Infamia i sznur – taki dublet!

Polska jest państwem ciężkich egzorcyzmów, obsiadłym od tzw. zawsze – czyli od 1944 roku, przez demony komuny sowieckiej, które jeszcze w nim trwają do dziś. Jednak egzorcyzmy już się zaczęły, a demony wyją, wyć będą głośniej, aż wreszcie po kolei uciekać do piekła im przyjdzie.

Maszkary polityczne, medialne, biznesowe i show biznesowe, oraz wszelkie inne strzygi kręcące się od lat po Polsce jak na swoim, teraz poczuły wodę święconą, co doprowadza je do furii!

Część upiorów jeszcze trzyma fason, próbując coś robić i tak kłamać, by – w ich mniemaniu – oszukać egzorcyzmowanego, pozostać w jego ciele.

Duża już grupa POtępieńców, wyje jednak, skamle na głos, szczuje jeszcze i wierzga kopytami. Jest to hałaśliwe i denerwujące, więc czekamy dnia 25 października, który uciszy ich, wypędzając z ‚ciała’ Polski tych renegatów.

Maryla Rodowicz coś przycichła ostatnio, a i Olbrychski z szablą nie biega – może szykuje się już na pal…?

‚Reżyser’ Wajda chyba nie planuje ‚wielkich produkcji’, tak samo jak i Kuc – Kutz zresztą.

Kryśka ma depresję, a Karolkowi ‚zamkli’ ‚teatr’. Bartoszewski zszedł był wymownie, a i Szczuka coś szczuje ciszej…

Z tego co wiem, to żadnej ‚głośnej’ płyty nie nagrywa zespół ‚Afromental’ – może z dziwnego powodu wielkiej ilości ‚afromentali’ u granic Europy…?

Ci na łódkach, chyba przebili cwelików z ‚warszafki’ sławą. Kuźniar jest jeszcze w ‚śniadaniówce’, ale chyba gotowy i w blokach do ucieczki…Może złożył CV do pracy w Wal Mart…? Wybitny specjalista w dziale obsługi klienta 😉

Takoż i ‚Specjalista Tylko Od Kur’ milczy…Fakt, trochę brakuje jego przemówień, wszak zdarzało mi się przerywać np. spożywanie posiłku – ze śmiechu :), słuchając i oglądając ćwoka. Teraz zamilkł więc i maca kury na Mazurach…

Niestety specjaliści od specjalnych zadań zawsze działali w ‚czeciej erpe’ dobrze, choć nie zawsze pod presją jak teraz. Widać ich może ta presja jakoś motywuje ( w końcu chodzi o ich własne życie – zawisnąć, lub nie ), bo właśnie zmieniają prawo, tak by móc zaraz po zwycięstwie egzorcystów zniszczyć wszelkie dowody swych zbrodni. Cyrografy z diabłem, dokumenty ‚smoleńskie’, oraz zapewne miliony innych przekrętów.

Są to złodzieje, kurwy i mordercy, więc gdy okazało się, że ‚Wyborczą’, Lisem, Kuźniarem i ‚Seryjnym Samobójcą’ nie utrzymają jednak władzy, teraz zdolni są do wszelkiej śmieszności – bo przecież lepiej jest stracić dobry (?) wizerunek niż łeb!

Ja im osobiście, szczerze i gremialnie życzę dubletu!

Obyście jak najszybciej zadyndali na sznurze! – wy upiory ‚czeciej erpe’! I niech pamięć po was będzie spuścizną i synonimem zdrajców obrzydliwych, gorszych od targowiczan! Niechaj bachory wasze zmieniają przezwiska – na te obco brzmiące i wynoszą się w podskokach z NASZEGO KRAJU!

W którym to my sami i tylko my, decydować będziemy o wszystkim! Również o tym, czy chcemy na własnej ziemi gościć muzułmanów…

Takiego dubletu – infamii wiecznej i sznura! Bez pozdrowień wam winszuję!

Goły

Reklamy

3 comments on “Infamia i sznur – taki dublet!

 1. lake of fire pisze:

  Dołączam się do tych życzeń.

 2. W Europie długo lewica walczyła z Chrześcijaństwem i dlatego
  Europa będzie Muzułmańska.
  Fundamentem każdej cywilizacji są zasady etyczno moralne.
  W każdej cywilizacji różnią się standardem i formą,wyrażane
  przekazywane są w różnej tradycji(religii).
  To jest jak literka a w alfabecie.Bez tego nie mówimy o
  cywilizacji.
  Wszelki rozwój kulturowy,ekonomiczny,naukowy wyrasta z
  fundamentu cywilizacji.
  —————
  Lewica nigdy nie wytworzyła norm etycznych i moralnych.
  Lewica je relatywizuje,dyskredytuje,unieważnia.
  Idee lewicowe żywią się nimi niczym pasożyt.
  Nie istnieje pojęcie jak etyka czy aksjologia lewicowa.
  —————
  Relatywizacji ulegają również pozostałe dziedziny jak
  np.kultura,nauka,ekonomia.
  Niszcząc religie niszczy się fundament siły i podstawowe
  spoiwo relacji między ludźmi.
  ————–
  Lewica zniszczyła własną cywilizację i stała się
  bezbronna wobec Islamu.

  • sksgoly pisze:

   Bardzo proste, oczywiste i smutne stwierdzenia. Jasnym jest od dawna czym jest tzw. lewica – to aberracja, zaprzeczenie ludzkiego ducha i jawne zło. Może to jako ludzkość zrozumiemy – że ‚lewica’ to kolejne kłamstwo/trick szatana…Bo jeśli nie…

Możliwość komentowania jest wyłączona.