Siła i honor, czyli polscy kibice na szlaku w Europie

IMG-20150714-WA0000Dziś w nocy w Sarajewie doszło do starć pomiędzy kibicami Lecha Poznań, a miejscowymi. Jest kilku rannych, a walki trwać będą z całą pewnością przez cały dzień i kolejną noc. Kilka krótkich zdań opisu w temacie co się dzieje.

To jest sport, ale nie tylko. W każdym przypadku spotkań międzynarodowych, w grę wchodzą także różne niuanse polityczne, historyczne, społeczne, religijne i jeszcze inne. Lewaccy komentatorzy, od lat cieszący się dotacjami dla pedałów, wsparciem systemu, z ochotą i w płaski sposób komentują każde starcia z udziałem kibiców. Coś boli tych lewaków, uwiera ich…

Może to, że w otwartym polu nigdy nie sprostaliby najsłabszej z naszych ekip. A może to, że zasad im brak, a ‚dawanie na psy’ jest ich drugą naturą. W każdym razie lewacy, oraz totalni dyletanci, jakieś lemingi co to nigdy w życiu nie podjęły ryzyka dumy, a całe życie siedzą z pilotem na grubym brzuchu – ci naszych kibiców zawsze nazywają bandytami i faszystami. Piszą że jesteśmy patologią i handlujemy narkotykami, kobietami.

Wielu spośród otępiałych telawizorem konsumentów papki, wierzy w te bzdury i potem ‚odważnie’ też się do kamery wypowiada o tym że ‚coś trzeba zrobić z tymi kibolami’.

Owszem, coś trzeba zrobić…Przy tworzeniu Wojska Polskiego coś będzie można z kibiców zrobić.

Wracając, wiem w ciemno jak było, bo wiele razy jeździłem za kadrą na mecze wyjazdowe po Europie. Byłem też na Bałkanach, ale nawet gdybym nie był, też bym wiedział…

Wiecie dlaczego lemingi nie wiedzą co tam się dzieje…? Bo oni nie odczuwają dumy, oraz obowiązku obrony tej dumy, dobrego imienia Ojczyzny. Od lat są okłamywani i deprawowani.

Teraz przykład z życia, też Bałkany.

Kilka lat temu w Czarnogórze było nas kilkaset osób. Ja z kolegami, przejechaliśmy starym Escortem całą Europę by tam dotrzeć. W kurorcie Budva okazało się, że co i rusz prowokują nas jacyś osobnicy dziwnie pewni siebie, do których w przypadku podniesienia głowy przez Polaka, natychmiast dołączała jakaś zorganizowana grupa pomagierów. Potem okazało się, że osobnicy ci, z czasem zaczęli machać pistoletami.

Tak, okazało się, że to miejscowa tzw. policja bardzo pragnie nas spacyfikować. Nie udało im się to gdyż byliśmy za silni i za odważni, ale fakt że ich zachowanie było dalekie od standardów gościnności.

W dniu meczu wysmażyli nam numer, zatrzymując gdzieś w szczerym polu kilkadziesiąt taksówek i pod jakimś idiotycznym pretekstem nie wpuszczając na mecz…W czym aktywnie współpracowała z miejscowymi, ‚polska’ policja.

Kryminalni, zamiast bronić w imieniu państwa i MSZ polskich obywateli egzekwując obywatelskie prawa, czynnie przyłożyli łapska do łamania prawa. Tusk im kazał, jako że wtedy toczył swą idiotyczną walkę z polskimi kibicami.

Tusk jest Niemcem, więc to jakoś nie dziwi. Reszta zaś jego kolegów i koleżanek z PO to kretyni, takoż ich porażka zbliża się wielkimi krokami i też nie dziwi.

Jeszcze raz wracając do tematu dzisiejszego meczu Lecha. Z mojego doświadczenia wiem, że miejscowi prowokują wszędzie. Tak było w Anglii, Irlandii, Litwie, Estonii, Finlandii, Belgii, Portugalii…Wszędzie.

Bałkany zaś są chyba najgorsze, gdyż tamtejsi ludzie nie mają głów. Są tak rozpaleni, iż nie potrafią się kontrolować, a w odróżnieniu od Polaków, tamtejsi nigdy nie stosują zasad. Wiedzcie o tym, że noże i siekiery to są normalne atrybuty na Bałkanach. Weź to pod uwagę Człowieku, gdy będziesz czytał o rannych w szpitalu i o ‚polskich bandytach’ wszczynających zamieszki w Sarajewie…

Już nas w historii kiedyś nazywano ‚polskimi bandytami’…Pamiętaj historię, nie bądź kiep.

