Pan Jarosław

AvejaroslawPan Jarosław jest w sumie samotny, choć wszyscy go znają. Mówią że jest dziwny, ponieważ lubi koty i nie zmienia zdania pod wpływem doraźnych bodźców materialnych. Tak, jest to bardzo dziwne, ale Pan Jarosław po prostu ma zasady – to straszne!

…Tylko fakt, że pytanie zadać należy: dla kogo straszne? 😉

Pan Jarosław jest łagodnym starszym panem, językiem polskim posługującym się jednak zgodnie z zasadą ujętą przez poetę: Niech język giętki powie wszystko to, co pomyśli głowa.

Giętki język jest znacznie lepszy, niż takiż kręgosłup. A i fakt, że do użycia języka potrzebna jest najpierw sprawna głowa; Pan Jarosław taką właśnie dysponuje.

Właściwie Pan Jarek nie ma stałego miejsca pracy, choć w wolnych chwilach zajmuje się swą pasją…czyli Polską – a więc polityka.

Niektórzy mówią, że na tej niwie Pan Jarosław jest niezniszczalny 🙂 To dziwne, jak ten jowialny, starszy pan, potrafi ( pomimo niskiego wzrostu ) przerastać o głowę, lub dwie, wszystkich ‚elitów’.

Niskiego wzrostu był też Napoleon Bonaparte.

‚Na mieście’ mówią, że Pan Jarosław nie ma karty bankowej, co może i prawdą jest, bo z tymi bankami – najczęściej niepolskimi – coś chyba jest nie tak.

‚Na mieście’ mówią, że Pan Jarosław wie co z tymi bankami zrobić potrzeba. Ja mu chyba wierzę 🙂

Tym bardziej, że koledzy Pana Jarosława – Pan Antoni, Pan Mariusz i Pan Zbyszek, dysponują zestawem cech, niezbędnych do zrealizowania,

Ostatecznego Rozwiązania Kwestii Targowickiej.

Dlatego nie krzyczmy na Pana Jarosława, gdyż na niego to i tak nie działa 🙂

Niech poskowyczą jeszcze, póki mogą, ci co Pana Jarka nie lubili – bo lubili kraść. To już niedługo 🙂

Bo w końcu każdy człowiek w pewnym wieku, chce zażyć trochę spokoju, zanurzyć się lekko w nostalgii rozmyślań, pogłaskać kotka. Tego też chce Pan Jarosław, tyle że poza tym chce też,

Oczyścić Polskę z kurew i złodziei!!!

Taki jest Pan Jarosław…

Goły

Reklamy

2 comments on “Pan Jarosław

 1. gksPniowek pisze:

  A czemu nie dopisales ze pan Jaroslaw ma tez czesto czerwone „kakaowe oko”? Fijologii nie oszukasz Kolego…

  • sksgoly pisze:

   Może dlatego nie dopisałem, gdyż mnie to zdecydowanie nie interesuje, a wręcz odrzuca. W związku z tym stronię od takich obskur…
   Ale skoro Ciebie to porusza, proszę – opisz tu temat szeroko, a jak chcesz napisz nawet felieton, bądź artykuł akademicki; może nie z przyjemnością, ale zaciekawieniem go przeczytam i opublikuję 😉 Do dzieła Kolego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.