Marzenie nadchodzi wraz z Lasem Birnam!

norwidNie pisałem ostatnio, gdyż wszyscy pisali…Ale nie dlatego nie pisałem. Słuchajcie. Są takie momenty, w których lepiej zamknąć się w sobie, ale nie po to, by się zżerać zmartwieniem, a wręcz odwrotnie. Kiedy ja miałem takie uczucia…? Powiem Wam szczerze, że z takim natężeniem i euforią to jeszcze nigdy!

To co się dzieje na naszych oczach i co śni nam się teraz po nocach…! To, co i 100 lat temu się Polakom śniło – i co wyśnili! – to teraz jest nasz sen!!! Wiecie, czujecie to, jakie to jest niewiarygodne! To przecież jest nasze Marzenie, które spełnia się ‚w realu’!

Wiem że będzie walka, ale od niedzieli jestem całkiem spokojny. Dzięki Ci Boże za ten Znak!

Bo to jest Znak tak jasny, że nie odczytać go jest zwykłą głupotą.

Prawda jest bardzo dobra dla Polski! Prawda jest prawa. To nie są żadne wróżby, czy przepowiednie, a ten fakt polskiej wielkości, zdolności do bycia wręcz niezniszczalnym. Ten fakt, w który wiem, że większość nie wierzy. Polska będzie wielka! Polska podniesie cały świat do góry!

Nie zwracajcie uwagi na to, co mówią Wam na ekranie i piszą w gazetach. Albo zwracajcie jak chcecie. Pamiętajcie jednak, że za kilka miesięcy rozpocznie się zmiana całej rzeczywistości, a głębia i szok przewartościowania, będą dla ludzi niemądrych tak porażające, że ci zamilkną! Zobaczycie!

Zamilkną całe miasta i środowiska.

Zamilknie ‚lewica’. Zamilknie biurokracja. Zamilknie sądownictwo ( zawiesi się na chwilę ). Zamilkną celebryci, aktorzy, modelki i cały ‚bohemy najazd wielki’. Oni zamilkną, a wtedy…

A wtedy odezwie się Polska! Całkiem inna od tej, jaką by chcieli widzieć Niemcy, Francuzi, czy mieszkańcy Wilanowa i Gdańska. Wszystkim opadnie szczęka, a dech stanie się bezdechem – tak będzie zaparty!

Tyle to musiało trwać – te ’25 lat’. Tyle to musiało trwać. Tak mieli Historia, a mało kto to rozumie. Ludzie się gorączkują, zaklinają rzeczywistość swymi małymi rozumkami. Tworzą makiety, atrapy. Na kłamstwie i jego implementacji chcieli budować… Hah!

Umówili się w Magdalence i potem zaczęli grać…Jeszcze potem zaczęli wmawiać durakom, że Kaczyńscy budowali ten plan, podczas gdy przecież ci, gdy tylko zorientowali się o co tu chodzi, natychmiast odrzucili Wałęsę ze wstrętem! Ale to historia nie dla idiotów. Sami wiecie że wielu jest kretynów, którzy powtarzają głupoty jak mantrę.

Umówili się w Magdalence i napili się wódki. Tak myśleli, że Polskę się da rozegrać i rozparcelować. Cieszyli się złotem i dozowaniem kłamstwa, oraz deprawacji. Trwało to jakiś czas i wyhodowali pewną ilość specyficznych osobników niesamodzielnie myślących. To dla tych ludzi zbudowali kolorowe ekrany w ich domach. Zaczęli błyskać wieczorami po oczach. Budzili w nocy. Strzelali reklamami za dnia. Sączyli ‚publicystykę’, oraz najniższe instynkty. Wszystko sprzedali, ale za to wszystko co w Polsce sprzedali, nie zyskali ani piędzi polskiej godności.

Myśleli że wraz ze sprzedażą obcym, obcy przejmą rząd dusz. Pomylili się.

Dziś to widać…Nie tam widać – dziś to jest taki fakt, jak ten, że prezydentem został Andrzej Duda!

Oni chcieli rozpędzić nas miotełką na dwie strony, zamieść. Część dla zachodu, drugą dla wschodu. ‚Mój dom murem podzielony’ – jak śpiewał Kazik.

Śpiewał i martwił się, ale plan złych się nie powiódł.

Ja się nie będę zajmować dywagacjami na temat rozdziału miejsc w parlamencie, albo kogo Prezydent weźmie do swojej kancelarii. Ja 5 lat odpowiadałem na maile ze strony prezydent.pl, mniej więcej tak: Nie pisz do mnie ty zdrajco! Nie życzę sobie kontaktu z twojej strony!

Od sierpnia, każdy mail ze strony Prezydenta będzie mi radością i podbudową!

Dobra, nie chcę przedłużać, więc powiem pokrótce:

Stare komuchy już wymierają, a nowych w Polsce nie widać i widać nie będzie. Podniosła się młodzież, by za sprawą kibiców, ale nie tylko ich, wprost i jasno powiedzieć – Kochamy Polskę i chcemy jej takiej, jak za Marszałka i Dmowskiego. Chcemy Polski Jana Pawła II. Chcemy Rotmistrza, który jest bohaterem!