Polscy kibice Lecha Poznań, znani są ze szczególnie honorowych zachowań i trzymania fasonu. Wie to każdy kibic, że Lech to jest klasa…Tak jak i zresztą wiele innych, polskich ekip.

W Sarajewie nasi ( tak, nasi, bo chłopaki tam Polskę reprezentują ) z całą pewnością zostali zaatakowani przez zdziczałą hordę muzułmanów – bo trzeba Wam wiedzieć, iż tamtejsi kibice to najczęściej właśnie wyznawcy ‚allacha’.

Chłopaki nie pozwolą sobą pomiatać i ‚za damski ch..’ walić po głowach, stąd reakcja w postaci podjęcia walki. Każdy normalny facet i przyzwoita kobieta, rozumie to, że człowiek nie jest poprawnościową łajzą, nie potrafiącą bronić i nie czującą swojej godności, z byle powodu dzwoniącą na psy. Na pewno tacy nie są polscy kibice i normalni ludzie to rozumieją.

Nie bądź kiep Człowieku i nie łykaj bezkrytycznie przekazu mainstreamu zbudowanego z lewaków, degeneratów, tchórzy i nie Polaków. Nie kupuj bajki o ‚polskich bandytach – kibolach’.

Wyrzucanie z europejskich pucharów, walkowery i kary finansowe to ‚atrybuty’ zdegenerowanej piłkarskiej centrali FIFA/UEFA, a jak wiecie już pewnie, jest to organizacja mafijna i proruska, skorumpowana do cna. W związku z tym nie zdziwię się żadnym sankcjom nałożonym np. tylko na Lecha, a na bośniackich muzułmanów z Sarajewa już nie. Bo oni tacy są przecież poszkodowani i biedni. Tak ich ci krwiożerczy Serbowie umęczyli, że teraz ‚światła’ Europa musi się przed nimi ułożyć w pozycji poddańczej. Źli są więc katolicy, a Polacy to są już tak źli, że hej! Zresztą, ‚polskie obozy’, ‚polscy bandyci’, ‚polski ciemnogród’ i ‚polskość to nienormalność’. Już tam w Europie Zachodniej wiedzą jak nas określać. Nie dziwcie się więc Ludzie wszelkim szykanom i niesprawiedliwościom, dobrze byście jednak wiedzieli jak sprawy mają się naprawdę.

A mają się tak, że w tej chwili Polacy z Poznania po prostu się bronią i nie pozwalają lżyć, obrażać muzułmańskiej dziczy z Bałkanów. Nie jesteśmy szanowani przez degeneratów i wrogów Boga z Zachodu, gdyż mamy własne priorytety, potrafimy się bić, jesteśmy odważni, oraz wierzymy w coś więcej, niż zera na koncie.

To przeszkadza zerom z Zachodu, tak więc zapewne w tej chwili już się ściek targowicki rozpisuje, jacy to z Poznaniaków bandziory i rzeźnicy.

Lewe zera z warszafki przyczepione do dupy Michnika, już niewątpliwie wypisują paszkwile. Wiedzcie o tym Ludzie, że kibice polscy – tak jak kiedyś szwoleżerowie – godnie reprezentują polskość, która jest w ten sposób normalnością, że nie pozwala się publicznie lżyć i atakować nikomu! Tym bardziej bałkańskim łykom! Szacun dla Wiary Lecha za tę niezłomność, pokazaną nie po raz pierwszy i nie siódmy!

Zaś wszystkie ‚rozprute’ odwłoki co zboczyły w lewo, niechaj szczekają na Polskę, która się możnym nigdy nie kłaniała…

News z poranka:

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/533873/pierwsze-starcia-kibicow-lecha-poznan-i-fk-sarajewo?utm_source=wp&utm_medium=news&utm_campaign=wp_pilka-nozna

A tu już z nieco innym wydźwiękiem, popołudniowy:

http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Dyrektor-ds-bezpieczenstwa-Lecha-to-nasi-kibice-zostali-zaatakowani,wid,17705887,wiadomosc.html?ticaid=115387&_ticrsn=3

Goły

P.S.

Zdjęcie prezentuje tę przyjemniejszą stronę naszej wizyty w Czarnogórze w roku 2012 🙂

Reklamy