Elektorat Bronka – ‚Case Study’

vlepkaBronislaw(1)Wali ten deszcz o daszek werandy, nawraca. Cicho, śpiewają ptaszki, a nagle słychać łomot ciężkich, takich letnich już, kropli. Jest spokój i cisza, a nagle tumult. Taki mamy klimat i tak samo dokładnie dzieje się w mojej głowie, a to chyba z powodu nagłych ataków…nie, nie Spawacza, a trudnej do zniesienia ilości kretynów. Gdyby się o tym wypowiedzieć bardziej personalnie, tzn. osobiście, każdy ma jakieś swoje porażki pod postacią ludzi, którzy nas rozczarowali, np. intelektualnie.

Niestety ilość/nagromadzenie takich osobników – jakkolwiek subiektywna Wasza ocena by nie była – w ‚czeciej erpe’ stanowi masę krytyczną, przeważającą ilością ‚Marianów’ w stronę rzeczywistości specjalnej troski.

Takoż i żyjemy w państwie Karolaków, ‚Tańców z Gwiazdami’, ‚Trudnych Spraw’, ‚Wojewódzkiego, Turnaua, Kory Jackowskiej, Adamczyka – ‚Papieża/Gestapowca’, tabletek na hemoroidy, ‚Lis na Żywo’, ‚Providenta’ i miliona ‚kucharzy’…A wszystko to, by Cię ogłupić – rzec można.

Jak żyć? – zapytać można…Albo – Jak rzyć? Ano dobrze, dziękuję – odpowiedziałby ‚Komorowski’ i Karolak.

* rzyć – po kaszubsku dupa.

Moimi osobistymi wyrzutami sumienia, błędami młodości za które/których jest mi wstyd, są moi byli koledzy, teraz nazywający siebie kibicami Bałtyku Gdynia. Nie mówię o wszystkich, ale z uwagi na to, iż zdolności samodzielnego postrzegania rzeczywistości wyzbyło się tam wielu…

Wiecie, piszę o tym dlatego, iż uważam, że na podstawie porównania takich małych, lokalnych grup/środowisk, możemy sobie złożyć jakąś syntezę społecznego życia w ‚czeciej erpe’, jego jakości. Dlatego właśnie piszę – Każdy ma jakieś swoje życiowe porażki. Moją jest ‚plastikowy syndrom Bałtyku Gdynia’, że tak powiem.

Od razu zacznę od sedna. Otóż na forum internetowym dla niedobitków kibiców SKS, został umieszczony sondaż na temat wyborów prezydenckich. Okazało się, że około 30% skończonych gamoni chce oddać swój głos na Bronka!

stronka

Jeśli ktoś już jest oburzony inwektywami, radzę zakończyć czytanie tekstu, gdyż będzie ‚grubiej’.

Przykro mi mój były kolego Słodki ( Old ) że miałeś kłopoty ze zdrowiem. Życzę zdrowia i jak najlepiej…ale niestety jesteś kretynem.

Już w 2006 agitowałeś za PO, pamiętam te kłótnie ( zanim mnie nie usunęliście z forum – jak tego typa co mu taśmą usta…no, wiecie ), podczas których jeszcze miałem nadzieję, że po prostu nie miałeś szansy wyrobić sobie zdania, nie wiesz do czego Polska – i przez kogo – jest prowadzona. Minęło 9 lat, a teraz widzę, że Ty agitujesz za Bronkiem!

Po namyśle stwierdzam, że nie jesteś kretynem. Ty nie. Ty po prostu czerpiesz interes z faktu zniewolenia Polski, choć zapewne też nie masz pojęcia jak ma wyglądać normalne i niepodległe państwo demokratyczne. Mieszanina niewiedzy ze skrajnie złą wolą.

Rozumiem, że jest Ci dobrze, ale nie rozumiem dlaczego nie widzisz, iż tak wielu ludziom w ‚czeciej erpe’ jest źle, oraz tego, jak wielu musiało wyjechać z Ojczyzny – Wcale nie dlatego że byli leniami, poszli po najprostszej linii oporu, itd.

3 miliony ludzi! I to wcale nie z największym natężeniem emigracji podczas rządów ( krótkich jak percepcja kolegi, o którym zaraz ) PiS. Teraz Wam po prostu powtarzają co chcą w prasie i ekranach, a Wy bezkrytycznie to łykacie.

Myślicie że Prawdą jest co mówi Bronek, że wyjeżdża 60 tysięcy rocznie…? Jest to dramat intelektualny, że ktoś w te brednie wierzy.

Myślicie że macie dobrze, bo stać Was…Ech! No właśnie!

Oni myślą że jest dobrze gdy ich stać! Jest to jedyne kryterium, a dodatkowo, zupełnie nieważne są dla nich źródła finansowania tego ‚dobrobytu’.

Drobny złodziej samochodów w takich realiach ducha, staje się ‚szanowanym na mieście’, zaradnym kolegą, który i pomóc może, np. ‚załatwiając robotę’…polegającą na udziale w kradzieżach. Takie wzorce ‚zaradności’ Was nie ruszają – stać Was!

Ty akurat złodziejem nie jesteś…na tej samej zasadzie, na jakiej złodziejem nie jest ‚Komorowski’ i Tusk. Ty ‚ciężko pracujesz’, w pełni wykorzystując patologiczne realia tego pseudo kraju. I głosujesz na Bronka! Bo jest Ci dobrze! Bo ‚Cię stać!’.

Są tacy w patologicznej grupie ‚kibiców’ Bałtyku, których ripostą, w założeniu dowartościowującą, jest stwierdzenie/a: Nie stać cię na koks! Nie stać cię na dziwki w Bodedze. Nie stać cię na Monciak!

