Wrogowie Polski i Prawdy

Jesteśmy pod okupacją, a naród polski jest eksterminowany – tak fizycznie, jak i duchowo. Przy pomocy wdrażanej strukturalnie nędzy, implementowane są patologie, a przykłady niegodnych zachowań idą ( ‚Idą” ) z góry. Bezczelne złodziejstwo i pochwała niegodziwości, są stałym elementem krajobrazu ‚czeciej erpe’ i wie to każdy, niezależnie od tego kim jest i co na co dzień wypowiada publicznie. Zresztą o ‚chuju, dupie i kamieniach’, powiedział wymownie jakiś czas temu jeden z bydlaków. Tak więc nędza dawkowana obficie, rodzi złodziejstwo, prostytucję, prymitywną zawiść, oraz inne, o wiele bardziej mordercze instynkty. Robi się z Polaków bydlaków i ten system działa na nowo od 26 lat. Eksterminacja przebiega planowo i dużo lepiej, niż za komuny pierwszej, ponieważ dodatkowo wymyślono udoskonaloną ‚kulturkampf’, czyli walkę duchową, taką co ma za pośrednictwem mediów i innych środków, zgasić polskiego ducha, a naród tak upodlić, by ten wstydził się samego siebie.

Fałszowana jest historia, w taki sposób, by wynędzniały naród wstydził się w swej niewiedzy również za nią i brał odpowiedzialność za obrzydliwe kłamstwo. Ma to też usprawiedliwić na przyszłość i wywołać brak reakcji, na planowaną, formalną likwidację państwa polskiego. Obserwowane na ekranie kukły ‚rządzące’ i inne, są tylko ładnie ubranymi obozowymi kapo, wrzucającymi systematycznie do krematoryjnego pieca, odcinane po kawałku ciało Ojczyzny.

Coraz bardziej liczę się z demonstracyjnym oddaniem ‚polskiego’ dowodu osobistego i zostaniem bezpaństwowcem, co de facto oddałoby rzeczywisty stan. Innego paszportu od nikogo i nigdy nie przyjmę!…Taka dygresja osobista.

Akcja zabijania Polski trwa, także w świecie i jest prowadzona bezczelnie od lat, a próby przeciwdziałania tej obeldze, ze strony ‚państwa polskiego’ nie mają miejsca. Nieliczni świadomi patrioci walczą od lat z wiatrakami, uderzając bez przerwy głową w mur cynizmu, a system ‚pomyłek’, zasługujący na strzał z karabinu, trwa w najlepsze. Poniżej dwa przykłady kolejnych ‚pomyłek’, jakie to znowu miały miejsce w świecie anglotalmudycznym. Schemat ten jest prosty, jak proste jest samo kłamstwo, gdy już ktoś się zdecyduje mu zaprzedać bez opamiętania. Stale i systematycznie piszą zbrodnicze obelgi o ‚polskich obozach koncentracyjnych’, a potem złapani na tym, najczęściej przepraszają, maskując się czym…? No pomyłką oczywiście!

Takie ‚pomyłki’ dzieją się nagminnie, więc wniosek jest taki, iż mamy do czynienia z systemem niewydolnym intelektualnie, bądź skrajnie zła wolą, by nie powiedzieć – nienawiścią i faszyzmem!

Oczywiście tu nie mamy do czynienia z głupcami ‚bez szkoły’, a to co rozpisują anglotalmudyczne media na całym świecie o Polsce, jest planową robotą, co jasne. Tak więc neofaszystowski spisek przeciwko Polsce i Prawdzie, jest elementem racji stanu Niemiec przede wszystkim, ale również wspomniany Zachód ochoczo przykłada łapy do tego. Tym bardziej, że wiele środowisk żydowskich, już dawno się z Niemcami porozumiało w sprawie zrzucania winy za zbrodnie Niemiec, na Polskę i Polaków. Zachód oparty na lichwiarskim systemie pseudokapitalistycznym i przez niego finansowany, nie sprzeciwia się inicjatywie ‚bankierów’, zaś tu w Polsce, miejscowi renegaci nie reprezentują polskich interesów i Prawdy, bredząc zbrodniczo o ‚Polakach jako narodzie sprawców’.

Tymczasem sprawcy męczyli naszą Ojczyznę w latach 1939 – 45, teraz męczą bardziej. Oni mówią po niemiecku, ale nie są Szwajcarami – to Niemcy.

Inni sprawcy napadli na nas w 39 – tym i okupowali przez długie lata. Oni przywieźli na polską ziemię to plemię chazarsko – bolszewickie, którego potomstwo, teraz udaje Polaków, obsiadając całe państwo w jego najwyższych instytucjach i mediach, oraz tzw. show biznes. Ci drudzy okupanci mówią po rosyjsku i są Rosjanami, potomkami dawniejszych Moskali, zajadłych wrogów Polski i Prawdy.

Skoncentrowana akcja niszczenia narodu, oraz zagrabienia ziemi, wycięcia w pień kultury i dziedzictwa trwa, a tylko wojna na polskich ulicach może oddać naszą godność na powrót w nasze ręce.

