Chroń mnie Panie od nienawiści

W tej chwili miałem zabrać się za moją, że tak powiem pracę naukową, jako że terminy gonią. Zapewne to zrobię, jednak nie teraz, bo…włączyłem TVP 1…

Nie ma przypadków, są znaki tylko, choć przyznać muszę, iż siła oddziaływania niektórych z nich, wymaga ode mnie stalowych nerwów, tudzież chłodnej oceny sytuacji. Tyle na wstęp.Włączyłem telawizję.

Dokładnie – telawizję, co w pełni odpowiada przenoszonym treściom. Na ekranie widzę film, a tam grupkę ludzi chroniących się przed jakimś dinozaurem po drugiej stronie płytkiej przepaści. Jeden z ludzi mówi: Ten gad ma dobrze rozwinięte zmysły, ale mały mózg, nie jest więc w stanie rozpoznać głębokości zagłębienia i boi się przeskoczyć – jesteśmy uratowani!

Kontynuuje do swych towarzyszy:

CO TAM POLACY – TO JEST PRAWDZIWY GŁUPEK!

Musiałem sobie pięć razy przemyśleć co usłyszałem, jednak w końcu moje zmysły przekonały mnie, że takie właśnie stwierdzenie padło!

CO TAM POLACY – TO JEST PRAWDZIWY GŁUPEK!!!

Polacy są idiotami, ale oto dinozaur o móżdżku piłki tenisowej, jest jednak głupszy…Nawet od Polaka, w co – w domyśle – trudno uwierzyć!

Taki przekaz pojawił się w przeddzień Święta Trzech Króli na antenie ‚polskiej’ telawizji.

Proszę zapoznać się z ekipą produkującą ten film, krajem produkcji, itd.

http://www.telemagazyn.pl/film/174117/zaginiony-lad

We wszystkich krajach parszywego Zachodu i barbarzyńskiego Wschodu, prowadzona jest wieloletnia kampania obrażania i zniesławiania narodu polskiego i polskości, o czym wiemy od dawna. Nie wiem kto z Was wierzy w te tzw. ‚błędy’, ‚pomyłki’, brak wiedzy ze strony tytułów prasowych, firm showbiznesu, innych mediów i rządów, które co jakiś czas w niewinnym tonie ‚przepraszają’ za określenia typu ‚polskie obozy śmierci’, ‚polskie mordy na Żydach’, itd. Ja wszystko niestety już wiem na temat genezy, celów, założeń i taktyki tej grupy nacisku i wpływu, która zwie siebie Żydami, choć tak naprawdę Bóg Jeden Wie kim oni są?

Czy to są odszczepieńcy od ‚narodu wybranego’, Chazarzy, czy tzw. smocze plemię, podszywające się pod Żydów celem budzenia nienawiści wśród ludzi? Nie wiem tego akurat, natomiast przy analizie wszystkich obrzydliwości, kłamstw, potwarzy, niegodziwych pomówień i prób oszukania, jakie mają miejsce przeciwko Polsce na świecie, niestety fakty ujawniają się takie, iż nienawistni wiarołomcy je tworzący, mają najczęściej korzenie żydowskie. Ma ktoś problem z zauważeniem Prawdy tutaj…? Jeśli ktoś ma, to do dzieła, róbcie co tam trzeba.

Zadałem sobie małą fatygę poszukania w internecie i otóż mamy podłą gnidę, reżysera tego faszystowskiego filmiku.

Brad Silbering…Nazwisko budzące skojarzenia takie jak zawsze, a tu poniżej małe info:

http://en.wikipedia.org/wiki/Brad_Silberling

http://www.jewishjournal.com/hollywoodjew/item/jewish_entertainment_network_members_of_the_tribe_only

Jak widzicie, ‚członkowie plemienia’ czynią swoje, a Hollywood jest ziemską imaginacją Talmudu – czyli zaprzeczeniem Biblii.

Zło, kłamstwo, wszelkie podłości, chciwość, pogarda, zbrodnie, degeneracja, antymoralność. W sumie to za bardzo nawet nie chce mi się opisywać tych nienawistników, tworzących krąg zakłamania wokół Polski. Oni są, nienawidzą nas, kłamią, pragną zguby Polski i Polaków. Cóż, takie fakty i trzeba się do nich odnosić. Jest faktem, że dziś wbrew swojej woli, zostałem obrażony tak bardzo, iż powstała w moim sercu zimna nienawiść, o której tak bardzo chciałbym zapomnieć.

Oni widocznie służą innemu panu, nie Bogu, skoro celem jest budzenie zła i nienawiści.

Najgorsze i najbardziej wymowne jest, iż ja tę obrzydliwą obelgę usłyszałem ‚przed Dobranocką’, w paśmie najwyższej oglądalności, na antenie ‚telewizji polskiej’…Zresztą, w jakimkolwiek paśmie to brudne gówno nie miałoby prawa ukazać się w telewizji, która rzeczywiście polską by była. Także macie Ludzie wniosek wyprowadzony po raz milionowy i to znowu z całkowitą pewnością: Nie mamy żadnej władzy nad naszą Ojczyzną. Jesteśmy pod okupacją, poddawani każdego dnia procesowi wynarodowienia, oraz pogardy. Jesteśmy opluwani, mordowani, poniżani, wywłaszczani – przez państwo, które siebie nazywa Rzeczpospolitą Polską!!!

