O koszulce z Orłem na piersi!

Czarny tata z dwoma małymi, czarnymi córeczkami w polskim sklepie w Anglii. Robi zakupy i coś małym opowiada. To jest dość normalne, bo ludzie różnych ras – a szczególnie murzyni – nie tylko kupują nasze produkty, ale są coraz bardziej oswojeni z polskością i wpływem Polaków na życie w UK.

Spoko, nie raz i nie 10 razy widziałem różnych nie Polaków, np. poszukujących konkretnych produktów…No nie wiem – ketchup ‚Pudliszki’, czy serek ‚Piątnica’ 🙂

Tym razem jednak ( wracałem z kościoła, a było to przed chwilą ) musiałem podejść do czarnego człowieka, gdyż nie potrafiłem powstrzymać uśmiechu radości.

Podbijam i mówię: Fajną masz koszulkę kolego! A on mi na to z uśmiechem: Dzięki! 🙂

Człowiek ten czarnoskóry miał na sobie piłkarską koszulkę reprezentacji Polski, z Białym Orłem na piersi i napisem Polska! Po zrobieniu zakupów wyszedł na główną ulicę miasta w tej koszulce. O czymś to świadczy…

Nie o tym, że fajnie by było, gdyby połowa populacji Polski w Polsce była czarna, a o tym, że Polacy za granicą, szczególnie w Anglii, mają coraz większy wpływ na życie. Na świadomość, refleksy kulturowe, ekonomiczne…a i skład procentowy demografii.

Tak, zaryzykuję stwierdzenie, że za 20 lat, ten wpływ będzie 20 razy większy, gdyż Polacy to naród przedsiębiorczy, odważny, energiczny, o dużym poczuciu honoru ( jednak ) i przyzwoitości – Dzięki Bogu.

Obrazków z czarnymi, lub innych nacji/ras, ludźmi, identyfikującymi się w jakimś stopniu z polskością i Polską, będzie więcej.

Gdy odzyskamy Polskę dla Polaków na naszych ziemiach, prestiż wystrzeli w kosmos, bo duma narodowa przełoży się na, w życie wprowadzoną rację stanu, czego nam od 1939 roku brakuje…

Murzyni w koszulkach z Białym Orłem na całym świecie – łączcie się!

Uczcie się Polski, bo polskość to Polacy, którzy Wami nigdy nie będą gardzić za kolor skóry. Oni Was będą traktować jak przyjaciół, w przeciwieństwie do zaślepionych pychą i pogardą, pseudo narodów Zachodu.

Nie znaczy to, że ma się jakoś zmienić przekrój etniczny populacji w Polsce. Tak się na szczęście nie stanie z wielu różnych powodów, co jest jednak ‚bajerą’ na inny felieton.

Czarny w koszulce Polski jest pozytywem tej wielkiej emigracji, jaka nastąpiła za sprawą masowych wypędzeń przez okupantów ‚czeciej erpe’. Większość Polaków ‚wyjechanych’, już za granicą zostanie, więc niechaj tę polskość niosą…

Goły

Reklamy

3 comments on “O koszulce z Orłem na piersi!

 1. lake of fire pisze:

  A propos symboli, to największy przekręt jaki mogli lemingom światowym wymyślić to statua wolności.
  Wolności od czego, o Boga i dekalogu. Ten posąg to dar po rewolucji francuskiej, którą rozpoczęli masoni oficjalną walkę z kościołem.
  Więc to jest posąg lucyfera (z łaciny niosący światło), czy można być bardziej wyrazistym w symbolu pochodni wolności o praw Boskich.
  Postawili pomnik lucyferowi i wmówili tumanom iż to symbol wolności. To tak jak te sklepy Lewiatan w naszym kraju. Gdyby je nazwali lucyfer to by nie przeszło, a że dali starożytną nazwę szatana to już przeszło. Na łbie ta bestia wolności ma rogi opisywane w apokalipsie Św. Jana. W tejże apokalipsie Św. Jana jest opisany mały róg, który jest symbolem obrazu bestii który ożył w aktualnym Izraelu (walczący z Bogiem) jakże wymowna nazwa.
  Należy również wspomnieć o innym symbolu pentagramu w kształcie pentagonu. Leming powie że to tylko zbieg okoliczności.
  Na rok 2017 przypada trzystu lecie masonerii, na pewno nas czymś zaskoczą.
  Żyjemy w Sodomie, więc do Paruzji jest już chyba bliżej niż nam się wydaje.
  Piśmie Świętym jest napisane:
  „Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem.”
  Interpretują to tak, iż Chrystus jest w członkach kościoła więc Antychryst jest też w członkach swojego kościoła a obrazem jego jest aktualny Izrael który rozpoczął swoją walkę wojną 6-dniową (jakże wymowna cyfra 6) w 1967 roku. Czyż nie jest to opisywany syn zatracenia zbiorowy. Najbardziej przeraża mnie odstępstwo, gdyż dla mnie szczytem odstępstwa gdyż po takim ma przyjść Chrystus w Paruzji byłby tylko i wyłącznie zakaz Konsekracji Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa w Kościele Katolickim pod Przewodnictwem Papieża.
  Nie miałyby już wtedy problemu wszelakiej maści podłe kreatury z komunią gdyż byłby to zwykły opłatek.
  Jednego można być pewnym Polska będzie ostatnim bastionem chrześcijaństwa, może ktoś zapytać dlaczego. Dlatego iż Matka Boża jest Królową Polski.

  • sksgoly pisze:

   Jesteś jednym z zapewne niewielu rozumiejących czym jest ten świat – co ważne, co zakłamane. Nic nie mam do dodania po Twojej wypowiedzi, poza Pozdrowieniem!

 2. janek50 pisze:

  Rewolucja francuzka wciąż trwa

Możliwość komentowania jest wyłączona.