Zdychaj Charlie! Zdychaj Durczok!

copteJest to państwo bandyckie, zbudowane na fundamencie z komuny, teraz umocowane od lat w swym piekielnym charakterze, przy pomocy sodomii, totalnej degeneracji, nienawiści do Dobra i Prawdy, oraz Boga. Jest to państwo, które nie posiada, bo mieć nie może, żadnego prawa. Mówienie o państwie prawa jest bezczelnym skurwysyństwem! Ten satanistyczny i antypolski bantustan, uciosany na bolszewiźmie, jest podtrzymywany brudnymi łapami medialnych kurew, z których wszystkie nadają się do więzienia, bądź na sznurek. Wszystkie! Każda szmata, która bierze udział i pokazuje swą mordę w spektaklu kłamstwa i perwersyjnej nienawiści, jest winna!

Za zdradę Ojczyzny, w Imieniu Narodu, jesteś skazany/a na śmierć!

Wszystko w temacie. Z dziwkami nie powinno się zamieniać słowa, czynić wywiadów. Żadne prawo nie istnieje jednak w tym plugawym chlewie zwanym ‚czecia erpe’, ani żadne sądy. Takoż i zapomnijmy o jakichś śledztwach, badaniu spraw, czy – heh – wydawaniu wyroków na zdegenerowanych kreaturach – czy to z mediów, czy szczytów władzy resortowych bachorów.

Jeśli są w Polsce jacyś idealiści, chcący prawdziwie uzdrowienia i zmiany ‚tego’ w Polskę, droga w sumie jest jedna. Pomijam parlamentarne złudzenia o zmianie władzy – choć sam uważam, że głosować trzeba – sądzę, iż tylko całkowitą negacją, sabotażem, wrogą biernością i dywersją na każdym kroku, możemy zniszczyć tego potwora, jaki się wylągł z larwy PRL. Czas zakończyć z nimi rozmowy, udział w goebbelsowskich, propagandowych programach. Czas nie podawać szmatom rąk, nie witać, w ogóle nie odzywać się. Sądy, prokuraturę, milicję, urzędy i instytucje, traktować dokładnie tak samo, jak hitlerowskie z czasów okupacji i Generalnego Gubernatorstwa!

Są to szmaty bez serc, zaprzedane za pieniądze złu, wrogom Dobra, Prawdy, Chrystusa i Polski. Są to kreatury niegodne tytułowania per pani/pan!

O celebrytach, ‚aktorach’, ‚aktorkach’ i innych dziwkach z przerąbaną dupą, pisałem już milion razy. Jest to patologiczny wrzód na ciele narodu, a właściwie ciało obce. To środowisko w całości potrzeba na początek obdarzyć najgłębszą pogardą, a docelowo wyeliminować z życia społeczeństwa. Zwyrodnialcy, od lat grzejący się przy piekielnym ogniu, ci co sprzedali swą godność już dawno, powinni najpierw być wszyscy zamknięci w więzieniach, a przy ich sądzeniu winna obowiązywać zasada domniemania winy.

Obligatoryjnie uznany za winnego, śmieć ( ‚aktor’, ‚artystka’, ‚dziennikarz’, polityk, etc ) musiałby próbować udowodnić niewinność, a miałoby to być niezwykle trudne, graniczące z cudem.

Tak miałyby działać polskie sądy, a w tym samym czasie, polski system edukacji musiałby bezwzględnie, od przedszkola skoncentrować się na wychowaniu w duchu tylko i wyłącznie czysto katolickim i patriotycznym, zgodnie z mottem: ‚Bóg, Honor, Ojczyzna!’. Osobnicy odmawiający wzięcia rzeczywistego udziału w programie ‚Powstań Polsko’ ( że tak roboczo nazwę ) otrzymywaliby alternatywę w postaci pozbawienia na zawsze obywatelstwa i usunięcia z kraju!

…W tym samym czasie, sztab następców Kwiatkowskiego, Wendy, Starzyńskiego, pracowałby oddanie i z całych sił, nad tym, by posiadanie polskiego obywatelstwa wiązało się z niezwykłym prestiżem i życiowym dobrobytem! I wiem, że im by się to udało, bo my jesteśmy Polacy!

Jesteśmy stworzeni do walki i wygrywania starć skazanych na klęskę.

‚Państwo neutralne światopoglądowo’, właśnie zdycha teraz z poderżniętym gardłem we Francji, Anglii, Niemczech, Danii…Cała Zachodnia Europa zdycha!

Zdychaj ty zboczona kurwo! Zdychaj Charlie i zdychaj niemiecka lesbijko! Giń, idź do piekła belgijski pedofilu. A ciebie, Angliku zamieszkujący kościół przerobiony na mieszkania, niechaj poderżną Pakistańczycy!

Litość…? Nie, ja na zgon agresywnych wrogów Dobra i przyzwoitości, Boga, patrzeć chcę z największą przyjemnością! Zdychaj teraz ty wywłoko! Niechaj twoje truchło zgnije, tak jak wcześniej zgniła twoja dusza!

Na szczęście w Polsce…

Tak, mamy szczęście, czego się być może domyślacie…?

Na szczęście w Polsce już nie dojdzie do dużo większego wzrostu poziomu populacji pozaeuropejskiej, ani rozrostu zdegenerowanych i chorych produktów lewackości, politycznej poprawności. Nie dojdzie do tego, gdyż tendencja zostaje zahamowana, a projekt ‚multikulti’ pada już teraz na naszych oczach.

Dojdzie do głosu normalność, przyzwoitość, oraz wartości, które są warte. A warte są jedynie chrześcijańskie.

Tego oślizłego robaka Durczoka…!

Nie, tak się nie da. Przecież to całe środowisko!

To jest całe środowisko, baa – cały model (a)społeczny, wykreowany przez ’25 lat wolności’. ‚To’ musi być kijami zapędzone do cel, a pamięć takiej obrzydliwości zachowana jako memento, tak by nikomu i nigdy, nie przyszło już w Polsce do głowy budowanie ‚nowego, wspaniałego świata’.

Wspaniały, idealny świat to jest Królestwo Niebieskie, a na tym tutaj musimy bez przerwy toczyć walkę z obecnością diabła w naszej naturze. Do tej walki mamy 10 Przykazań i Bożą Miłość.

Ja jednak święty także nie jestem, a w związku z tym nie kryję, iż zboczonych bydlaków takich jak Durczok, w sumie bym wolał wieszać, tak by wyeliminować narzędzia zła, którego przyczyną w Polsce, jest oczywiście brak lustracji i dekomunizacji. Te dwa zaniechania nie pozwoliły nam stworzyć 26 lat temu Polski przyzwoitej. Teraz ta Polska powstanie, choć być może w krótkim czasie przecierpimy jeszcze wiele.

Goły

Reklamy