widzieć ich. Nie pochlastam się z tego powodu i nie wyjadę do Tajlandii.

Natomiast to nie koniec jest ‚występów’ szwedzkich piłkarzy, gdyż jakiś Karlsson, zapragnął dodatkowo zagrać mecz z tęczową opaską na ramieniu, w geście jakiejś tam ‚solidarności’ z dewiantami! Federacja zabroniła mu tego, co jest ostatnim z objawów normalności…Ale niedługo nie będzie już federacji, tylko muezzin, a więc problem z głowy, a głowa z karku 😉

Sam mecz obu drużyn był spotkaniem nudnym, zaspanym, niemrawym i nawet nie damskim, a właśnie pedalskim. Nie dało się patrzeć na ruchy zniewieściałych zawodników bez werwy i energii, ale to może dlatego, że te straszne cheerleaderki tak ich wytrąciły z równowagi. Dość powiedzieć że Szwedzi przegrali ten mecz – nawet z Niemcami! – co jest wymownym podsumowaniem jakości psychofizycznej Skandynawów.

Co robić panie Svensson – Karlsson…? Musicie trenować ciężko, by wyjść z grupy i myśleć pozytywnie, a więc myśleć o gejach, lesbijkach, z odrazą patrzeć na kobiety i depilować sobie jaja. Dodatkowo zaostrzyć formę protestu. Nie tam żadne opaski tęczowe – których zresztą nie pozwalają wam zakładać. W następnym meczu, już nie tylko Karlsson, ale cała drużyna Szwecji, powinna wystąpić!…No tak, wystąpić nawet musi…ale chodzi o jakość występu; tę zaś niechybnie zapewniłby pewien mocny i głęboki gest:

Cała drużyna Szwecji niech zagra cały mecz kolejny z wibratorami w dupie!!!

To będzie prawdziwe pokazanie solidarności z gejami, lesbijkami i czym tam jeszcze!…A zarazem i niepokazanie! Sprytne co? Jest protest i wszyscy wiedzą że mocny, ale go nie widać!

Szwedzi mają wszystko w dupie, bo są postępowi i nowocześni! Kto chce niech bierze przykład…

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/573685/szwedzi-oburzeni-nie-chca-polskich-cheerleaderek

Goły

P.S.

To chyba już ostatnie takie mistrzostwa, gdyż emirat europejski z całą pewnością nie wystawi reprezentacji.

Reklamy

4 comments on “Szwedzi mają wszystko w dupie!

 1. Serjac pisze:

  Mieszkam w domu jednorodzinnym. Ze spadzistym dachem. Góra jest niezamieszkała (są tam porozstawiane graty wszelkiej treści)
  Podłoga jest tam ułożona z luźnych desek. Jak sie po niej chodzi to słychać stukanie.
  Nieraz takie odgłosy słychać jak .. nikogo nie ma na górze.
  Zaraz człowiek myśli, że to kot. Lecz ten zawsze jest w kuchni z tyłkiem na piecu. Jak dobrze pamietam to te odgłosy były zawsze późnym wieczorem tudzież w nocy…

  Masz tak czasem Goły tez?

 2. sewilla_fan pisze:

  10 Przykazań Patriotycznego Zachowania
  Kiedy rządy PiS przyjdą do Ciebie po informacje, współpracę, opinię, radę, trud Twojej pracy, TY im odpowiesz:
  1. nie wiem
  2. nie dbam o to
  3. nie powiem
  4. nie mam
  5. nie wiem jak
  6. nie dam
  7. nie umiem
  8. nie sprzedam
  9. nie pokażę
  10. nic nie zrobię
  Podstawą dla stworzenia tego dekalogu była lekcja oporu obywatelskiego Duńczyków w czasie okupacji hitlerowskiej oraz Czechów i Słowaków po inwazji Układu Warszawskiego. Zdaniem dr. Bartkowskiego są to dobre także dla nas przykłady patriotycznego zachowania w czasie autorytarnych rządów.

  • sksgoly pisze:

   Na Duńczyków i Czechów mam wyjebane,
   Polacy zaś walczyli w AK i NSZ – przeciwko waszym dziadkom – sowieckim najeźdźcom i zdrajcom parszywym.
   Także wy to się możecie identyfikować, ale z Pawką Morozowem i Dzierżyńskim, a nie z Polską…

Możliwość komentowania jest wyłączona.