* Bodega – znany od lat komuny burdel w Gdyni.

* Monciak – ul. Bohaterów Monte Cassino w Sopocie, od lat zamieniona w dom publiczny i miejsce uciech dla najprymitywniejszych.

Teraz dostosuję się do poziomu tych ‚zarobionych’: Stać mnie na kokainę i na dziwki w Sopocie, czy Bodedze, acz, widzicie, z jakichś dziwnych, niezrozumiałych powodów nie ćpam koksu i nie…Mniejsza o to.

Sowieccy ‚sałdaci’ też zapewne dziwili się po wkroczeniu na tereny Polski w ’44, że nie nosimy po 10 zegarków na rękach, a tylko po jednym…

Zrównujecie się, nie dziwi więc, że głosujecie na Bronka.

A teraz o koledze totalnym gamoniu, pseudonim, powiedzmy Ucho…Nie, to nie od dawania na psy, choć wiem że dawał. Jest to już typowy przykład nieuleczalnego ‚Andrzejka’ i nie da się z nim nic zrobić. Oni po prostu są, uwielbiają być poniżani, ich sensem życia jest bycie niewolnikami, a radością pozwalanie na wieloletnie wykorzystywanie siebie i swych rodzin.

Ucho niezmiennie od wielu lat należy do żelaznego elektoratu PO, takoż i głos swój odda w niedzielę na Bronka.

Na tego samego Bronka, który przed Zamachem Smoleńskim powiedział: ‚Prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni’. Poleciał i zmieniło się…

Teraz milicja gnębi ludzi domagających się Wolności i niepodległości, strzela do kibiców i zabija, a służby specjalne mordują przy pomocy ‚seryjnego samobójcy’…ale Ucho ogląda serial ‚Służby Specjalne’, w którym za całe zło robi Antoni Macierewicz.

W całej Polsce, wszystkie ekipy wywieszają transparenty typu „Chuj w dupę temu kto sprzyja Komorowskiemu!”, ale Ucho i Słodki szczerze uważają, że głosowanie na Bronka to tylko zwykły, polityczny wybór, oraz publicznie argumentują za takim wyborem…Argumentują to może zbyt wiele powiedziane…

W tej sytuacji nie dziwi, że kilka lat temu ci ludzie nakręcili film pt. ‚Ballada o Dobrym Kibicowaniu’ w którym chcieli pokazać tę dobrą stronę kibicowania. Oczywiście jest to całkowita nieprawda, a akcją tą wpisali się w próbę zakłamania rzeczywistości, występując dokładnie po stronie terrorystycznego reżimu ‚czeciej erpe’ i milicji. Dokładnie przeciwko całemu środowisku kibicowskiemu! Słodki i Ucho nie posiadają świadomości, że coś jest w ich postępowaniu ‚nie teges’, nie ma cienia moralnego dyskomfortu – tylko zgoda i bezpieczeństwo. Dodać muszę, iż niestety nie są ci osobnicy jedynymi w swoim rodzaju w tej grupie.

Kiedyś człowiek był młodszy i wierzył ludziom bardziej. Kiedyś łatwiej było o jedność, przyjaźń i Solidarność. Dziś, dzięki telawizji, umysły ludzi zostały uśpione, otumanione eterem całe miliony…Żyją i nie żyją. Są ‚szczęśliwi’, bo ‚ich stać’.

Na to by przeżyć, na wakacje w Egipcie może…Na kokainę, na dziwki, albo na budowę własnego domu gdzieś pod Gdynią…’No i co z tego’, że za kradzione pieniądze…? Ważne że postawi się solidny i wysoki mur, tak by oddzielić się od świata i reszty ludzi! By nie widzieć i cieszyć się swym ‚szczęściem’. ‚Stać Was!’.

Jedynym kryterium są pieniądze i to w postaci jałmużny dla niewolnika – we własnym kraju! Oni tego jednak nie wiedzą, gdyż TVN ‚robi im w głowie grę’ codziennie. Albo Polsat…Owszem, są trudne sprawy.

Są – ‚Trudne Sprawy’. W telawizji. Jakie one są trudne…Aaale, śmy się zasiedzieli Krystyna. Późno już, idziemy spać. Sprawdź czy brama zamknięta i pies spuszczony, by przypadkiem jakiś złodziej się nie wkradł. Nie chcemy przecież by złodziej okradł nas z tak ciężko zapracowanych dóbr. Na które ‚Nas Stać’.

Nie chcemy, by okradł nas złodziej – dlatego zagłosujemy na Bronka! Sieg Heil!

Goły

P.S.

Nie wiem, czy Prawdą jest, jakoby działalnością na Bałtyku już interesowali się członkowie lewackiej ‚Antify’…? Nie zdziwiłbym się, w świetle opisanych i nieopisanych zachowań.

Natomiast ktoś sporządził taką smutną śmieszną grafikę, chyba dla żartu…Tymczasem okazało się, że naprawdę są ludzie uważający się za kibiców, oddający głos na zakłamanego mordercę ‚Komorowskiego’.

Reklamy

3 comments on “Elektorat Bronka – ‚Case Study’

  1. Jedrekn pisze:

    Nawet nie warto tego komentować.

  2. sksgoly pisze:

    To nie komentuj, albo skomentuj na komendzie.

  3. 3calypso pisze:

    powszechnie znienawidzony przez Polakow impotent polityczny sam sobie nie poradzi ze sztuczna reErekcja prezydencka: https://wolnewybory.wordpress.com

Możliwość komentowania jest wyłączona.