Specjalista od Kur…czyli Neron?

Miałem dzisiaj nie pić piwa, choć trening tak samo ciężki za mną. Jednak chyba jedno chlapnę przed snem ( nie, nie jestem alkoholikiem ), gdyż surrealizm rzeczywistości zmusza do przytępienia zmysłów na chwilę choć. Przecież to, co dzieje się każdego dnia, jest po prostu niewiarygodne! Albo jest tak, że musimy sobie przewartościować odbiór rzeczywistości. Wydawało się nam przez wiele lat, że żyjemy w nieidealnym i niewolnym kraju, który jednak można i trzeba naprawiać…

Dziś okazało, iż żyjemy w kurniku, którym ‚rządzi’ pijany, niedorozwinięty umysłowo Specjalista od Kur!

Wa mać!

Stojąc z ‚wdziękiem’ na krześle, wymachuje do nas ciupagą. Drze ryja, ale choć słychać wyraźnie, iż jest to opóźniony w rozwoju idiota, dodatkowo pijany, to jednak musimy go słuchać, gdyż zza pleców asekuruje go Szogun.

Nieee! To naprawdę nie jest zając! Ni ch..a, to nie kaczka! Nie królik, czy jeleń!

Jest to Specjalista od Kur!

I to nie byle jaki, bo chowany na WSI! Jak więc gdakała następna otępiała umysłowo Baba – to ‚jedyny, najwspanialszy, cudowny, nasz prezydent!’…

Wszyscy stoją, cisza…Ktoś zakaszlał…Cisza…Nikt nie wie co powiedzieć, choć wszyscy wiedzą, że mamy do czynienia z niepoczytalnym i niebezpiecznym tłumokiem…

Czy znajdzie się George Ponimirski ( tak jak we wiadomej powieści ), który Specjaliście od Kur pokaże jego miejsce…?

Czyli celę więzienia. Umysłowy niedorozwój, w tym przypadku chyba jednak nie zwalnia od odpowiedzialności – choćby za Smoleński Mord!

Czy w rolę hrabiego z Koborowa, wcieli się gremialnie cały naród – jako suweren – wysyłając wszystkich ‚specjalistów od kur’ ( czyli wszystkie kurwy ), do pierdla…? Oby. Liczę i wierzę.

Póki co, na dziś i teraz, Specjalisty od Kur na całkiem trzeźwo nie mogę ‚zdzierżyć’. Tak więc ‚ruszaj się Bruno’ ‚hop, szklankę piwa, hop!’.

Nieee! To nie zając, no mówię przecież! Tak, jestem pewien. Po co te idiotyczne pytania…? Tak! Kwadrat to trójkąt, a ja jestem Napoleonem!

Ludzie, trzymajmy się, bo chyba nastały czasy Kaliguli i Nerona…

Goły

Reklamy