Pyta alfons złodzieja, za plecami starej prostytutki

Nędzni są to wykonawcy poleceń, ale widać mocodawców nie stać już na odświeżenie kadry, a lista bezrefleksyjnych renegatów na których są haki, nie jest nieskończona.

Ja rozumiem, że Borusewicz musi iść w zaparte, gdyż alternatywą do tego jest więzienie. Kopacz przecież się nie zakopie ‚metr w głąb’, a ‚pink tank’ Miś Ka, nie schowa łba w piaseczek, niczym struś. Co im więc zostało…?

Stroić się w jeszcze jaskrawsze wdzianka i piórka, iść w zaparte jak ‚Siwy’ z ‚Symetrii’, w myśl znanej z tego filmu maksymy: ‚Jak się lata w dobrej ekipie to dbają’ 😉

Czy oni latają w dobrej ekipie to wątpię, a nawet gdyby tak było, nie jestem w stanie wyobrazić sobie szacunku dla osobników typu Kopacz, Miś i cała reszta menażerii, ze strony mocodawców.

Wygląda jak alfons, ale nie ma takich układów jak alfons.

Twierdzi że jest kretem, choć nie wygląda i wszyscy wiedzą że nie jest. Ona jednak twierdzi twardo, że jest kretem. Niczym von Nogaj z ‚Dezerterów’ twierdził że jest zającem. Nogajowi się pomyliło, takoż i wszystko myli się już i leci ze spoconych na zimno rączek ekipie PO.

Już jest po…Łabędzi, a raczej sępi śpiew, krakanie wron znanych z niedawnej historii, parada martwych dziadów komuny, z piekła kibicująca ich młodszym, już skazanym na potępienie kreaturom.

Misiek jest gorszy od ‚Bolca’ z filmu ‚Chłopaki nie płaczą’, gdyż ten miał dobre serce i pasję. Misiek ma tuszę, pedalskie okularki i takież ciuchy, o których myśli (sic!) że są modne i trendy. Zresztą może i są, ale raczej w kręgach moskiewskich handlarzy warzywami.

Z Ewy nie byłaby nawet Kaczka ( przepraszam ‚Kaczkę’ za porównanie ), a co gorsza, pani (sic!) premier (sic!), wciąż i aktywnie, oraz z całych sił, pracuje na to, by w następnym życiu stoczyć się ze statusu ropuchy szarej do rozwielitki…Cóż, taki bagaż doświadczeń, potencjał duchowy, oraz osiągnięcia…skrzętnie przecież przez historię zapisywane w hańbiącym dossier…

Tak, spisane będą czyny i rozmowy, całego tego i innych środowisk. Nie da się innym wmówić, że np. zmianą stenogramu z posiedzenia Sejmu uda się zafałszować historii bieg i zapis, choć może tak myśli (sic!) Wałęsa, czy jakiś inny przybłęda z mandatem poselskim.

Przez chwilę myślałem, szukałem porównania do którejś ze znanej postaci, czy ról z filmu, do których mógłbym przystawić Kopacz. Niestety nic szczególnie mnie się w pamięć nie rzuciło, więc jedyna scena w jakiej mógłbym tę postać obsadzić, to ta z filmu ‚Noc Żywych Trupów’, gdy horda martwych pokrak bez duszy i wyrazu, podąża w jedynie słusznym kierunku, czyli ku zagładzie…Takim krokiem jak ‚szefowa rządu’ szła w Berlinie.

Miałem napisać tylko dwa, trzy zdania, więc może napiszę by nie przedłużać. Otóż codzienna obserwacja zachowań upadającej PO i przybudówek, ewidentnie skłania do wniosku, iż oni nawet w zdradzie nie są suwerenni. Nawet zdradę ktoś im uszył nie na ich lichą miarę i klasę. Ta zdrada im nie pasuje, gdyż oni ją, są w stanie jeszcze bardziej splugawić.

POmysł na wygaszenie Polski, też nie jest ich autorskim tworem i powiem więcej, iż nie jest przez nich nawet suwerennie zarządzany.

