Marsz dla życia. Berlin, 19 września 2015

lekkiodrzutDiabeł się cieszy, bo ekscesy muzułmańskich najeźdźców, oraz ich mordy na terenach tzw. państwa islamskiego, budzą w białych ludziach nienawiść. Ja też nie potrafię opanować tego złego uczucia, gdy widzę wszystkie obrzydlistwa jakich dopuszczają się pół ludzie, pół demony, czyli muzułmanie!

Islam to nie jest religia, gdyż religia jest jedna! I nie jest to też żadna ‚religia pokoju’. Islam to prymitywny kult niedorozwiniętej pseudo kultury, jaka ukształtowała się na zapomnianych ziemiach palonych od wieków słońcem pustyni, tam gdzie diabeł mówi dzień dobry…

Nie sposób ukryć oburzenia jakie jest naszym udziałem, na widok tego, co zdegenerowane lewactwo wyprawia z Europą…I co już uczyniło!

Idioci i degeneraci przy władzy zachowują się dokładnie tak samo, jak prymitywne bydlęta islamskie, wysadzające w powietrze dziedzictwo sztuki, kultury i cywilizacji. Niebezpieczne, lewackie wyrzutki, też i to od lat, niszczą wszystko co w naszym świecie dobre i godne. Oni dewastują łacińską cywilizację na wielu frontach…Co ja tu zresztą będę pisać Wam Ludzie. To są albo ostatnie dni tych podludzi przy władzy nad Europą, albo ostatnie dni Europy!

Zachowanie i działania rządów krajów Europy Zachodniej, są dokładnie odwrotne od poglądów ich obywateli. Tak, nawet tam, wśród pedałów i pogan, ludzie jednak po dłuższym bombardowaniu złem i kłamstwem okazują swe przywiązanie do normalności. Ten proces narasta i skończyć się musi upadkiem lewactwa…Nie umiem opisać wymiaru kary, jaka jest tym kreaturom należna za to co uczynili!

Czy uda się Europie podnieść jednak i przetrwać…? Czy tylko Polska i kraje naszego regionu ocaleją? W co nie wątpię…Czas pokaże.

Tymczasem ludzie na Zachodzie budzą się. Wiecie już zapewne, jak w całych Niemczech wielkie jest oburzenie na zdegenerowaną zdrajczynię Merkel i jak bardzo ten proces narasta…?

Tak, tylko że media – póki co – o tym się nie zająkują. Jednak z Prawdą żadne obsypane złotem kłamstwo nigdy nie wygra. Oczywiście kłamcy w to oficjalnie nie wierzą…

Obrzydliwa dewiacja moralna zwana lewactwem, musi zostać dekapitowana! Jeśli ktoś w Europie zasłużył na skrócenie o głowę, to są to lewacy, ze szczególnym uwzględnieniem pedalskich i tchórzliwych ‚elit’ rządzących Zachodu.

‚Ale nieważne’ – jak mawiał Albert z ‚Symetrii’; dziś ( jak donosi mój berliński – heh – informator ) miała miejsce w stolicy naszych zachodnich wrogów, demonstracja pod hasłem:

MARSZ DLA ŻYCIA!!!

Był to marsz ciszy, organizowany przez katolików, do którego przyłączali się normalni ludzie dobrej woli z niemieckiej stolicy.

Specjalnie zaznaczam że marsz katolicki, bo np. tzw. ewangelicy zupełnie go ‚olali’, czym po raz kolejny dali dowód swej pustki w wierze; a sam ten odłam pokazał skąd naprawdę pochodzi…

Szatan kierował łapą Lutra, gdy ten przybijał swe ‚tezy’ do drzwi katedry…

W marszu dzisiejszym wzięło udział co najmniej 5000 osób – atakowanych i obrażanych przez liczne grupki degeneratów, satanistów, dewiantów, narkomanów, lewaków i wszelkiego innego ludzkiego śmiecia, jaki możecie sobie wyobrazić.

Apage satanas!!!

Ludzie szli w milczeniu niosąc Krzyże i transparenty.

Lewackie potworki zablokowały ulicę siadając na jezdni…

Pewnie w takiej pozycji usadzą ich muzułmańscy mordercy przed poderżnięciem gardeł…

Poniżej wrzucam kilka zdjęć, nadesłanych przez L – Dzięki Hans 😉

Aaaa, jeszcze z trochę innej beczki:

Dziś grała Liga Mistrzów w ręczną i Wisła Płock podejmowała węgierski Vesprem…Na hali pojawił się transparent sprzeciwiający przyjmowaniu islamskich barbarzyńców, żądający sprowadzenia Polaków ze wschodu…! Wszystkie stadiony i wszystkie ulice krzyczą za normalnością! To skończy się źle dla kłamców…

Szatańska wieża kłamstwa, pogardy i pychy sypie się w gruz!!!

IMG-20150919-WA0016IMG-20150919-WA0015IMG-20150919-WA0014IMG-20150919-WA0008IMG-20150919-WA0004IMG-20150919-WA0006IMG-20150919-WA0013IMG-20150919-WA0012

Goły

Reklamy