Bo teraz żyjemy w upodleniu, sami plując na Polskę i Prawdę, przy pomocy grzechu zaniechania. Żadna ‚demokracja’, ani żadne wybory tu nic nie zmienią i choć ja głosować pójdę, oddam swój głos na PiS, to wiem, że dopóki się nie podniesiemy i nie dojrzejemy do czynu, fizycznej akcji ( nie tylko protestów na ulicach ) dopóty likwidacja Polski trwać będzie. I choć nie jest ta likwidacja wcale łatwa, to jednak już bardzo zaawansowana.

Portal niezalezna.pl opublikował dziś dwie informacje, przypominające o stałej kampanii nienawiści i pogardy. Pisanie o tym dobrze świadczy o publikujących, natomiast rysuje fatalną, niegodziwą rzeczywistość, o której ‚zwykli Polacy’ zapewne nie mają pojęcia.

http://niezalezna.pl/63559-skandal-wkrotce-obchody-wyzwolenia-auschwitz-birkenau-cnn-pisze-o-polskich-obozach

http://niezalezna.pl/63561-protest-w-sprawie-idy-juz-ponad-30-tys-listow-trafilo-do-pisf

Niemcy chcą zrzucić swą piekielną winę na Polskę, co świadczy o tym narodzie tak, iż on w niczym się nie zmienił i wciąż jest nacją barbarzyńców, kłamców i najeźdźców – zbrodniarzy.

Dlatego też, z zupełnym spokojem stwierdzam, iż Niemcami pogardzam, uznając w nich wrogów Polski i Prawdy.

Poważne środowiska żydowskie, również zapamiętale współdziałają i współtworzą to kłamstwo, kierując się swoim interesem, ale dodajmy, że ten interes jest oparty na wyimaginowanych roszczeniach i planach zaboru nie swojej ziemi. Dlatego oni działają razem, bo dobrze przez stulecia przećwiczyli kłamstwo i manipulację, oraz wiarołomstwo. Dlatego ja ten świat nazywam talmudycznym, gdyż opiera się na amoralności, odrzuceniu wartości i kłamstwie, co samo w sobie jest niegodne, diabelskie. Takie jednak metody stosują nasi wrogowie, których celem jest zagarnięcie mienia i ziemi, złorzeczenie całemu narodowi polskiemu…By powiedzieć wprost, jest to po prostu życzenie śmierci!

Tego nam życzą Niemcy. Wiedzcie o tym Ludzie. Tego nam życzą Niemcy, nie dajcie się zwieść pozorami polityki ‚cywilizowanej’. Naród niemiecki to nacja morderców, dzikich Germanów, którymi byli i będą na zawsze.

Naród żydowski odrzucił swego czasu Mesjasza, Syna Bożego, Krzyżując Go i lżąc, zakłamując Jego Boskość. Efektem takiego wyboru jest cała późniejsza historia ‚narodu wybranego’, to zatopienie w nieprawdzie, ta pogarda dla drugiego człowieka.

Wiecie że to co piszę, to Prawda, Prawda…? Wiecie że to co piszę to Prawda…!

Powinniście też wiedzieć, że nie piszę kierowany nienawiścią, a Miłością.

Każdy kto w imię jakichś wyimaginowanych interesów, będzie starał się ukryć część Prawdy, pokazując tylko Jej wygodną na dziś część, służy kłamstwu, a więc szatanowi. Wiecie o tym Ludzie…?

Wiecie o tym, ja wiem. To tylko strach i brak cywilnej odwagi, lub poczucie ‚małej szkodliwości’, nie pozwalają Wam na stanięcie w Prawdzie i obronę.

Jest dla nas szansa i to bardzo wielka! Zauważcie z jak wściekłą zajadłością zwalcza się Polskę i Prawdę! Zwróćcie uwagę na fakt, że Polska wcale nie jest nieważna, czy marginalna, jak chcą Was wytresować renegaci. Polska jest miejscem i tożsamością kluczową dla dalszych losów świata i ludzkości. Kluczową! ‚Rozumiesz to Roman?’ – że znowu zarzucę kinematografią. Jak nie rozumiesz, to usiądź na chwilę, wyczyść serce z codziennej dawki kłamstwa, wyłącz telawizor…a może poczujesz wtedy, jak wielkiego narodu i jak szlachetnych idei, jesteś dziedzicem?!

Chcą Cię okłamać dlatego, byś nie znał Prawdy i mają w Twojej niewiedzy i Twoich kompleksach swój interes. Nie daj się namówić na to, że Polska jest gorsza – bo jest lepsza!

Na koniec tradycyjne, ‚fryzjerskie’ pozdrowienia.

Jak tu siedzę na tej pierdolonej kanapie pisząc, jak patrzę w zamyśleniu na ścianę przed sobą…Tak jak i tę ścianę nienawiści widzę, tak jestem zawsze w stanie podać rękę każdemu człowiekowi dobrej woli i nikogo nie nienawidzę. Nienawidzę nienawiści i grzechu, które nas atakują non stop. To grzech mamy zwalczać, a nie zaślepionego nim człowieka, bo to nie on jest autorem grzechu.

Autorem grzechu jest szatan, który tu i teraz działa na świecie. Nienawidzę szatana, pierdolę go! Zdechniesz w piekle ty skurwysynu!!!

Goły

Reklamy