I co? I gówno!!!

Bo nawet nie to jest najgorsze, a fakt, iż wiedząc o tym, każdego dnia doświadczając takich nieludzkich skurwysyństw, my nie wtargniemy do ich szklanych biur w Warszawie, nie wyciągniemy i na kopach nie pogonimy poza granice Polski!!!

Siedzimy jak te wykastrowane pizdy i tylko jeden przez drugiego, przepisują się, lub przegadują, coraz to kolejni ‚prawicowi’ pyszałkowie w szarych marynarkach.

Słuchajcie – szczególnie się zwracam do dziennikarzy, oraz ludzi mediów. Czy naprawdę nie ma szansy na zorganizowanie jakiejś akcji zdecydowanego oporu przeciwko takim stałym kurewstwom, jak emisja zwyrodniałego filmiku, w którym Polaków porównuje się do niedorozwiniętych gadów…?!!!

To się przecież dzieje codziennie i w biały dzień, na pewno nie jest dziełem przypadku, a kurwy, które świadomie promują takie obrzydlistwa, powinny z kraju zostać wydalone, lub osadzone w karnym obozie pracy po kres swych psich dni.

Tym, którym się teraz wydaje, iż napisałem ‚ohydny tekst antysemicki’…Oni nie obchodzą mnie, powinni się zastanowić, jak ma się występowanie przeciwko Prawdzie i brak obrony krzywdzonej godności 40 milionowego narodu…Zresztą, mniejsza o ilość.

Jeden pogardzony i poniżony człowiek, jest już wyrzutem dla całej, obojętnej ludzkości.

„Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”

Zastanówcie się, Wy, którzy zaciekle i bezkompromisowo bronicie tych Prawd, które są ‚dozwolone’ i trendy, stale zaś, konsekwentnie i bezdusznie, ‚zakrzykujecie ciszą’, bądź posądzeniami, w stosunku do ‚Prawd zabronionych’. Cóż, trudno. Ja jako zwykły człowiek z wieloma wadami, jakże często upadający pod ciężarem własnych słabości, nie będę w murze zmowy milczenia. Nie chcę pogarszać swojej sytuacji w Wieczności. Co mogę, to mówić Prawdę…

P.S.

Nadal nie mogę uwierzyć i nadal okrutnie mnie boli to, co usłyszałem godzinę temu z ‚telewizji polskiej’!

Polacy to bezrozumne gady – zapamiętajcie to sobie Rodacy, bo tak o Was myślą, ci co Wami ‚rządzą’.

…A przecież bezrozumnych gadów nie żal, można je zabijać…Może to i wskazane by było…?

‚Tylko Chroń mnie Panie od nienawiści…’.

Goły

Reklamy

One comment on “Chroń mnie Panie od nienawiści

  1. Słodki Cham Never Die Baby Come Back!!!!!!!!!!!!!!!! pisze:

    Ale weź też pod uwagę, że nie tylko karły żydowskie maczały w tym swoje koszerne paluchy. Był też jakis polski tłumacz, który też komuś podlega… nie przeszkodziło im obrażanie Polaków? Przetłumaczyli słowo w słowo? Żeby zawsze tak, kurwa, dokładni byli w tłumaczeniach filmów. Bo potrafią „Dirty Dancing” jako „Wirujący sex”, przetłumaczyć, ale jak jadą kurwy z Polakami, to patrz pan, oryginalną formę zachowali, nic nie trzeba zmieniać, dobry kontekst, pan żyd tak sobie zazyczył, nie można nic zmieniać, nie mozna nic powiedzieć. Niech ci troche ulży fakt, że to podludzie. Z wysokości spojrzenia karalucha wszystko wygląda inaczej. Powiedz, czy białego człowieka, Polaka, obrazić może ścierwo bezrozumne? Tępa gnida? Wesz do pstryknięcia się jedynie nadająca? Kim oni są? Szczekaja kurwy, ujadają niczym hieny, a karawana jedzie i gówno rozdeptuje, co zbyt zajadłe pod kopyta się dostanie. Kloaczne zycie, śmierdzący koniec ich czeka. Niech szczekają, ale niech uważają, jak temperatura im sie powiększy. A piec krematoryjny spokojny jest, dostojny, miarowo się rozgrzewa…ale jak buchnie ciepłem to zydzi się topić będą, spalimy problem żywcem, żeby wesoło w piecah piszczeli… „szalom” z głebi pieca jakby bardziej głuche, jakby mniej wyrazu miało, siły pozbawione… Jeszcze trochę i będzie… naród wybrany pomiędzu rusztami przepchany…

Możliwość komentowania jest wyłączona.