Jesteście nabrani. Zacznijcie myśleć!

Niestety tym razem muszę Wam pokazać skrajny kretynizm kibiców. Oto Korona Kielce i jej oprawa z ostatniego meczu p.t. ‚The Sejm Bandits’.

Skrajni kretyni z Korony, którzy widać mają tam poważny głos, umieścili Jarosława Kaczyńskiego wśród rzeczywistych przestępców, takich jak ( z tego co widzę na oprawie ) Kopacz, Niesiołowski, Miller!

idiociidiocii1

Kto im wgrał w główki takie porównania…? Na myśl przychodzi oczywiście ‚GW’, czy TVN, ale ja do tego dodam także te ‚słynne’ ‚tajne fora’ dla ‚superkumatych’ kibiców. Często są one kreowane przez grubasów, całe życie spędzających przy klawiaturze, oraz różnych nierozgarniętych chłopaczków, niezbyt mądrych i bez wiedzy; za to z wyraźnym skrzywieniem w stronę kryminalną. Dla takich chłopaczków, liczy się tylko grypsera i zasada ‚jebać policję’, a w związku z tym, szanowanie prawa i działanie ku dobru państwa, jest już konfidenctwem…Ja się z takich ludzików śmieję otwarcie. Co najwyżej mogę się z nimi tłuc po mordzie, na polemikę zaś nie zasługują…

Umieszczenie JK, obok typowych zdrajców, złodziei i morderców, jest najwyraźniejszym ukazaniem niedorozwoju umysłowego autorów koncepcji, ale też efektem manipulacji…Teraz poważnie się zastanawiam, czy te tzw. ‚supertajne’ fora, są li tylko efektem policyjnych szykan, potrzeby wycofania się w podziemie, czy może także gier operacyjnych tajnych służb, w wyniku których, przez lata udało się im ( służbom ) wykreować tych internetowych grubasów w środowisku, robiących za – heh – ‚think tanki’. Są tacy ludzie, wiedzcie o tym, wy, którzy np. tylko czytacie nasze blogi.

Śmieszne to i durne, sam nie wiem co powiedzieć jeszcze o tej oprawie Korony Kielce…? Chyba to przede wszystkim, że naprawdę trzeba myśleć samodzielnie, a bezkrytyczne słuchanie prowokatorów w rodzaju Korwina Mikke, kończy się działaniem na szkodę i śmiesznością.

Teraz wielu się wkurwi na mnie, twierdząc, że nie rozumiem ‚antysystemowości’ i ujawniam tajemnice. Nie dbam o to – te ‚tajemnice’ są powszechnie znane służbom, bo i może przez nie kreowane. Zastanówcie się nad sobą ludzie, bo nie tylko Wasze dobre samopoczucie jest wyznacznikiem wartości. ‚Jesteście nabrani’ – że odpowiem cytatem z Muńka Staszczyka.

Taki gość jak JK, od prawie samego początku – od kiedy odkrył, że Wałęsa to konfident i lokaj, zwalczany przez system neo Targowicy. Facet, któremu zamordowano brata, w którego słowach i intencjach zawsze było dobro Polski i Polaków, oraz poszanowanie prawa. Gość, który stoi w tak jawnej opozycji do Niesiołowskich, Millerów, Kopaczów, jak białe do czarnego! Taki ktoś jest przez mądrych inaczej kibiców Korony nazywany Sejmowym Bandytą…Tylko śmiech…

Śmieję się jawnie i w żywe oczy. Śmieję z ubóstwa percepcji ludzi, którzy ze szczerym zaangażowaniem i wysiłkiem pracy, stworzyli coś tak kompletnie odbiegającego od faktów, jak oprawa ‚The Sejm Bandits’.

Zróbcie oprawę z Korwinem Mikke następnym razem, a on Wam za rok znowu powie: głosujcie na mnie, bo wprowadzę wolność…po czym zacznie znowu tak osobiście obrażać, np. kobiety, starszych ludzi, pamięć o Zamachu Smoleńskim, że ( ZGODNIE Z PLANEM! ), po raz kolejny nie dostanie się de Sejmu – ale dobre kilka procent obozowi niepodległości zawsze zabierze!

Po czym, po kilku latach, wyrosną nowi młodzi, nieświadomi dwudziestolatkowie, idący z Korwinem, czy może Kukizem; ci zaś, w ofercie dla nich, mają: muszkę, Liroya i potok słów.

Wybiegajcie się na wiecach młodzi, naiwni kibice – one mają zastąpić prawdziwe działanie. Tego jednak nie zauważycie. Tak jak i tego, że tak jak Korwin Mikke jest bardzo ważnym ogniwem systemu, tak Jarosław Kaczyński nigdy nim nie był!

Tego nie powie Wam jednak Lis, zwany Foxem, ani Foxx, lisem nie zwany *

* Kto ma wiedzieć, ten wie.

Goły

Reklamy

3 comments on “Jesteście nabrani. Zacznijcie myśleć!

 1. Lechu pisze:

  Pożyteczni idioci.Słuchają idioty Korwina i szemrają potem,że LK to zdrajca bo podpisał traktak lizboński 🙂

 2. Michał B. pisze:

  Cóż za tendencyjny tekst… Wyznawca PiS-u (i wcale nie jestem ich przeciwnikiem) jak się patrzy. Może umieszczenie tych osób w jednej linii faktycznie nie jest zbyt sprawiedliwe, ale pisanie o mordercach czy zamachach na drugiego z braci K, bez żadnych konkretnych dowodów to gruba przesada. Myślę, że w tym przypadku chodziło o ogół polityków w naszym kraju i po prostu nie ma się co tak unosić… Trochę zdrowego rozsądku i chłodnej głowy dla autora tekstu.

  • sksgoly pisze:

   Kolego, konkretne dowody istnieją od dawna, ale inna sprawa że Tobie o nich nikt w mediach nie powiedział. Równanie ofiar z pomagierami zbrodni jest skurwysyństwem. Koniec!

Możliwość komentowania jest wyłączona.