Spieprzaj Czerwony Dziadu!!!

dziadmorozDla niektórych może już i jeszcze poniewczasie, a dla innych może o czasie – ostrzegam!

Łażą dziady po domach i ekranach. Czerwone i niechlujne. Stręczą, udając że niby jakieś prezenty chcą dawać. Pozują na jowialnych i dobrotliwych, w rzeczywistości spod sztucznej brody i wyświechtanej czapy, zza malinowego nosa, wyzierają chytre i przebiegłe ślepia bolszewika, komunisty i szachraja, tylko czekającego na okazję, by swą namolnością i chamskim uporem spróbować coś od Ciebie uzyskać…Goń Dziada!

A to jakiś kredyt chce Ci wcisnąć, mówiąc że to na prezenty i w ogóle ‚święta’ – wiesz, ciesz się, świętuj, kupuj…No way!

No właśnie – Dziad ten jest kompletnie wyzuty z jakichkolwiek zasad i nie wierzy w nic! Kompletnie w nic nie wierzy i pozbawiony jest takich ludzkich cech jak sumienie, honor, czy poczucie przyzwoitości. Ten śmierdzący alkoholik jest także patentowanym leniem i tylko raz na rok wyłazi zza swojego hochsztaplerskiego kantoru, by – w przebraniu kogoś kim nie jest – próbować okraść nas w sposób zuchwały.

Dziad jest uzbrojony i niebezpieczny. Jego bronią jest…osiem milionów Dziadów, albo i więcej, gdyż powielany jest on w milionach ekranów i reklam, drukarską farbą i internetem – złowrogie odbicie Czerwonego Dziada wpycha się ludziom niczym lewatywa, w odbyt percepcji…Gonić Dziada!

Nie dawać Dziadowi ani gorsza, tym bardziej, że ten, znowu, zaraz po Świętach, zrzucić planuje śmierdzący żulem, czerwony chałat, w zamian – w czerwonych spodniach i żółtej koszuli – jeszcze bezczelniej stręcząc porządnych ludzi, by ci płacili mu pieniądze!

Pod pozorem działań charytatywnych, ględząc coś o chorych dzieciach i szpitalach, cham ten buracki, znowu będzie kradł kasę, potem wydając ją na promocję skrajnej deprawacji, zboczeń, komunizmu i jawnego satanizmu! Ty teraz, lub w styczniu, dasz Dziadowi, a ten ‚w zamian’, kupi sobie ( lub swym bachorom ) nowy dom, samochód, pojedzie do USA, lub coś w tym stylu, przy czym fakty te będzie ukrywać, strasząc sądem ( hahahaha ), zarazem przed sądem uciekając.

Mam nadzieję, że styczeń Nowego Roku, to będzie już ostatni obrazoburczy występ podłego, czerwonego Dziada z ZOMO! Gonić Dziada! Grosza nie dawać!

Wszystkich Dziadów gonić! Nie bierzcie Ludzie lichwiarskich kredytów dla niewolników! Święta Bożego Narodzenia to nie jest dobry i wystarczający powód do zadłużania się i zboczonych furii konsumpcji pod postacią zakupów! Po ch.. Ci telawizor? Po co Ci nowy laptop? Chyba żartujesz, że mówisz mi tu poważnie, iż koniecznie po Nowym Roku musisz pojechać na ‚wymarzone wakacje’ do Egiptu, czy Turcji…?!

Chcesz żeby Ci tam łeb…!…?

No to wróć po rozum do swojej głowy, uspokój się i przestań słuchać złowrogiego, zakłamanego skrajnie źle życzącego Dziada! Kopnij go w dupsko – tak radzę, ale najlepiej by było, byś mu przyp…….ł pałką!

Tak by się nie podniósł – a wtedy idź do sąsiada, niech Ci pomoże żula obezwładnić i wylegitymować…Na bank okaże się, że to komuch, bachor starego esbeka, konfident sowiecki, o rodowodzie mużyka z Chazarii – a nie Świętego Mikołaja, którym sobie ordynarnie pijacką gębę wyciera.

