Polska nietolerancja!…;)

Jest to opowieść z ulicy, taka trochę w stylu Marka Hłasko, który nie raz pisał ulicą – i polską i niekoniecznie. Tak, wiem że oczywiście Nowakowski jest lepszy, Tyrmand też ma więcej wartości, ale nie o to chodzi…Nie chodzi też o politykę – choć wszystko jest polityką – są takie sfery codzienności, w których też trzeba wiedzieć jak się zachować.

Ja ‚niestety’ nie wiem, dlatego jestem bandytą, niektórzy mówią, że polskim.

Chodzi więc o to, że dziś rano pojechałem do sklepu spożywczego znanej sieci…No dobra, posłużę się modnym, pedalskim określeniem i powiem: tekst zawiera lokowanie produktu – to był Lidl.

Niewiele brakowało, a doszłoby tam, do lokowania mojego buta w twarzy pewnego delikwenta, ale nie wyprzedzajmy…

Otóż na rogu przy sklepie stało dwóch ‚jehowców’ ze straganem prezentującym te ich satanistyczne, zakłamane pisemka…Tak, to straszne, ale nie wytrzymałem…

Po zaparkowaniu samochodu podszedłem do nich z przekazem, jak z prymitywnych komedii Lubaszenki, które swego czasu kręcił, zanim nie wpadł w depresję, tyjąc do 300 kg chyba…

Pytam więc z rozłożonymi rękami ( po polsku ): Co tu się k…. dzieje ?!!!

– Ale…eee, ale…O co chodzi ? – pyta jakiś chłyst po angielsku.

Nie był Polakiem, choć sprzedawał pisemka pornoreligijne w języku polskim. No to mu wyjaśniłem co się dzieje:

– Jestem katolikiem, a wy nie jesteście chrześcijanami, kłamiecie i oddajecie hołd szatanowi. W związku z tym, za 15 minut ma was tu nie być, gdyż wrócę i wam ten burdel rozwalę!

– Dziękuję za twój czas – mówi chłystek.

– Obyś nie musiał zobaczyć jak wygląda mój czas w pełni wykorzystany – ostrzegam na odchodne.

Młody, polski sprzedawca w Lidlu, po usłyszeniu informacji o tym, że wystają pod sklepem, stwierdził, iż zaraz pójdzie i przeprosi tych ‚państwa’ spod sklepu, sugerując zwinięcie straganu 🙂

Powiem tak: nie wróciłem tam tym razem, dając im szansę na spokojne opuszczenie terenu, oraz Lidlowi na przyzwoite zachowanie…Nie oszukujmy się również– są to ( ‚jehowcy’ ) konfidenci i możliwość ‚zagonienia na psy’ jest wielce prawdopodobna. Jednak jeśli ujrzę tych pajaców jeszcze raz pod sklepem na mojej ‚dzielni’, będą mieli tzw. ‚przekopkę’. Szybka akcja, to jest to, czego brakuje mi bardzo – jako prymitywnemu ‚katolowi’, jątrzącemu non stop i tępemu kibolowi.

Z takimi jak ja nie ma co gadać. Wiadomo, prymitywna, polska nietolerancja, antysemityzm, zaściankowość, brutalizm postępowania, ksenofobia, szowinizm, ‚Szechter przeproś za ojca i brata’, etc…

Teraz widzę, że niestety Polska rzeczywiście nie spełnia norm i nie nadaje się do budowania ‚wspólnej, europejskiej przyszłości’ – to straszne!

Nie będziemy mogli, na dłuższą metę, być w Unii Eufaszystowskiej, gdyż nie spełniamy…! Pomimo spazmu łez i duszącego szlochu, potrafię jednak powstrzymać rozpacz i jakoś przyjąć ten fakt do wiadomości. Żyć trzeba dalej, nawet bez tej wielkiej ł/laski i ‚zaszczytu’ bycia członkiem.

Tak, przewiduję przyszłość Ludzie, jak Nostradamus. Myślę że EunUnia nie przetrwa. A w związku z tym, iż uważam, że Polska przetrwa, sądzić należy – drogi naszej Ojczyzny z EunUnią muszą się rozejść.

Tak wygląda jedna ze spraw, z perspektywy geopolitycznej i kulturowej. Moja własna perspektywa jest taka, że na kłamstwo, niegodziwość, złodziejstwo, bluźnierstwo i wiele innych, ohydnych przywar ludzkich, reaguję przemocą fizyczną, dodatkowo czując z tego powodu wielką satysfakcję i poczucie spełnionego obowiązku…często publicznego.

Składam tu jednak publiczną samokrytykę, stając zarazem w Prawdzie i faktach. Jako że wiem, iż jestem osobnikiem, którego nie da się przystosować/ resocjalizować do życia w ‚społeczeństwie wyzwolonym i otwartym’ zachodniej Europy, domagam się stworzenia dla mnie ( i podobnych ) takiego getta od Odry po Bug i od Bałtyku ( TYLKO BAŁTYK GDYNIA!!! ), aż po Tatry.

Getta w którym panowałyby – zaściankowość, ciemnogród, klerykalizm, ksenofobia i szowinizm, zoologiczny antykomunizm i kult Jednostki – Chrystusa i Jego Matki!!!

Mówię to z pozycji człowieka upadającego, który niejeden błąd popełnił i popełnia. Niech powstanie taki kraj na tej ziemi i będzie on Polską dla Polaków!!!

Reszta niechaj się równa, fraternizuje i ‚wolnościuje’ – z kim chce i jak chce.

Jeszcze raz Was przepraszam za to, że kopię ‚jehowych’ po głowach…

Goły

Reklamy