Zacier z ‚tłuków’, a kto Polak…

Tłuk…To taki człowiek, któremu trzeba tłuc do głowy na siłę, lub po głowie. Tłuk jest elementem niepożądanym i to w dobrym tego słowa znaczeniu, gdyż jest osobnikiem wygenerowanym z degeneracji całych zbiorowości. Innymi słowy ( choć ja wolę swoimi ) tłuk to dzisiejszy pożyteczny idiota, tylko że tu akurat pożyteczność jest użyta w złym tego słowa znaczeniu, gdyż

Tłuk jest pożyteczny, ponieważ służąc podziałom, oraz intelektualnej miałkości ( będąc też zarazem ich produktem ) działa na szkodę siebie samego i zbiorowości w której żyje…Właściwie egzystuje, bo życie to pojęcie trochę głębsze.

Tłuk więc pomaga, ale tylko obcym z zewnątrz, pragnącym przejąć kontrolę i zdominować, a wreszcie po swojemu urządzić zainfekowaną przez tłuków zbiorowość i ziemię. Wzorcem idealnym jest tutaj ‚czecia erpe’, w której tłuków nazywa się lemingami i szczuje,

Bo tłuki mogą też być agresywne, wrogiego zaś szczucia jednych na drugich, oraz tworzenia coraz to nowych ‚jedynie słusznych’ grup, nie zauważają w ogóle, a jeśli; odbierają całkiem na opak – jako właśnie szlachetną alienację oraz, ‚jedynie słuszność’. Tutaj z kolei przykładów dosłownych można by podać wiele, ale chyba najbardziej wyraźnym z nich, jest tzw. Ruch Narodowy. ‚Racji’ nie można wszak odbierać takim ‚tuzom’ myśli politycznej i strategii, jak Kukiz, czy Braun. Wszak podział przez pączkowanie, na coraz to nowe, wrogie sobie, MAŁE I BEZ SZANS NA COKOLWIEK grupy, jest znakiem firmowym,

Obcych służb.

Nie twierdzę że każdy manipulowany koniecznie wie o tym.

Niby mówią, że idiotów nie sieją, a jednak łatwo ich odpiąć z łańcucha w takim momencie, gdzie mogą posłużyć jako narzędzie. Takoż i dzieje się teraz w Polsce, jakkolwiek myślę że to im ( mocodawcom tłuków ) nie pomoże. Uważam, iż wybory skończą się zwycięstwem Andrzeja Dudy, a jeśli w telawizji tego nie powiedzą, ogłaszając inne ‚wyniki’, oznaczać to będzie wiosenno – letnie kryterium uliczne, ale już nie takie z żądaniami, transparentami, a takie do których właśnie ‚Komorowski’ chce popchnąć polskie wojsko – tłumienie rozruchów i działań czynnego oporu obywateli.

Nie wiem…naprawdę nie wiem jaka opcja przeważy, ale pewne jest, że wszyscy kandydaci mieniący się polskimi patriotami i prawicowcami, dziś stający w wyborcze szranki przeciwko Dudzie, to ludzie złej woli, dużej pychy i/lub małego intelektu.

Ruski moździerz ( ten do zgniatania składników w kuchni ) tłucze tłuków na miazgę, a z niej urabia odpowiednie tworzywo, zacier do fermentacji bimbru, jakim wrogowie Polski chcą Ją upić, uśpić, tak by się już nie podniosła. Zapominają jednak że

Nasz naród jak lawa,
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa;
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi,
Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi.

To nie większość zmienia świat, takoż i tłuki niezdolne są do działania. Oni pozostaną w domach, korzystając z rady Kopacz, ale po nich my nie przyjdziemy, a po Kopacz tak!

Po jej kolegów w zbrodni też, ale do tego potrzebna jest parlamentarna zmiana, a potem zmiana konstytucyjna, co z kolei można osiągnąć, owszem, ale krok po kroku. Zdjęcia siebie z hantlem w dłoni, czy bełkocik o jednomandatowych okręgach wyborczych, nic tu nie pomogą – szkodzą. Kto ma to rozumieć ten ‚kmini’, a kto ‚gupi’ ten wskakuje ochoczo do rusko niemieckiej maszynki do mielenia Polaków w zacier…

A kto Polak…!

