Usunąć ryje!

Ostrzegam, że jestem na granicy wytrzymałości i to od wielu dni! Jeśli obecne władze nie zmienią czegoś w mediach – i to szybko – ta granica we mnie pęknie, a wówczas będę bluzgać i będę agresywny. Ja już mam dość! Nie chcę i nie powinienem oglądać ryjów z ekranu i czytać gówna na portalach. Nie jestem ku..a Niemcem, a polską rację stanu czuję i znam dokładnie. Ostrzegam, że jeśli nie wyrzucicie ryjów z mediów, to będzie przemoc!

Czekałem 6 tygodni, ale teraz już wariuję po prostu. Najbardziej plugawe ryje, powinny być pierwszego dnia po wyborach odsunięte od ukazywania się na ekranie, a skoro nie są, to ludzie odpowiedzialni za to, że oni ciągle są, zaczynają mnie wk…..ć!

Skoro tak pogrywacie z narodem, to się potem nie dziwcie, że pewna część młodych ma Was gdzieś.

Jest połowa grudnia, a ja nie chcę ryjów w ekranie na Święta! Czy to jest przekaz, który na Was działa…?

Nie chcę ryjów, więc macie kilka dni by ich usunąć. Głosowałem na Was, więc spełnijcie teraz moją wolę…

 

Goły

Reklamy

7 comments on “Usunąć ryje!

 1. Bernard Hoszek pisze:

  A jaki sens mają święta spędzone przed telewizorem?

 2. Semka pisze:

  Ohyda, fontanny fałszu, łgarstwa by usprawiedliwić obsadzanie mediów, po raz kolejny i przez kolejną klikę polityczną, swoimi totumfackimi dziennikarzynami. Rak drąży nadal – jak nie peło, to piz…

  • sksgoly pisze:

   Sparafrazuję Peję – ‚wychowani w czeciej erpe, na nic was nie będzie stać’ – tak pokrótce można opisać tego typu mentalność, jaką prezentuje Autor powyższego komentarza…Cóż, od pewnego czasu media INFORMUJĄ, a nie manipulują, mówią jak naprawdę jest, a nie komentują; to się pewnemu marginesowi nie podoba, bo nie można już kraść i poniżać, za to trzeba się liczyć z odpowiedzialnością karną za swe wcześniejsze skurwysyństwa…
   Mnie ta sytuacja bardzo cieszy i oczekuję że Zbyszek Ziobro powyłapuje wszystkich renegatów, usadzając ich tam gdzie ich miejsce!

 3. Semka pisze:

  pislam wygrał wybory bo większość Polaków została w domach.
  Niedemokratyczne działania grupki głupców należy natychmiast zakończyć. Nie mam zamiaru obudzić się w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku albo w średniowieczu do którego dążą te głupki!

  • sksgoly pisze:

   Kogo obchodzi co ty masz albo nie masz zamiaru ty komuchu – beka z was, stanie sie I tak co ma sie stac, mozecie sie zesrac w gacie ale najlepiej w wiezieniu…

 4. Semka pisze:

  Dlaczego w Was, wyborcach PIS, tyle nienawiści? Może to, że inni demostrują swoje odnienne zdanie, Wam się nie podoba? Ale na tym właśnie polega demokracja i wolność slowa. Radzę się tym nacieszyć, kiedy jeszcze jest czas.

Możliwość komentowania jest wyłączona.