…A nie jakiejś ‚wojewódzkiej’, czy temu podobnych, strasznych kreatur.

Powychodziły książki, a ludzie je czytają. ‚Resortowe Dzieci’, Wojciech Sumliński, Płużański, etc. Nikt nie chce patrzeć jak mu nieudolnie czytają z kartki.

Polacy sami chcą przewracać takie karty, jakie chcą. I nie będzie nam rachunków krzywd obca dłoń przekreślać!

Jak to bardzo dobrze już widać! Jaki strach ogarnia już renegatów 🙂 Popatrzcie na Michnika, Olbrychskiego, Belkę, Kwaśniewskiego, Lisa i całą resztę mieszanego towarzystwa zdrajców. Za niedługo ucieknie z Polski palikot i rozpocznie falę…

Kibice pokazali na swych sztandarach, wyartykułowali to, co jest rzeczywistym Polskim Ideałem.

Ten Ideał poniosły ulice i choć bez dramatycznych wydarzeń i rozlewu krwi, ale jakże trwale, zaraz ta rzeczywistość zostanie przeobrażona.

Nie chodzi o to, że wybraliśmy Andrzeja Dudę na prezydenta, a o to, że ten wybór jest efektem naszego ducha, stanu świadomości i woli. Tego nic już, za żadne złoto świata nie powstrzyma.

Tacy mądrzy, a tacy głupi – rzec by można, cytując hrabinę Koniecpolską. Tacy ‚mądrzy’, a jeszcze się wahają, nie wiedzą że,

Już teraz powinni z Polski uciekać, bo naprawdę nie ma na polskiej ziemi miejsca dla nich!

Tacy mądrzy, a tak wierzą jeszcze swoim ekranom i organom. Jeszcze produkują w telawizji te wszystkie programy…choć czują już, że to tylko dla nich…Wiedzą, że pocieszenie jest bardzo mizerne. Las Birnam wszak kroczy już…

Umówili się w Magdalence, ale po ’25 latach’, okazało się po raz milionowy, że Polska jest niezniszczalna!!!

Teraz siedzą w swych norach, a nawet wdychane powietrze jest im ciężkie. Ściany przytłaczają, ulica nie daje swobody, każe rozglądać się z obawą…Nie wyjdzie ‚Komorowski’ na miasto bez obstawy, bez obawy. Nie wyjdzie on i jemu podobni.

‚A to dopiero początek! Dopiero się zaczyna!’ – że przytoczę poetę.

Zaraz otworzymy szeroko oczy i zobaczymy na co naprawdę nas stać! Zadziwi nas i przemieni ta duma, co szumiała w husarskich skrzydłach!

Co, górnolotne…? No jasne że tak! Po ziemi niechaj pełzają robaki! My Polacy jesteśmy!

My żyjemy po coś!

A po to, by Polska nie Zginęła, potrzebni jesteśmy my!…ale nie są potrzebni renegaci. Ich czas na tej ziemi kończy się i ja to oznajmiam!

Żałosny teatr upadku i strachu jest już grany na scenie, ale nie chcę się na nim koncentrować. Przygotujmy się lepiej na czas, gdy zdziwiony świat będzie zmuszony zaakceptować naszą Wolność i naszą wielkość. I naszą inność!

My nie będziemy się do nikogo dostosowywać, ni na nikim wzorować. Czas marionetek kończy się, a kukły uciekną za granicę. Już niektóre uciekły.

Bóg Da nam szansę odbudowania Rzeczpospolitej i to w takim wymiarze, w jakim sobie Ją tylko wyśnimy!

Tak Ludzie – marzenia to nie sen o domu z basenem, drogim samochodzie i wakacjach w tropikach. Taka skala jest domeną robaków.

Marzenia to…Marzenie właściwie, bo tu odpowiedni kaliber ma tylko liczba pojedyncza…

Tak jak Polska – bo to jest nasze Marzenie!

Które spełnimy w całości! Tak nam Bóg Dopomóż i tak nam Dopomaga! 🙂

Widzisz to Bracie i Siostro? 🙂 To się już dzieje!

Królowo, Która Jesteś naszą Orędowniczką! Dziękuję/my i oddajemy się do dyspozycji.

Goły

P.S.

Różnica pomiędzy robakiem, a Polakiem, jest taka jak pomiędzy robakiem, a Polakiem! Taka ‚złota myśl’ na koniec 🙂

Radość Ludzie! Radość Polacy! Nadzieja, Wiara, Miłość, Honor i Sprawiedliwość Boża! Takie są nasze Ideały i takich nie przemoże nic!

Reklamy

2 comments on “Marzenie nadchodzi wraz z Lasem Birnam!

  1. Lechu pisze:

    Dziękujemy Duchu Święty!

  2. Paweł pisze:

    Pierwsza bitwa wygrana , ale jeszcze nie cała wojna !! Najważniejsze jednak że znów jest nadzieja . Pozdrawiam Paweł

Możliwość komentowania jest wyłączona.