My nie jesteśmy narwanymi ‚Bałkańcami’, ale nie jesteśmy też niezorganizowanymi U-kraińcami. U nas się czeka dokładnie do odpowiedniego momentu, czyni zaś, ani nie za wcześnie, ani za późno…Tak mniej więcej jak to było pod Grunwaldem, czy Warszawą. My nie uciekniemy w czasie próby i nie będziemy prosić o pokój. ‚Twierdzą nam będzie każdy próg. Tak nam Dopomóż Bóg!’.

Tylko głupi tłuk ‚myśli’, że to patetyzm, bądź – co gorsza! – wymysł. Polak wie i czuje, Pamięta – bo ma co pamiętać.

Tłuk ma zresetowany mózg i obcięte jaja. Nie martwmy się tłukami jednak, oni nie pomogą, ale i nie zaszkodzą, a gdy po wykopaniu zdrajców pokażemy im jaka może być Polska, będą nam wdzięczni. Wówczas będziemy mogli tworzyć polski system edukacji, tak by dzieci tłuków miały szanse być dumnymi Polakami – tymi, których panicznie boją się Niemcy i Ruscy.

Z tłuków zaś nic już nie będzie, ale to nasi bracia i siostry, dlatego dostaną to lepsze życie, którego nigdy nie znali i nie mają pojęcia że istnieje. Polska to oni także, choć o tym nie wiedzą.

Na razie ruskie moździerze – te prawdziwe – tłuką w ziemię ukraińską, a w ‚czeciej erpe’ od lat toczy się medialna wojna hybrydowa, na której metody część z nas jest już odporna. Nas nie złamią, ni nie okłamią. Wiedzą też, że my i do prawdziwej walki pójdziemy, ‚gdy uderzy grom’.

My, ‚pękającym w szwach papierowym murom’ musimy pomóc upaść, a gdy naga Prawda, odsłonięta i odkryta ‚na metr w głąb’, ukaże się wszystkim, wówczas nie zmogą Polski, ani ‚Nazi ojcowie, nazi matki’, ni ‚Bracia Słowianie’ – co jedni i drudzy wyraźnie przeczuwają. Unaocznimy im fakt, że Polska nie Zginęła i jest Wolna!

Goły

Reklamy

4 comments on “Zacier z ‚tłuków’, a kto Polak…

 1. woytas pisze:

  Żyd Duda na preżydenta? I taki syjonistyczny szubrawiec ma być alternatywą dla atrapy głowy Państwa? Wolne żarty! Panie Goły, z pełnym szacunkiem do Pana osoby to mówię: PO i PIS to nogi tego samego żyda!

  • sksgoly pisze:

   Rozumiem, każdy ma prawo do swoich osądów. Mój osąd Dudy i sytuacji Polski jest nieco inny. Oby w godzinie próby każdy z nas zdał egzamin, oby choć w połowie tak dobrze jak nasi Przodkowie.

   • woytas pisze:

    Co do sytuacji naszej wspólniej Ojczyzny zgadzamy się w zupełności. Jestesmy w stanie permanentnej okupacji polskojęzycznych elit, którym nie zależy na dobru Narodu. Zgodzę się, że Duda bądź co bądź to zupełnie inna klasa, ale któż by nie staną przy tej pożal się Boże imitacji obecnego prezydenta, ten nie pozostawia złudzeń czy to komorowski czy może rezun szczynukowicz. Nie uważam jednak, że sponiewieranych zwłok naszej Ojczyzny należy leczyć syjonistycznym lekarstwem (czytaj: trucizną dla gojów).
    Pozdrawiam

 2. sksgoly pisze:

  Syjonistycznym lekarstwem nie, ale w wyborach prezydenckich należy głosować na Dudę, gdyż jest to jedyna kandydatura z szansami na zwycięstwo, oraz pojawienie się szansy na zmianę. Sprawa jest prosta: zagłosujesz na kogokolwiek innego – zmarnujesz głos, pomagając komorowskiemu utrzymać się przy władzy. Oddasz głos na Dudę – prolongujesz szansę na zmianę, a potem własną uwagą masz prawo patrzyć nowemu prezydentowi na ręce. Suma jest taka, że albo się do zmiany władzy przyczyniasz, albo zupełnie nie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.