Jesteśmy wreszcie we własnym domu!

Którą chwilę i jaki moment w historii najnowszej naszej Ojczyzny, nazwać wiekopomną, jeśli nie tę właśnie teraz…?

Czy może mamy w ogóle nie szukać powodów do radości i dumy narodowej, korzystając z ‚życzliwych’ rad wrogów? Nie czuć tej dumy, zapomnieć, ‚ciężko pracować’ – jak to mawiała jeszcze do przedwczoraj, umysłowo niedorozwinięta Kopacz.

Małością, poziomem chodnika i szamba, niechaj zajmie się Lis i spółka, póki jeszcze mogą.

Pamiętniki pisane w więzieniu…? To chyba nie zajęcie dla cwela…

Stało się tak Ludzie, że to teraz właśnie, a nie w 1989 – ym,

JESTEŚMY WRESZCIE WE WŁASNYM DOMU!!!

Mamy pełnię konstytucyjnych władz nad państwem i – pomimo oczywistych trudności stwarzanych przez obóz zdrady – możemy teraz uczynić wszystko, by nasza Ojczyzna była szczęśliwa.

Szczęściem ludzi, oraz własną dumą; tą, która tak poniżana była przez ’25 lat wolności’…

Zaraz zmieni się narracja i przestaną nam powtarzać w ekranie jeden przekaz: nic nie możemy, nie możesz, nie można, nie da się…

I co ważne – przekaz ten pójdzie od ludzi prezentujących pewien duchowy poziom, wymagany dla reprezentantów narodu, a nie od ‚Pana Żabki’ 😉 Tak, tacy ludzie są i reprezentują PiS, więc,

Nie ‚Pan Żabka’ będzie nami dowodził.

Skończą się te wszystkie upodleńcze prezentacje pseudokulturalne; za chwilę ufam, ktoś ‚uspokoi’ wreszcie szkodliwych i agresywnych lewaków z Polskiego (sic!) Instytutu Sztuki Filmowej, oraz podobnych instytucji, które do tej pory zajmowały się opluwaniem Polski i pluciem nam w twarz po prostu, dodatkowo biorąc za to kasę dla różnych kreatur, które z kolei nie powinny nigdy w życiu mieć wpływu na kulturę.

Tu cicho sza, tam cicho sza – Nie ma już Millera i nie ma Palikota 🙂

Wielu renegatów nie ma już, rozpłynęli się – za to Krzyż w Sejmie jest!…A tak głośno pluli…

Plują też wrogowie, głównie z Niemiec, oraz homoseksualnej Europy Zachodniej. Nie zwracajmy uwagi, a raczej cieszmy się, gdyż frustracja naszych wrogów oznacza, że Ojczyzna podnosi się!

Nie nastąpi to rzecz jasna w ciągu miesiąca, czy pół roku – to rozumie każdy, choć trochę czytający politykę i życie…

Czyli prawie nikt!

Tak wygląda świadomość Polaków, po ’25 latach wolności’! Ogrom pracy i wysiłku przed kształtującymi się elitami, by z tej masy ludzi, często reagujących jak pańszczyźniani chłopi ( Po co mi Wolność ? ), uczynić naród polski.

Wysiłek był wart i miał sens. Polska ma szansę i widać nie jest za późno. Jest tak, że Królowa Polski Kocha nas i Uprosiła u Pana…!

Jesteśmy we własnym domu i jestem pewien, że zachowamy się jak trzeba, tzn. nie czyniąc zemsty, ale bezwzględnie sprawiedliwość, oczywiście zgodnie z prawem.

Boskim Prawem chcemy się kierować, a jak Niemcy chcą, niechaj giną w degeneracji…Zresztą, to już chyba jest poza ich wyborem.

Zazdroszczą nam, żywiąc zarazem tradycyjną, germańską nienawiść. Pamiętajmy o tym!

Na szczęście mamy wśród żywych Jarosława Kaczyńskiego, który jest sto, lub tysiąc razy lepszy od wszystkich Korwinów i Kukizów pomnożonych przez tysiąc!

…Tak, lubię patrzeć na niego i słuchać – jak wygłasza te swoje cięte riposty, z lekko złośliwym uśmieszkiem w kąciku ust 🙂

Chcieliście bydlaki zamordować Polskę – tak jak chcecie od zawsze – nie wyszło wam, że sparafrazuję gdyński zespół ‚Apteka’.

Większość bydlaków ‚czeciej erpe’, już teraz została wycięta z parlamentu dla którego byli obelgą; reszta spokojnie poczeka na swój los – o którym wiem, że zdecyduje nie wybór obywateli, a prokurator.

Bójcie się kryminaliści! Złodzieje, kurwy i zdrajcy!!! Macie się bać jak najdłużej i zdychać na nocne zawały; by wreszcie doczekać tego świtu, o którego brzasku, zapuka do drzwi waszych obór odpowiednia służba.

Winnych zdrady i okrutnych szkód wyrządzonych narodowi polskiemu, jest wśród tych degeneratów bardzo wielu, także takie życzenie nie jest wcale bezrozumnym i tępym dążeniem do rewanżu. Nie chcę rewanżu – chcę prawa i sprawiedliwości…Zawsze chciałem!

Na koniec ( bo muszę jeszcze trening zrobić ) powiem Wam jedno zdanie:

Moją ulubioną stacją telawizyjną jest teraz TVN 24!!! 🙂 Zdecydowanie 🙂 Uwielbiam patrzeć na pyski tych, poubieranych w marynarki chamów; jak powaga stygnie im na ryjach…

Goły

Reklamy