Góra zła

Nie mogę spać po nocach, ani w dzień, a stan ten się pogłębia – szczególnie ostatniej nocy o zaśnięciu mogłem pomarzyć. Tak jak Arabski, Kopacz, Tusk o niewinności. A to z racji przyjęcia ‚na twarz’ całej ‚debaty’ sejmowej w wiadomej sprawie. Jesteśmy świadkami kluczowych wydarzeń w historii, którą żyjemy. Obecnie trwa zajadła walka o utrzymanie kłamstwa.

Bycie wystawionym na takie działanie kłamstwa, jakie ma i miało miejsce w ‚czeciej erpe’ po prostu brudzi i degeneruje, tak właśnie się czuję teraz.

Wszyscy jesteśmy poniżeni – tymi żałosnymi wypowiedziami do których doszło, podłym, antypolskim zachowaniem degeneratów z PO, Nowoczesna, PSL, samą obecnością nieosądzonych kreatur na sejmowej sali i mównicy.

Dodatkowo ten kundli jazgot przedstawicieli Petru! To jest proszę Państwa sprzeciw złodziei i prostytutek, wobec próby zakończenia, pokarania złodziejstwa i prostytucji.

Co jeszcze się stanie, tego nie wiem. Duchowo pornograficzne i absolutnie niewiarygodne gesty Kopacz, aż proszą się o prokuratora, albo psychiatrę – a to zapewne nie jest szczyt ich możliwości, w końcu walczą o życie! Arabski wszak już odwołany, lada więc chwila strefa ciemności wciągnąć ma i resztę targowickich morderców.

Nie bójmy się tego powiedzieć, osobniki odpowiedzialne za przygotowanie i późniejsze zakłamanie Prawdy o locie do Smoleńska, to są mordercy!

Zapewne rozumie to nawet Kopacz – choć nie rozumiała do czego przykłada łapy w kwietniu 2010 – stąd te histeryczne szlochy.

Ufam w to, że JK ma plan, w końcu przerasta tych kundli w sposób nieporównywalny. Ja ze swej strony, tutaj daję pisemną zgodę na bezwzględną rozprawę ze zdrajcami! Co do jednego mają być wyłączeni od wpływu na sprawy polskie i osądzeni za zdradę Ojczyzny i za morderstwa, których dopuścili się – tak jak jeden z największych bydlaków, Komorowski.

Nie wiemy ilu ludzi zostało zamordowanych w efekcie działań i decyzji tego przestępcy, a przecież to tylko czubek góry zła.

Oni muszą zostać już teraz odsądzeni od czci i wiary, w przeciwnym razie Polska się moralnie rozsypie. Naprawienie duszy polskiej, nie polega na zemście na grzesznikach, a nazwaniu zła złem, kłamstwa kłamstwem, napiętnowaniu grzechu. W tej chwili wpływ na Polskę mają wciąż ludzie zdeprawowani i źli, bez zalet ducha, niegodni wiary i w ogóle niegodni.

Nie jest Prawdą twierdzenie, że wszyscy posłowie w Sejmie mają dobrą wolę i chęć działania dla Polski. Rozumiem że tak trzeba było mówić podczas expose, teraz jednak, mamy decydującą rozgrywkę, wiemy więc, iż jest to wojna o Polskę. Z siłami wrogimi, niepolskimi, kierującymi się interesami wrogów Polski. Mam nadzieję, iż ta kadencja Sejmu, jest ostatnią, w której z wyboru zasiadają jawni zdrajcy, często mordercy. Oczyśćmy media, bo każdy dzień dłużej w tym obrzydliwym chlewie, jest naprawdę nie do zniesienia.

Goły

Reklamy

One comment on “Góra zła

  1. poleczka pisze:

    Pozwoli Pan , że zacytuję :
    ,, Oczyśćmy media, bo każdy dzień dłużej w tym obrzydliwym chlewie, jest naprawdę nie do zniesienia.” I to jak najszybciej , Mnie także sen z powiek spędza ta nachalna nagonka i szczekanina medialna . Mam umysł zaśmiecony bełkotliwym badziewiem . Oglądając , co chwilę wywiady z POległymi można odnieść wrażenie , że to oni płyną 3-cią kadencję. Czas najwyższy uwolnić się od tego.
    Jak najszybciej WON wszystkie gnidy !
    Pozdrawiam .

Możliwość komentowania jest wyłączona.