Mówię Ci Stefan – jak zobaczysz takiego Czerwonego i grubego Dziada w czerwonym, niechlujnym kubraku, stroń od niego. Tym bardziej, że obraca się on w towarzystwie sobie podobnych, wśród których mnoży się aż od różnych lewaków, zboczeńców, odmieńców, narkomanów i zwykłych, postkomunistycznych alkoholików, którym pracować się nie chce, natomiast chce żreć ośmiorniczki. Koniecznie wyłącz telawizor Człowieku. I bacz na to, by Ci nie ‚ożenili’ innych Czerwonych Dziadów, co to będą np. namawiać by ‚wyjść na ulicę’, ‚walczyć o demokrację’, lub tym podobne…Nigdzie z Dziadem nie chodź!

Idź do kościoła w niedzielę, uczcij Narodzenie Pańskie, dostrzeż podobnych sobie, porządnych ludzi, również wśród tych, którzy sprawują teraz poważne funkcje w państwie polskim.

Dziad ich też nienawidzi, bo mówią o nim Prawdę, chcąc powstrzymać złodziejstwo dziadowskie, tak by Twoje pieniądze nie szły już na utrzymanie całych tabunów Dziadów – pasożytów!

Baa – oni nie tylko mówią, ale czynią! Oni klękają przed Krzyżem, a nie klękają przed sitwą, więc jeśli masz problem z percepcją, wyłącz ekran. Posiedź chwilę w ciszy, nie słuchaj jazgotu i podjudzania.

Widać żeśmy się mocno opamiętali ostatnimi czasy, więc przyszłość rysuje się obiecująco. Jest wielka szansa na to, by obedrzeć podłych Dziadów z farsy ich kłamstw, czerwonych kubraków i puścić kopem w dupę wolno…w kierunku aresztu śledczego…uprzednio zamykając na 48 do wytrzeźwienia.

Środowisko Czerwonych Dziadów i lewych raszpli, widać jeszcze nie wytrzeźwiało do rzeczowej oceny sytuacji – pomóżmy im w tym! W takiej kolejności:

Najpierw pałą w łeb i zabrać wszystko co nakradli, w potem dopiero ‚spieprzaj dziadu!’. I won z ekranów, czym – ufam – już zajmują się odpowiedzialne za media osoby i instytucje. Spieprzaj Dziadu!

Jest Adwent, czekamy na Narodziny Pańskie, jesteśmy Polakami.

Nie jesteśmy Amerykanami i nie musimy pić Coca – Coli, oraz rzucać się na plastikowe świecidełka. Nie jesteśmy Ruskami, Żydami, Francuzami ( spierdalaj Charlie! ), ani Niemcami. Niechaj więc tam walą się nawet we wszystkie otwory – my im postawmy mur z naszej tradycji i naszej wiary, naszej przyzwoitości i Bojaźni Bożej!

Bóg Jest! Jest Jeden i Ten Który Jest! Bóg się Narodził i Przyjdzie ponownie!

To proste i jedyne są Prawdy! Cieszmy się Ludzie w Imię Ojca, Syna i Świętego Ducha!

Goły

P.S.

Szable do boju, lance w dłoń – Komoro Owsika goń, goń, goń!

P.S. 2

Generał Augusto Pinochet ( mój idol! ) i jego nowatorska metoda wysyłania Czerwonych Dziadów w ‚pizdiec’ – skok z samolotu bez spadochronu…To mogłoby być coś znacznie bardziej spektakularnego od ‚zwykłego’ lotu F – 16!

Reklamy

One comment on “Spieprzaj Czerwony Dziadu!!!

  1. Lake of Fire pisze:

    Nie dałem złotówki na dziada. choć ta jąkała i tak nie przebija dziada jąkały z GW. Ta gadzina też nie dostanie złotówki od rządu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.