„Musi tak być”…?

Chciałem Waszą uwagę dziś zwrócić w stronę włączających się nagle i nie wiadomo gdzie/w jakim miejscu strony, hałaśliwych reklam dźwiękowych.

Takie coś ma miejsce coraz częściej i często ciężko jest nawet dojść do tego, w jakim miejscu na stronie znajduje się okienko, tę ‚reklamę’ emitujące.

Działa to stresująco na układ nerwowy człowieka, nie niesie żadnych korzyści marketingowych dla nikogo, denerwuje, oraz nie mamy na to jakiegokolwiek wpływu. Po prostu takie straszydła rozregulowują nas całkowicie bezkarnie. Nikt nie podnosi tematu, może wszyscy uważają że to normalne…?

To nie jest normalne, a używanie internetu staje się coraz bardziej stresujące i dyskomfortowe. Jeśli uważacie że’ tak musi być’, to może znaczyć, że zgodzicie się w przyszłości na wszystko!

Pamiętajcie Ludzie,

TAK NIE MUSI BYĆ!!!

Nikt nie ma prawa zmuszania ludzi do wystawiania się na działanie tak szkodliwych, często rujnujących życie, czynników!

Osobiście uważam, że nie dzieje się to przypadkowo, a wszystkie te akcje są dokładnie zaplanowane i przeprowadzane precyzyjnie. Wolność i ludzki świat dla ludzi, są eliminowane; w zamian wprowadza się nam atmosferę nienawiści, rozchybotania, ciągłego wrzasku, biegu, pościgu, rywalizacji, chaosu…

Właśnie – chaos.

Dzisiejszy człowiek ma być coraz bardziej zagubiony, a jako, że wcześniej już zapoczątkowano proces odbierania nam Boga ( za zgodą ), dziś ludzie nie mają żadnych kryteriów i środków obrony!

To jest działanie diabelskie!

Kto nie wierzy w Boga, ten śmiać się będzie także z istnienia diabła – i na tym polega najbardziej wyrafinowany trick złego.

Wszędzie obecna, niczym niepowstrzymywana, nachalna, chamska ‚reklama’, to część procesu odebrania człowiekowi duszy. Zauważcie to Ludzie! To nie jest błahy temat. Powiem nawet, że w sensie ostatecznym, ważniejszy od jakichkolwiek ziemskich wyborów.

Szalbierstw postmodernistycznego, pustego świata bez Boga jest wiele. Cały ten glob jest dziś chory, a większość ludzi w swej masie, ma nie zwracać zupełnie uwagi na diabolizm rzeczywistości. Mamy być zajęci ‚szczęściem osobistym’, czyli de facto zatracaniem samych siebie.

Papież, który wita się ze światem w dniu wyboru, słowami: ‚Dobry wieczór’, polityczna poprawność w całości, w szczególe promocja sodomii, walka z rodziną, kościołem katolickim, nienarodzonymi dziećmi. Jeszcze raz, walka z rodziną, tradycją europejską. Hipokryzja w skali absurdu zaprzeczającego inteligencji…Dość!

Dość Ludzie!!! Obudźmy się! To nie jest nasz świat! Nic nie mamy wspólnego ze szczęściem dziś. Zostaliśmy oszukani przez szatana i jego podnóżki. Zabrali nam duszę, lub próbują zabrać – z sukcesami.

Ja nie będę baranem, bezwolnie drepczącym na rzeź. Skoro taki świat jest tak skonstruowany, to ja nie zrezygnuję z wojny. Wszystko zaneguję i wszystko porzucę, gdy nie da się już wytrzymać! Ludzkie wydmuszki, już dziś dziwią się często moim zachowaniom.

Tak jak ostatnio na wykładzie, gdy powiedziałem wprost o poruszanych tu tematach; zarazie poprawności, walce z kościołem, komercji…Oni tego zupełnie nie rozumieją!

A ja ufam/wiem, że Polacy są inni!

Boże Coś Polskę, przez tak liczne wieki…!!!

Goły

Reklamy

2 comments on “„Musi tak być”…?

 1. Chłodnooki pisze:

  O ile mogę to z sympatii do Autora postaram się pomóc. Moja konfiguracja jest następująca i wszystko ładnie działa i JUŻ nie denerwuje. A więc przeglądarka Firefox (może i są inne lepsze ale ich nie lubię) i dodatki: adblock o nazwie ‚ublock origin’ (wcześniej miałem adblock edege, był świetny ale niestety projekt przestał być kontynuowany), następnie wyłączamy idiotyczne samostartujące filmiki tym:”flash control”. Reklamy i filmiki wyłączyliśmy no to trzeba likwidować jeszcze ciasteczkowych szpiegów i mamy to:”Ghostery”, do przeglądania zdjęć klikania 10 czy 16 stron służy dodatek „eliminator slajdów”. I to właściwie wystarczy, można dodatkowo zainstalować sobie np” you tube unblocker”. Być może szanowny Autor to wie, ale jeśli ktokolwiek inny z tych porad skorzysta to warto poświęcić te 5 minut na tę moją pisaninę.

  No fakt, wszechobecne reklamy potrafią wku… wiać. Teraz zastanawiam się czy nie kupić radia internetowego bo lubię mieć włączone radio od zawsze, odkąd pamiętam no ale ile można – 50 % czasy jest poświęcona reklamie, tv to samo. Ogólnie uzasadnieniem tfurczości i istnienia tych mendiów jest reklama i propaganda polityczna oraz a także zastraszanie człowieka informacjami typu” pożar w augustowie, wypadek na obwodnicy, komornicy dostaną nowe uprawnienia, od nowego miesiąca będzie wyższa akcyza na papierosy, uzasadnieniem wkoło powtarzanej w radio prognozy pogody (potrafią tę prognozę popodawać 3,4 razy w ciągu godziny!) jest zastnienie sponsora który informuje, że to on jest taki łaskawy i daje mi taką cenną informacje itp itd.
  Pozdrawiam i życzę dużo dobrej formy intelektualne – ciętego jak brzytwa pióra, wspaniałej przenikliwości i chłodnego dystansu do realiów.
  Komentarz ten umieszczam tutaj pomimo że trafileltu z „naszych blogów” jednak tam nie publikuję komentarzy ze wzgledu na tego ich strażnika forum. Nie puścił mi parę razy komentarzy a to już mnie się Panie nie podoba, cenzura tam jest. A nie przeklinałem nie obrażałem, byłem powściągliwie celny i grzeczny. Niestety jest jak jest.

 2. sksgoly pisze:

  Zastosowałęm adblock, flash control i ghostery. Działa świetnie! Wielkie dzięki za pomoc! Naprawdę różnica taka jak stres, a brak stresu 🙂 Dodam że działam na Linuxie. Wielkie Dzięki za pomoc, Pozdrawiam 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.