‚Flow umęczonych’ PO-kurczy

Wydymasan, Positivum, Dezaftan, czy Oxazepam…? Muszę się uspokoić!…Nie mogę dojść do siebie! Przeżyłem i przeżywam szok egzystencjalny i percepcji! Jeśli nie pomoże Wydymasan, chyba ‚pojadę po strunach’, albo ‚bujnę się na tygrysa’! Mój świat wali się w gruzy, co dzień jest gorzej i gorzej. Boję się włączać komputer i telawizor. Patrzę na smutnie wymowne oczy kota, wiem już co wracać będzie do mnie koszmarem natręctw, nie pozwoli spać, pocić ręce i kark będzie:

Karolakowi zamykają teatr!!! Nie dostanie dotacji!!!

A to przecież taki jest dobry aktor i twórca a jak jemu tej dotacji nie dadzą to wszystko przez tego Kaczyńskiego i Macierewicza. A on się tak stara ten Karolak i taki odważny, to na wiecach nawet prezydenta Komorowskiego występował i nie bał się mówić ‚prawdy’, no to odważny jest i buntownik. Taki młodzieżowy i podoba się, światowy a wesoły też jest to ludzie lubią oglądać Karolaka a że do teatru nie chodzą no to dotacje potrzebuje artysta, bo przecież chamstwo te to nie rozumie sztuki, to normalne jest.

Ja też nie rozumiem sztuki przecież i gdzie mi tam do Karolaka, no a przecież on ma takich jeszcze lepszych kolegów, czy mistrzów. Bo przecież świat się wali i wszystko/nic nie ma sensu już, jak to Janda ma załamanie nerwowe, jak ten Kaczyński i Macierewicz zaszczuli artystkę, bo to wszystko jest przez Kaczyńskiego i jeszcze Kuźniar odchodzi z TVN, no to co ja teraz będę oglądać z rana?

A on też przecież taki mądry jest i światowy. Jeździ do USA i tam potrafi sobie poradzić przecież, jest dobry chłopak, a jego też zaszczuli jak żonę Drzewieckiego wcześniej, a ona dobrze kombinowała, bo po co ma za te futra płacić tym chamom, jak oni bogaci i tak są…?

Wszystko się wali!…Nie, jednak chyba chlasnę se po strunach bo nie wytrzymam. Jak oni i ten Kaczyński zły z Macierewiczem, zaszczuli też wielkiego artystę Olbrychskiego, a on grał przecież te wielkie role. Jak go na pal wbijali to tak grał że nie wiem, czy teraz by nie mógł raz jeszcze zagrać naprawdę. Zaszczuli go to i ‚profesor’ Bartoszewski szczęśliwy zmarł, a Olbrychski przecież jest wielkim artystą i znają go na świecie, jeździł do Stanów i do Paryża, to gdzie tym chamom do niego. Na Stuhra i jego syna też płacić nie chcą, a to przecież normalne jest i powinno być że jak chamstwo nie rozumie sztuki to państwo musi płacić wielkim artystom na ich teatry, fundacje, projekty i wyjazdy i wszystko w ogóle, bo przecież on milijon się niby nazywa i za miliony coś tam…No to trzech milionów szkoda? Dla milijona co się milijon nazywa…?!

Chooy ci na imię!… – tak śpiewają te chamy kibole na meczach i zamiast portretów Wojewódzkiego to jakichś Wyklętych wieszają i ich wielbią!

Tak męczą tych artystów i wszystko przez Kaczyńskiego, a Maryla Rodowicz to z czego żyć będzie teraz, jak się już nie załapie na Sylwestra pod gołym niebem i z puszkami tego smacznego piwa z plastikowych kubków?

Całe środowisko artystów cierpi i poświęca się teraz dla sztuki, ale jak sztukę ma zrozumieć taki Kaczyński, jak on konta w banku nie ma i kota ma, no to jak ma rozumieć…?

Prezydenta nie wybrali i teraz się znęcać będą, nie dadzą dotacji i ten instytut taki w nazwie podobny do PiS…? PISF chyba, no ten instytut od sztuki i filmów, to jego też pewnie Kaczyński z Macierewiczem rozpierdolą i nie będzie już filmów polskich a one takie fajne były!

I historyczne jak o Wałęsie ten wielki reżyser zrobił i tam Krzywonos grała, czy grali ją ale też gruba. Albo ten drugi film fajny ‚Pokłosie’ co też był historyczny i ‚prawdę’ tam mówili, a młody Stuhr zagrał i teraz się nad tym artystą będą znęcać i nie będzie mógł grać i może nawet do pracy będzie musiał pójść normalnej! To jest skandal i kryminał, bo on przecież jest artystą i jak ma pracować…? Jak on nigdy nie pracował bo sztuką żyje!

Tych fajnych komedii też nie będzie, ‚Testosteron’, czy ‚Lejdis’, ‚Kac Wawa’ no różne te takie fajne kręcili i tam fajne dziewczyny pokazywali, a aktorzy grali bardzo dobrze i nawet pisali w Gazecie Wyborczej recenzje!

Wydymasan!!! PO-Positivum!!! Albo Negativum!!! Muszę coś ‚rzucić’ w gardło bo oszaleję! Nie wytrzymam! No i jeszcze Tęczę rozmontowali dziś te chamy co nic nie rozumieją wolności i tylko ciemnogród i śmiać się teraz z nas będą za granicą i w Niemczech! Ten Kaczyński i Macierewicz!!! To wszystko przez nich, bo nawet w TVN tak mówią, a oni zawsze całą prawdę całą dobę, no to na czym teraz się oprzeć i chyba czas wyjeżdżać będzie z Polski, tylko że tam na Zachodzie to miejsca też nie ma, bo oni tych uchodźców tylu tolerancyjnie przyjmują i kobiety też im dają. One dają, czy je dają, albo sami sobie wezmą niedługo.

To ja chyba jednak nie wiem co mam zrobić, to muszę rano Wyborczą kupić i może coś się dowiem, ale póki co to PO-Positivum wezmę i Wydymasan!

A może choć jakąś taką akcję społeczną zrobić i zebrać pieniądze i na ten teatr Karolaka dać, to by go nie zamknęli i chociaż trochę sztuki wielkiej byłoby…

Karolaka raczej nie zamkną, choć materiał na cwela z niego ‚pierwszorzędny’…

W ogóle może nie będzie tak źle, bo przed ‚złym, złym Kaczyńskim i tym strasznym Antonim o złych oczach’, może uchroni nas ‚trybun ludowy’ Kukiz, co to umie się zachować (?)

Tym bardziej, że i kandydatów ma on na listach swego ruchu ruchu ‚zacnych’. Że wspomnę tylko jednego: Piotr Marzec zwany Liroyem – swego czasu goniony przez kiboli w Gdyni za frajerstwo i pozerkę, tak zwany raper. Zwolennik palikota, producent filmów porno!

To chyba dobry kandydat no nie…? No bo przecież każdy jest lepszy i dobry, by powstrzymać ‚złego, złego Kaczyńskiego’…

Ale się szmaty przeliczą tym razem! I oby następnym ich liczeniem był tzw. stan celi, czyli raport osadzonych przed porannym apelem!

Nie, nie siedziałem 😉

Sorry za prymitywny język tekstu. Użyłem specjalnie, bo to właśnie dla ludzi ‚płynących’ takim bezmyślnym ‚flow’, media szmat produkują ‚foremki myślowe’. Ta pogarda i upokorzenie musi się skończyć!

Goły

Reklamy