Po prostu towarzystwo Kopacz ( z nią na czele ) jest tak mierne, bezwolne, tak zdegenerowane, pozbawione szczątkowej inteligencji, charyzmy, że nie sposób sądzić, by ktoś z ich szefów z zagranicy naprawdę miał zadać sobie w przyszłości trud, by ich ratować z opresji.

Oni już tylko mechanicznie psują tak dużo jak im się uda i na co czas pozwoli. Już nie zwracają żadnej uwagi na opinie i reakcje narodu, mediów.

Pociąg zawiezie na wyznaczone miejsce, w którym – w żółtym, czy czerwonym kubraczku – wygłosi ‚pani premier’ takie kłamstwo i taką bzdurę, jakiej od niej oczekują zleceniodawcy. To samo uczyni dogorywający ‚Komorowski’. Podpisze wszystko…bo umie pisać (?).

Przykładów mamy raczej po kilka każdego dnia. Ostatnimi są, jakiś ‚wybór płci’ ( czy jak one zwą tę skończoną bzdurę? ), wybór rzecznika praw obywatelskich ( na którym to stanowisku bezczelnie osadzono jakąś dramatyczną kreaturę ), sprzedaż Energetyki PKP, in vitro, and more…

Jak komentować…? Nie trzeba komentować, oni po prostu komentują się sami!

Do tego jeszcze te śmieszne, wieśniackie wdzianka, w porównaniu z którymi sweterek ‚Gruchy’ z gruszką jest szczytem szyku…Te ‚poważne’ miny, wygłaszane oświadczenia, składane podpisy…Śmiech…

Śmierdzi kryminałem i capi potem tchórza…Tak pewnie czuł się pedofil z ‚Symetrii’, zanim go w celi nie ‚wybujali na tygrysie’…

Mam wyłączony telawizor Ludzie i cieszę się ciszą, więc i klepania w klawisze przedłużać nie będę…Śmiech pusty i powaga, w atmosferze ciszy przed nawałnicą, dominują nastroje. W ekranach wiją się glisty, żrą, tłuszczą, srają…

Do trzech razy sztuka…
Ale co, gdy za czwartym wypłynie ta nauka
Wtedy będzie za późno. Wkładaj głowę w pętlę
Ważne są zasady, czym głupsze tym lepsze

Nasunął się komentarz z utworu…

Albo…

Rozkazują, wykrzykują, megafony zaplują
Wszystkie co do jednego wyższość gatunkową czują

Że jest to inny gatunek to jasne, ale nie wiem, czy oni coś czują. Po prostu jest tak, że nie da się już kraść i kłamać, więc trzeba uciekać. Taka ich ‚wyższość’.

Taka jest konstrukcja duchowa osobników z PO, PSL, SLD i przyległości.

Projekt ‚czecia erpe’ ‚dawał’, ale sprawa się powaliła…Co dalej…? Pyta alfons złodzieja, za plecami starej prostytutki…

Goły

Reklamy

One comment on “Pyta alfons złodzieja, za plecami starej prostytutki

 1. bubr pisze:

  To jest tak, ze ta ladowana malpe koparke specjalnie wjebali na owa pozycje.
  Wszystko po to by jak najskuteczniej nieustannie kompromitowac Polske
  na arenie miedzynarodowej. To ma byc kraj smieszny, slaby itd.itp.
  Jest pewne ale.
  Czy te zeszpecone mentalnie jebane kurwy nie potrafia sobie wbic w chore, nawet juz nie chore, raczej zidiociale mozgi, ze Polska znikala juz 3 razy
  z mapy a dalej jest. Taka historia, ze sam juz nie wiem ile razy ale mniejsza z tym. Wazne jest to, nawet gdy im sie uda (wiadomo komu), rozbebeszyc Nasz Kraj to przeciez kurwa chyba juz kazdy na swiecie wiedziec co najmniej
  powinien, ze Polacy przejma swoj teren. Nie ma bata na Polaka hough!

Możliwość komentowania jest wyłączona.